reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

witajcie dziewczyny wlasnie wrocilam do domu nie wiem co jest grane ale brzuch mnie bolicaly gora i dol i tak mam od kilku dni,chyba pojde dzisiaj na pogotowie bo sie martwie moj skarb(maz) zas bedzie sie smial ze panikuje
 
reklama
witajcie dziewczyny wlasnie wrocilam do domu nie wiem co jest grane ale brzuch mnie bolicaly gora i dol i tak mam od kilku dni,chyba pojde dzisiaj na pogotowie bo sie martwie moj skarb(maz) zas bedzie sie smial ze panikuje

Po się masz masz martwić , jeśli fatycznie boli to idź. Mnie często pobolewa ale pobolewanie a ból to dwie różne rzeczy:tak:
 
Dziewczyny jestem już.

W sumie to nic konkretnego się nie dowiedziałam. Z początku małpy z izby przyjęć wyrzuty mi robiły, że w ogóle przyjechałam :baffled: Później jednak po wykłuceniu się z nimi przyszedł lekarz, zbadał mnie. Szyjka macicy jest dość krótka. Tyle się dowiedziałam. A no i mam bardzo wysokie ciśnienie. Zrobił mi USG, z maluchem niby wszystko ok. Kazał we wtorek mimo wszystko zjawić się u lekarza prowadzącego z wynikami wszystkich badań jakie dziś zrobiłam.
Czyli czekam do wtorku. Najważniejsze, że wszystko z maluszkiem ok i że serduszko bije, bo martwiłam się, że już go nie usłysze.

Cieszę się bardzo że z dzidzą wszystko w porządku:-)
 
najwazniejsze jest zdrowie maluszka ide do lekarza juz dzwonilam do mojego ma przyjechac jak najszybciej,a boli mnie glownie u gory pod lewym zebrem
 
O witam :-)
Ja chodzę do Invicty w Madisonie w Gdańsku. A ten szpital to Zaspa, ale porodówkę mają super, wiem z doświadczenia :-)


widze ze ja też nie aż tak daleko od ciebie ja rodze w Kościerzynie i tez tam mam swojego ginekologa nie wiem czy kojażysz to miasto;-)


witajcie dziewczyny wlasnie wrocilam do domu nie wiem co jest grane ale brzuch mnie bolicaly gora i dol i tak mam od kilku dni,chyba pojde dzisiaj na pogotowie bo sie martwie moj skarb(maz) zas bedzie sie smial ze panikuje


kobitko niepokoi cię to do szpitala i nie ma co patrzeć nawet na M niestety trzeba na wszystko patrzeć bo w dzisiejszych czasach trzeba chuchać na wszystko:tak:



heja ja mialam wizyte 17 czerwca i wszystko jest ok dostalam zdjecie dzidzi sliczne:tak: teraz mam 8 lipca nastepna oby wszystko bylo dobrze buziaki


super:-)


Wiecie kobitki że już miałam od wczoraj apetyt na arbuza i jeeeeeeeeeeeeeeeeeeest mój M właśnie mi kupił i go wcinam:-D
 
reklama
Do góry