reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Witam,

mnie termin skacze jak szalony, u ginekologa inaczej, na badaniach prenatalnych inaczej :D przyjmijmy, że nasze maleństwo pokaże się na świecie 15 stycznia :)
 
reklama
Witam

ASIAX to swietna wiadomość super to znaczy ze niedlugo i my bedziemy cos niecos czuly super.

Dziewczyny co z ta Fetą ???? Ja wcinam ją non stop uwielbiam ją. Słyszałam a nawet gdzieś czytałam tyle ze niepamietam gdzie ze kobieta w ciąży niewolno jeść serów pleśniowych:wściekła/y: a ja tak lubie ale jak niewolno to niewolno :tak:

Orygianalny ser feta produkowany jest z mleka niepasteryzowanego. Takiego mleko może mieć bakterie. Ale nie martw się nasze polskie sery feta typu mlekowita są z pasteryzowanego mleka.

Witam dziewczyny:-)
Też uwielbiam sery plesniowe ale cóż... od kilku dni nie mogę znieść zapachu kawy a przed ciazą bylam wielką kawoszką i nie mogę znieść zapachu perfum:szok:zaczęłam na szczęście jesć znowu mięsko więc na obadek wątróbka:-Dmoże w międzyczasie upiekę jakiś placek z malinami. Pozdrawiam:-)
P.S. Też już bym chciała poczuc ruchy Fasolki albo Fasolinka ale jeszcze chyba muszę poczekać. W przyszly piątek wizyta u gina i kolejne USG:-Djuż nie mogę się doczekać:-D

Ja jadłam wczoraj wątróbke i dziś też mam na nią ochotę :-D
 
Moja gin. w karcie ciąży napisała 15,01,
Ze wszystkich kalkulatorów wychodzi 23,01
Ciekawe co wyjdzie na USG, bo mam za tydzień:-)
A maluszek i tak pojawi się wtedy, kiedy będzie chciał:-D:-D:-D
 
Dziewczyny jak to jest z tymi ruchami? jakie to jest uczucie? to moja pierwsza dzidzia i nie wiem w zasadzie czego mam oczekiwać;-)

U mnie to już nie są motylki, tylko leciutkie uderzenia , mam nadzieję że dzidzia nie jest o miesiąc starsza, tak było z moim synkiem, w pierwszym miesiącu ciąży miałam @, termin na 24.04., a miesiąc wcześniej dostałam skurczy i okazało się że to już 41 tydzień.
W pierwszej ciąży tak wyrażne ruchy czułam dopiero w 20 tc.
 
Witam,

mnie termin skacze jak szalony, u ginekologa inaczej, na badaniach prenatalnych inaczej :D przyjmijmy, że nasze maleństwo pokaże się na świecie 15 stycznia :)

u mnie też jakos z tym terminem cały czas inaczej ...według miesiaczki 3 styczeń a wg usg 17 styczeń .....zobaczymy ........a może bobasek zrobi mi niespodziankę i a moje urodziny się zdecyduje 21 stycznia.....oj nie chcę jednak tyle czekać heheheheh
 
no to u mnie pewnie też placki dziś zagoszczą hehe:) fajnie was tak czasami podczytywać z tymi pomysłami na obiad .......tymbardziej że u mnmie dopiero 8 rano i mam mnóstwo czasu na wykombinowanie czegoś no i zawsze jakiś dobry pomysł na obiad macie:)
 
Ostatnia edycja:
wczoraj mój mały szkrab stwierdził że "niuńcia"-tak do tej poryy sobie nazywał bobaska ....musi być chłopczykiem .....i miej tu nadzieję na dziewczynkę skoro nawet trzylatek stwierdził że to musi być chłopiec heheheheh
 
chcialam przywitac wszystkie "styczniowki" i dolaczyc do grona, jestem w dziesiatym tygodniu ciazy blizniaczej i jezeli wszystko pojdzie dobrze w styczniu bede mogla usciskac moje babaski:-)
gratki ale pewnie będzie ciężko z bliźniakami dotrwać do stycznia :confused: nie mówili nic lekarze że na inny termin masz sie szykować :confused:

Asiax a to numer by był ;-)ale chyba dzidziuś aż tak duży nie jest by był miesiąc różnicy co :confused:
 
reklama
ale narobiłyście smaka z tymi plackami:-):-):-) a ja siedzę w pracy i nie mam możliwości sobie upichcić:wściekła/y:wrrrrr pozostaje mi sałatka którą sobie właśnie skonstruowałam ale szefowa niespodziewanie sie przyłączyła i za dużo octu winnego tam wlała i już mi nie samkuje :zawstydzona/y:

do co ruchów maluszka todo 20 tc to ja chyba zwariuję-dopiero co kończę 13-sty;) mam nadzieję że poczujęje troszkę wcześniej :tak:
 
Do góry