reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Witam z rana ;-)

Melduje się, że żyje i nawet brzuszek mnie nie boli :-)

U nas przepiękna pogoda, więc pewnie wyruszymy gdzieś z mężem i Julka.

W ogóle to dopiero co wstałam, bo Julka tak dała mi pospać :tak:
 
WITAM:-)

Jak myslicie kiedy mozna zaczac kupywac jakies rzeczy dla maluszka?? Teraz to chyba za wczesnie nie, zeby nie zapeszyc:zawstydzona/y:

Milego wieczoru


kupuj kupuj nic się tym niezapesza co ma byc to będzie ja tez zaczne tylko ja chce się dowiedziec co będzie za płeć bo jak jednak dziewuszka to ze szczęścia wszystko różowe na sam początek:-ptak więc jak za miesiąc się dowiem co urodze odrazu pokupuje co nieco nawet fotelik poszukam itp.bo na koniec to nieradze za dużo by tego było a tak potrochu aż do końca:-)


Patrysia86 Ty coś pisałaś ostatnio, że czeka Cię sn? :szok: o choinka, bo ja miałąm w karcie wpisane tak jak Ty "brak postepu porodu" i to nie kwalifikuje sie do następnego cc?????? Ja piernile...na następnej wizycie zapytam co tam będzie z tym porodem, ale jak będzie kazał mi sn to zapłacę mu.

Jak zaczynałam pisać tego posta to byłam w dobrym humorze, ale kończe go w złym...pokłóciłam się z mężem:angry::angry::angry:
ON JEST GŁUPI!!!


ach niestety powiedział że nie mam przeciwskazań aby rodzić sn co już wiem że mnie to czeka a u nas zapłata nie działa ordynator to tylko za sn jest jedynie jak coś się dzieje to cc:sorry2:

A co do M oj kochana u nas to co dziennie jest wymiana zdan bo niestety ja mam takie humory że nie da się wytrzymać czepiam się wszystkiego mam nadzieje że to minie ach :sorry2:


Witam Styczniowe mamuśki, ja mam termin na 12 stycznia, jutro zaczynam 11 tydzień. Pozdrawiam wszystkich


witam i GRATULACJE:-)


No i mam arbuza....:-D


hehe widze że arbuz robił furrore na stycznióweczkach:-D



J azjadlam kielbase smazona z cebulka a teraz ide sie do M przytulic milej nocki.



uuuuuuuuu ja już leżałam o tej godzinie bo się męczyłam z mdłościami i jestem pewna że po takiej kolacyjce zaliczyłambym kibelek:baffled:masz ty zdrowie kobitko:-)


GOSIA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA ABY WAM PRZEZ ŻYCIE SZŁO W WIELKIM SZCZĘŚCIEM :-)
 
Witam z rana ;-)

Melduje się, że żyje i nawet brzuszek mnie nie boli :-)

U nas przepiękna pogoda, więc pewnie wyruszymy gdzieś z mężem i Julka.

W ogóle to dopiero co wstałam, bo Julka tak dała mi pospać :tak:


bardzo się ciesze:-)hmm a u mnie nie ma słoneczka bo też chciałam iść na spacerek ale skoro u ciebie jest ładnie to do mnie pewnie tez przyjdzie słoneczko:-)
 
bardzo się ciesze:-)hmm a u mnie nie ma słoneczka bo też chciałam iść na spacerek ale skoro u ciebie jest ładnie to do mnie pewnie tez przyjdzie słoneczko:-)

A możliwe, odległość nie jest duża :tak:
Choć u mnie jakieś małe chmurasy się pojawiają :dry:
Pytałaś czy kojarzę Kartuzy wczoraj. A pewnie, że kojarzę. I Żukowo też :tak::tak::tak:

GOSIU I JA SKŁADAM NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA! OBYŚCIE BYLI TAK SZCZĘŚLIWI PRZEZ CAŁE ŻYCIE JAK W TYM WYJĄTKOWYM DNIU!!!
 
WITAM:-)




kupuj kupuj nic się tym niezapesza co ma byc to będzie ja tez zaczne tylko ja chce się dowiedziec co będzie za płeć bo jak jednak dziewuszka to ze szczęścia wszystko różowe na sam początek:-ptak więc jak za miesiąc się dowiem co urodze odrazu pokupuje co nieco nawet fotelik poszukam itp.bo na koniec to nieradze za dużo by tego było a tak potrochu aż do końca:-)





ach niestety powiedział że nie mam przeciwskazań aby rodzić sn co już wiem że mnie to czeka a u nas zapłata nie działa ordynator to tylko za sn jest jedynie jak coś się dzieje to cc:sorry2:

A co do M oj kochana u nas to co dziennie jest wymiana zdan bo niestety ja mam takie humory że nie da się wytrzymać czepiam się wszystkiego mam nadzieje że to minie ach :sorry2:





witam i GRATULACJE:-)





hehe widze że arbuz robił furrore na stycznióweczkach:-D







uuuuuuuuu ja już leżałam o tej godzinie bo się męczyłam z mdłościami i jestem pewna że po takiej kolacyjce zaliczyłambym kibelek:baffled:masz ty zdrowie kobitko:-)


GOSIA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA ABY WAM PRZEZ ŻYCIE SZŁO W WIELKIM SZCZĘŚCIEM :-)
Za mna ta kielbasa chodzila caly dzien wiec jadlam az mi sie uszy trzesly i po niej dopiero poczulam sie super bo wczesniej chodzilam jak osa bo chcialam ta kielbase.:-)
 
reklama
Do góry