reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Nikki ale gdybyś od razu napisała że prowadzi Cię dwóch lekarzy i jeden z nich wie że nadal bierzesz leki to też inaczej by brzmiało ;-)

A o jakich rozkurczowych bezpiecznych lekach pisałaś?

I jeszcze pytanie do was - czy macie problemy natury intymnej - jakieś ataki grzybków czy inne nieprzyjemno - swędzące dolegliwości?Ja wczoraj dostałam natamycynę bo mnie już zaatakowało.. Ginka mnie pociesza, że z tym to się nie wygra, jeśli mam skłonność do tego typu zachorowań to tak będzie przez całą ciążę, bo się ph w pochwie zmienia.. :(
a i czy wiecie czy "tantum rosa" jest bezpieczne do podmywania się w czasie ciąży?

Witam, Mi gin zapisał pimafucin globulki i krem i jakos daje radę , ale to pieczenie to bylo bardziej po luteinie bo wysusza tam wszystko i do tego jest ingerencja paluszkiem wiec może cos sie rozwijało,ale sie nie przejmuj podobno grzybki sa normą, pozdrawiam
 
reklama
WITAM:-)
Witajcie w ten smutny dla mnie wieczór!Niestety nie mam już swojego aniołka straciłam go 3czerwca:(( a myslałam i miałam nadzieje ze uda mi się być mamą ziemską a nie tylko mama aniołkową:((Straciłam nadzieje ze kiedykolwiek usłyszę te piękne słowo MAMUSIA:((To tak boli i nawet niewiem czy bede miała siłe walczyc aby zarejstrowac to maleństwo:(( Dla moich dwóch aniołkow Grzesia
[*]23tc i malej kruszynki 8/9tc
[*] kocham Was moje aniołki i tatuś także


tak mi przykro aż nie wiem co powiedziec :-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(bądz silna jedna kobieta miała 6 ciąż poronionych gdzie w 2 był martwy płód a tak miesiąc temu urodziła zdrową córeczke:tak:


Witam Was serdecznie, z przyjemnością dołączam do waszego grona))) Termin mam plus minus na 12 stycznia )))
Jestem po badaniach prenatalnych, USG w porzadku, wyniki z krwi za 10 dni....
Chyba będzie syn..... zjadla mnie ciekawosc i zgodzilam sie na poznanie plci..))))
Pozdrawiam))


witam i GRATULACJE:-)


No i juz jestem po badaniach i usg badania wyniki wszystkie wporządku:-)a usg miałam dopochwowo i wszystko ok a juz sie martwilam bo sie dobrze czuje i malo objaeow ciazy .... a tym czasem dzidzia sie dobrze rozwija i bardzo mocno sie ruszala machala raczkami i podskakiwala mam 2 fotki ...niesamowita ulga i radosc.a teraz od wczoraj odpoczywamy nad morzem wczoraj bylo ladnie slonecznie dzis deszczyk ale jutro znowu ma byc ladnie:tak:a i termin z miesiaczki mam na 5 stycznia a z usg na 16stycznia...tez mialyscie takie duze rozbieznosci?:szok:


suuuper:-)hmm tylko ja już miałam przez brzuch robione usg a miałam robione w poniedziałek;-)no a z tymi terminami to jest troche dziwiaste dlatego ja się trzymam tego 14 stycznia bo wiem że ja dobrze obliczyłam i tu z internetu kalkulatorkami i trzymam się tego bo gin mi liczy na 18 :tak:


Witam sięserdecznie,
czy mogłabym się przyłączyć??? ja również mam teramin na styczeń - 6-tego :)
to moja druga pociecha będzie, bo pierworodna zaraz 4 lata końćzy, na stanie jeszcze trikolorka - Paskuda i mąż :-D
Pozdrawiam wszystkie ciężarówki z terminem styczniowym w 2010!!!


witaj i GRATULACJE:-)


Dziewczyny macie ciągle bóle podbrzusza? Ja od kilku dni mam i to dość silne. Nie wiem czy wszystko ok :-(


no nie wiem za dobrze to nie jest ale może to dlatego bo ostatnio serduszkowałaś z M i moze to nowa sytuacja bo wiem ze od dłuższego czasu nie moglaś:sorry2:ale jakby co to dzwoń do ginekologa on najlepiej ci powie co i jak:tak:
 
Witam :)
troszkę ciężko będzie mi nadrobić was :) a raczej z moją córcią to chyba niemożliwe :)
stycznióweczki przyjmiecie mnie do swego grona?
Też zostanę styczniową mamą - planowany termin porodu to 08.01.2010 :)

Jak widać rodzicami zostaniemy po raz drugi. Mamy już cudownego urwisa- Natalkę...

ps. kurcze jak was tu dużo :-) ale fajnie tak ciążować w dużym gronie :-)
 
Witam :)))
chciałabym dołączyć do grona szczęśliwych styczniowych mam :))))
termin na 18 stycznia :))) to moja pierwsza ciąża,długo wyczekiwana i upragniona:)))))
pozdrawiam wszystkie styczniowe mamy :-)
 
a mnie na nowo dopadła senność, poranki nadal witam w kibelku, zaczynam też nocami wstawać na siku. Dziś obudziłam się z bólem głowy który nadal nie ustępuję. Próbuję o nim zapomnieć ale się nie da, a w dodatku jakieś zamieszanie w pracy. Dobrze że połowa dniówki już za mną :tak:

Pogoda szkoda gadać, nie wiadomo kiedy zaplanować urlop aby móc odpocząć na świeżym powietrzu.

Aaa umówiłam się na usg prenatalne w ramach nfz, ogólnie jest darmowe tylko za płytkę CD 2D mam zapłacić 20 zł. Czy któraś udzieli mi informacji jak wygląda takie badanie? czy jest przez brzuszek już? jakoś się trzeba przygotować? wiem tylko że dziecko należy obudzić :-)

Dużo z was chodzi do lekarza prywatnie, ja oraz moja lekarka jesteśmy zdania skoro państwo płaci za badania i wizyty to po co mam je wyręczać i sama za wszystko płacić? oczywiście dodatkowe badania odpłatne możńa zrobić we własnym zakresie. Dodam że moja gin przyjmuje prywatnie i jak kiedyś do niej poszła to stwierdziła że bez sensu wydaję kasę, mogłam przyjść normalnie do przychodni.

Więcej napiszę jak tylko doczytam zaległości :-)
 
Witam :)
troszkę ciężko będzie mi nadrobić was :) a raczej z moją córcią to chyba niemożliwe :)
stycznióweczki przyjmiecie mnie do swego grona?
Też zostanę styczniową mamą - planowany termin porodu to 08.01.2010 :)

Jak widać rodzicami zostaniemy po raz drugi. Mamy już cudownego urwisa- Natalkę...

ps. kurcze jak was tu dużo :-) ale fajnie tak ciążować w dużym gronie :-)

Witam :)))
chciałabym dołączyć do grona szczęśliwych styczniowych mam :))))
termin na 18 stycznia :))) to moja pierwsza ciąża,długo wyczekiwana i upragniona:)))))
pozdrawiam wszystkie styczniowe mamy :-)


Witam serdecznie i zapraszam do pisania!!
 
Witam :)
troszkę ciężko będzie mi nadrobić was :) a raczej z moją córcią to chyba niemożliwe :)
stycznióweczki przyjmiecie mnie do swego grona?
Też zostanę styczniową mamą - planowany termin porodu to 08.01.2010 :)

Jak widać rodzicami zostaniemy po raz drugi. Mamy już cudownego urwisa- Natalkę...

ps. kurcze jak was tu dużo :-) ale fajnie tak ciążować w dużym gronie :-)

Witam :)))
chciałabym dołączyć do grona szczęśliwych styczniowych mam :))))
termin na 18 stycznia :))) to moja pierwsza ciąża,długo wyczekiwana i upragniona:)))))
pozdrawiam wszystkie styczniowe mamy :-)



witam i GRATULACJE:-)
 
reklama
Witam :)
troszkę ciężko będzie mi nadrobić was :) a raczej z moją córcią to chyba niemożliwe :)
stycznióweczki przyjmiecie mnie do swego grona?
Też zostanę styczniową mamą - planowany termin porodu to 08.01.2010 :)

Jak widać rodzicami zostaniemy po raz drugi. Mamy już cudownego urwisa- Natalkę...

ps. kurcze jak was tu dużo :-) ale fajnie tak ciążować w dużym gronie :-)

Witam :)))
chciałabym dołączyć do grona szczęśliwych styczniowych mam :))))
termin na 18 stycznia :))) to moja pierwsza ciąża,długo wyczekiwana i upragniona:)))))
pozdrawiam wszystkie styczniowe mamy :-)
Gratuluję nowym mamusiom:-)

Nikki i jak truskawkowiec?
 
Do góry