reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Witam kobietki:-)

Wróciłam ze szkoły, kurde zmęczona jestem, będę musiała szybko spać się położyć, bo jutro znów do szkoły...
przed chwilą zaliczyłam kibel...:baffled::baffled::baffled: bleeeee...........

Patrysia86 Ty coś pisałaś ostatnio, że czeka Cię sn? :szok: o choinka, bo ja miałąm w karcie wpisane tak jak Ty "brak postepu porodu" i to nie kwalifikuje sie do następnego cc?????? Ja piernile...na następnej wizycie zapytam co tam będzie z tym porodem, ale jak będzie kazał mi sn to zapłacę mu.

Jak zaczynałam pisać tego posta to byłam w dobrym humorze, ale kończe go w złym...pokłóciłam się z mężem:angry::angry::angry:
ON JEST GŁUPI!!!
 
reklama
Witam Styczniowe mamuśki, ja mam termin na 12 stycznia, jutro zaczynam 11 tydzień. Pozdrawiam wszystkich

gratuluje i pozdrawiam
Witam kobietki:-)

Wróciłam ze szkoły, kurde zmęczona jestem, będę musiała szybko spać się położyć, bo jutro znów do szkoły...
przed chwilą zaliczyłam kibel...:baffled::baffled::baffled: bleeeee...........

Patrysia86 Ty coś pisałaś ostatnio, że czeka Cię sn? :szok: o choinka, bo ja miałąm w karcie wpisane tak jak Ty "brak postepu porodu" i to nie kwalifikuje sie do następnego cc?????? Ja piernile...na następnej wizycie zapytam co tam będzie z tym porodem, ale jak będzie kazał mi sn to zapłacę mu.

Jak zaczynałam pisać tego posta to byłam w dobrym humorze, ale kończe go w złym...pokłóciłam się z mężem:angry::angry::angry:
ON JEST GŁUPI!!!

I moj tez glupi:sorry2:
 
Margolia Ciii, bo jak sie dowie to nic juz nie kupi:tak: A juz ide do lozeczka bo arbuza calego zjadlam i jakos mi tak ciezko:sorry2: Dobranoc stycznioweczki, jutro bede wieczorem, nie piszcie tak duzo cobym zbyt wielkich zaleglosci nie miala;-)
 
reklama
Do góry