reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Witam wszystkie stycznióweczki 2010:)

Lekarz ustalił mój termin na 29 stycznia,cieszę się,że do Was dołączyłam.



witaj i GRATULACJE:-)


a mi jest tak niedobrze ze mam koło siebie miske ale popiłam sobie wody duże wdechy i wydechy zrobiłam i jest lepiej ach już mam dośc tego:angry:
 
reklama
a mi jest tak niedobrze ze mam koło siebie miske ale popiłam sobie wody duże wdechy i wydechy zrobiłam i jest lepiej ach już mam dośc tego:angry:[/QUOTE]

Współczuję takich męczarni, ja dzisiaj dopiero 4 raz w całej ciąży przytulałam się do kibelka, cieszę się że mnie to omija, ale w pierwszej ciąży zaczęło mi się w 5 miesiącu i były to nocne a nie poranne mdłości.
 
Współczuję takich męczarni, ja dzisiaj dopiero 4 raz w całej ciąży przytulałam się do kibelka, cieszę się że mnie to omija, ale w pierwszej ciąży zaczęło mi się w 5 miesiącu i były to nocne a nie poranne mdłości.


teraz jem obiadek ale niestety miska sie przydała:-(ach:-(
 
Dziewczyny jestem już.

W sumie to nic konkretnego się nie dowiedziałam. Z początku małpy z izby przyjęć wyrzuty mi robiły, że w ogóle przyjechałam :baffled: Później jednak po wykłuceniu się z nimi przyszedł lekarz, zbadał mnie. Szyjka macicy jest dość krótka. Tyle się dowiedziałam. A no i mam bardzo wysokie ciśnienie. Zrobił mi USG, z maluchem niby wszystko ok. Kazał we wtorek mimo wszystko zjawić się u lekarza prowadzącego z wynikami wszystkich badań jakie dziś zrobiłam.
Czyli czekam do wtorku. Najważniejsze, że wszystko z maluszkiem ok i że serduszko bije, bo martwiłam się, że już go nie usłysze.
 
Witam, wróciłam od lekarza, z maluchem wszystko ok, machał rączkami i wiercił się, bardzo się cieszymy. Poza tym idę do kardiologa, bo mam tachykardię i niestety będę musiała zacząć brać leki...
 
Dziewczyny jestem już.

W sumie to nic konkretnego się nie dowiedziałam. Z początku małpy z izby przyjęć wyrzuty mi robiły, że w ogóle przyjechałam :baffled: Później jednak po wykłuceniu się z nimi przyszedł lekarz, zbadał mnie. Szyjka macicy jest dość krótka. Tyle się dowiedziałam. A no i mam bardzo wysokie ciśnienie. Zrobił mi USG, z maluchem niby wszystko ok. Kazał we wtorek mimo wszystko zjawić się u lekarza prowadzącego z wynikami wszystkich badań jakie dziś zrobiłam.
Czyli czekam do wtorku. Najważniejsze, że wszystko z maluszkiem ok i że serduszko bije, bo martwiłam się, że już go nie usłysze.


przykro mi że źle Cię potraktowały piguły... ale najważniejsze że wiesz że z maluszkiem wszystko dobrze! i oszczędzaj się!!

Nikki - gratuluję:):) prosimy o fotkę maleństwa!! :tak::tak:
 
Dziewczyny jestem już.

W sumie to nic konkretnego się nie dowiedziałam. Z początku małpy z izby przyjęć wyrzuty mi robiły, że w ogóle przyjechałam :baffled: Później jednak po wykłuceniu się z nimi przyszedł lekarz, zbadał mnie. Szyjka macicy jest dość krótka. Tyle się dowiedziałam. A no i mam bardzo wysokie ciśnienie. Zrobił mi USG, z maluchem niby wszystko ok. Kazał we wtorek mimo wszystko zjawić się u lekarza prowadzącego z wynikami wszystkich badań jakie dziś zrobiłam.
Czyli czekam do wtorku. Najważniejsze, że wszystko z maluszkiem ok i że serduszko bije, bo martwiłam się, że już go nie usłysze.


no niestety jakieś zołzy zawsze muszą się znaleźć:wściekła/y:najważniejsze że z dzidzą wszystko dobrze i teraz ze spokojem czekaj do wtorku:tak:ps.a czemu nie masz suwaczka:confused:


Witam, wróciłam od lekarza, z maluchem wszystko ok, machał rączkami i wiercił się, bardzo się cieszymy. Poza tym idę do kardiologa, bo mam tachykardię i niestety będę musiała zacząć brać leki...


super że z dzidzią ok :-)a co to jest tachykardia:zawstydzona/y:
 
reklama
Dziewczyny jestem już.

W sumie to nic konkretnego się nie dowiedziałam. Z początku małpy z izby przyjęć wyrzuty mi robiły, że w ogóle przyjechałam :baffled: Później jednak po wykłuceniu się z nimi przyszedł lekarz, zbadał mnie. Szyjka macicy jest dość krótka. Tyle się dowiedziałam. A no i mam bardzo wysokie ciśnienie. Zrobił mi USG, z maluchem niby wszystko ok. Kazał we wtorek mimo wszystko zjawić się u lekarza prowadzącego z wynikami wszystkich badań jakie dziś zrobiłam.
Czyli czekam do wtorku. Najważniejsze, że wszystko z maluszkiem ok i że serduszko bije, bo martwiłam się, że już go nie usłysze.

No to super, że wszystko ok z maluchem, oby wyniki też były ok!

super że z dzidzią ok :-)a co to jest tachykardia:zawstydzona/y:

Patrysiu, tachykardia to przyspieszona akcja serca.
 
Do góry