reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Witam wszystkie stycznióweczki 2010:)

Lekarz ustalił mój termin na 29 stycznia,cieszę się,że do Was dołączyłam.
Witaj i gratuluję:-):-)
co do kg to tez jeszcze nic dalej 47 kg :sorry2:
Ja za to ponad 2kg :szok::szok::szok::szok:

Dziewczyny jestem już.

W sumie to nic konkretnego się nie dowiedziałam. Z początku małpy z izby przyjęć wyrzuty mi robiły, że w ogóle przyjechałam :baffled: Później jednak po wykłuceniu się z nimi przyszedł lekarz, zbadał mnie. Szyjka macicy jest dość krótka. Tyle się dowiedziałam. A no i mam bardzo wysokie ciśnienie. Zrobił mi USG, z maluchem niby wszystko ok. Kazał we wtorek mimo wszystko zjawić się u lekarza prowadzącego z wynikami wszystkich badań jakie dziś zrobiłam.
Czyli czekam do wtorku. Najważniejsze, że wszystko z maluszkiem ok i że serduszko bije, bo martwiłam się, że już go nie usłysze.
Bardzo się cieszę,że wszystko jednak dobrze. Odpoczywaj i dbaj o maluszka:tak::tak::tak:
Witam, wróciłam od lekarza, z maluchem wszystko ok, machał rączkami i wiercił się, bardzo się cieszymy. Poza tym idę do kardiologa, bo mam tachykardię i niestety będę musiała zacząć brać leki...
:-) no to pięknie Nikki:-)

witajcie dziewczyny wlasnie wrocilam do domu nie wiem co jest grane ale brzuch mnie bolicaly gora i dol i tak mam od kilku dni,chyba pojde dzisiaj na pogotowie bo sie martwie moj skarb(maz) zas bedzie sie smial ze panikuje
Mój też się ze mnie śmieje,że wiecznie panikuję, ale jak trzeba a czasem nie trzeba wozi i płaci hihihi:-D

heja ja mialam wizyte 17 czerwca i wszystko jest ok dostalam zdjecie dzidzi sliczne:tak: teraz mam 8 lipca nastepna oby wszystko bylo dobrze buziaki
Na pewno będzie, dbajcie o siebie:tak:

najwazniejsze jest zdrowie maluszka ide do lekarza juz dzwonilam do mojego ma przyjechac jak najszybciej,a boli mnie glownie u gory pod lewym zebrem
zolza666 a może to gazy??

Witam kobietki ,a mnie dzisiaj boli zab -macie jakies sposoby oprócz tabletek bo tych sie boje wziac?:dry:
Sylwia myślę, ze dentysta to najlepszy sposób, jeśli boli to może być stan zapalny, który jest dla dzidzi bardzo niebezpieczny. Ja pobiegłabym do "sadysty":tak:
 
Nie znam ale słyszałam same pozytywy o tym szpitalu więc chyba dobry wybór. Ja do Kościerzyny mam ok 80 km więc trochę daleko do Gdańska bliżej ok 30km


Ja jestem dowodem że rodzić tam warto;-)no i racja masz bliżej do Gdańska:tak:ja mam do tego szpitala w Kościerzynie 40 km co mogłabym w Kartuzach ale jak to się mówi że tam to jest rzeźnia i wogóle brzydko tam jest a że Kościerzyna to moje rodzinne miasto co wole tam:tak:
 
moze to głupie ale bardzo się boje bo wiem że nie dam rade wiem jak było ostatnio i wiem ze będzie cięzko ba mówią że drugie dzieciaczki podobnoż rodzą się większe no i jak tu się cieszyć niedość że nie umiem rodzić to jeszcze może większego maluszka będe musiałą wyprzeć:sorry2:

Patrysiu, rozumiem Twoje obawy... może jednak tym razem będzie inaczej i szybciutko urodzisz? :tak:
 
Witam dziewczynki

Przeczytalam wszystko, nawet cytowalam zeby poodpisywac i mi sie skasowalo:sorry2: Wiec napisze krotko, dziewczyny ktore macie problemy z brzuszkami- trzymajcie sie, jestem z wami. Ja ostatnio jak bylam w lazience to mnie tak brzuch zabolal jakby mnie ktos kopnal od srodka, az krzyknelam:blink: Wiem ze jest za wczesnie na ruchy dziecka ale co to bylo.

Na arbuza nadal czekam, M z pracy nie wrocil jeszcze.
Jak myslicie kiedy mozna zaczac kupywac jakies rzeczy dla maluszka?? Teraz to chyba za wczesnie nie, zeby nie zapeszyc:zawstydzona/y:

Milego wieczoru
 
reklama
Do góry