reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Witam się z Wami Mamuśki w kolejny duszny i gorący dzionek :-)
A jeśli chodzi o maleństwo to ja do tej pory nie wiem na czym, stoję, liczę jednak, że wszystko jest w porządku :tak:
Raxneta witaj:-)
 
reklama
walczęz suwaczkami, bo zapomniałam jak to sięrobiło :zawstydzona/y:

i zapomniałam napisać ,ze dzisiaj mam usg i oczywiście stres duży....bo moja pierwsza pociecha urodziła sięprzez cc z hipotrofią w 36 tc z wagą 1630g i 42cm więc strasznei nie chciałabym ponownie przez to wszystko przechodzić :no:
 
Witam Kobitki:-)




To może warto pomyśleć jeszcze o zmianie lekarza. Widzę, ze jesteś z Warszawy proponuje prywatna klinikę na Łuckiej. Ceny porównywalne, a z opieki jestem w 100 % zadowolona. Lekarza możesz wybrać sama już przez tel i wtedy od twojej decyzji uzależniona cena wizyty od 80 do nawet 270 u profesora.

a ile na Łuckiej usg kosztuje, bo 9 lipca umówiona jestem do dr Makowskiego (wyczytałam ,że 200zł)?
Ja za wizytę płącę 300zł ale to prywatna praktyka ordynatora (prof.) z Karowej, więc sięceni i na brak pacjentek nie narzeka ;-). No ale dzięki niemu moja córcia wogóle żyje i będe mu za to dozgonnie wdzieczna!
 
Tak was czytam iszczeze dziekuje Bogu ze jeszzem tutaj i nie musze sie martwic o takie rzeczy jak wybor lekarza lupb platnosci za lekarzy prywatnych
 
a ile na Łuckiej usg kosztuje, bo 9 lipca umówiona jestem do dr Makowskiego (wyczytałam ,że 200zł)?
Ja za wizytę płącę 300zł ale to prywatna praktyka ordynatora (prof.) z Karowej, więc sięceni i na brak pacjentek nie narzeka ;-). No ale dzięki niemu moja córcia wogóle żyje i będe mu za to dozgonnie wdzieczna!
Witam na naszym forum i gratuluję fasolki:-):-)

Ja właśnie u niego robie USG i faktycznie kosztuje 200 zł. Dostajesz fotki i film na DVD,kompetentny, miły, młody lekarz. osobiście polecam
 
Witam sięserdecznie,
czy mogłabym się przyłączyć??? ja również mam teramin na styczeń - 6-tego :)
to moja druga pociecha będzie, bo pierworodna zaraz 4 lata końćzy, na stanie jeszcze trikolorka - Paskuda i mąż :-D
Pozdrawiam wszystkie ciężarówki z terminem styczniowym w 2010!!!
Witam i zapraszam do pisania!!
 
bardzo dziękuje za miłe powitanie :-D
z tym pisaniem to mozę być różnie, bo ja właśnei z pracy klikam :cool2: ale postaram się nie mieć 'zaległości' ;-)
Niestety nie uda mi się "nadrobić" całego wątku :sorry2: i mam nadzieje ,ze mi wybaczycie...
 
reklama
bardzo dziękuje za miłe powitanie :-D
z tym pisaniem to mozę być różnie, bo ja właśnei z pracy klikam :cool2: ale postaram się nie mieć 'zaległości' ;-)
Niestety nie uda mi się "nadrobić" całego wątku :sorry2: i mam nadzieje ,ze mi wybaczycie...
Na obecną chwilę nie da się całego wątku nadrobić niestety, ale ważne, że będziesz na bieżąco!
 
Do góry