reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Witam kobietki:-)

Wróciłam ze szkoły, kurde zmęczona jestem, będę musiała szybko spać się położyć, bo jutro znów do szkoły...
przed chwilą zaliczyłam kibel...:baffled::baffled::baffled: bleeeee...........

Patrysia86 Ty coś pisałaś ostatnio, że czeka Cię sn? :szok: o choinka, bo ja miałąm w karcie wpisane tak jak Ty "brak postepu porodu" i to nie kwalifikuje sie do następnego cc?????? Ja piernile...na następnej wizycie zapytam co tam będzie z tym porodem, ale jak będzie kazał mi sn to zapłacę mu.

Jak zaczynałam pisać tego posta to byłam w dobrym humorze, ale kończe go w złym...pokłóciłam się z mężem:angry::angry::angry:
ON JEST GŁUPI!!!
Mój też mnie wkurza, do tego okazało się jednak, że złamał szłapę więc będzie siedział przez 4 tyg w domu!!! Ja chyba będę pracować od rana do nocy:-D
 
Ja siedze i sie nudze Nika oglada bajki i tez jakas zamulona ciagla pada i nie ma co robic poczekam az zasnie i zaczne sprzatac w szafie z tych nudow.
 
Hej kobitki-jak u was ze spaniem w nocy ?ja budze sie po 10razy i wstaje do kibelka;-)podły dzien dzisiaj od rana juz zdażyłam sie z mamą pokłócić i popłakac sobie:baffled:czy wy tez macie takie humorki i nerwy nie wiadomo na co?:dry:
 
reklama
Hej kobitki-jak u was ze spaniem w nocy ?ja budze sie po 10razy i wstaje do kibelka;-)podły dzien dzisiaj od rana juz zdażyłam sie z mamą pokłócić i popłakac sobie:baffled:czy wy tez macie takie humorki i nerwy nie wiadomo na co?:dry:
oj macie macie:laugh2:
i do kibelka również wycieczki uskuteczniam. jakiegoś toj toja powinnam przy łóżku mieć :-D
 
Do góry