reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Cieszę się, ze smakowało, choć nie wiem czemu wyszło ci za rzadkie ja dokładnie robię z tej ilości produktów i jest ok:confused:. Ale grunt że wyszło:tak:
 
Dziewczyny a jak u was z wydzieliną dolną:zawstydzona/y:jaki macie kolor biały czy jakiś inny,bo ja raz mam biały a raz żółty i juz nie wiem czy tak ma być-nie swędzi nie piecze :zawstydzona/y:(sorry za takie pytanie jakby kogos brzydziło),czy cos nie tak jest....
 
Dziewczyny a jak u was z wydzieliną dolną:zawstydzona/y:jaki macie kolor biały czy jakiś inny,bo ja raz mam biały a raz żółty i juz nie wiem czy tak ma być-nie swędzi nie piecze :zawstydzona/y:(sorry za takie pytanie jakby kogos brzydziło),czy cos nie tak jest....

Sylwia u mnie też jest raz biała raz żołtawa, wcześniej była brązaowa to było nie dobrze,a teraz oki.

A Dziewczynki mam pytanko czy ytóraś z Was wie czy mozna sie kąpać w morzy albo w jeziorze w ciązy?
 
Dziewczyny a jak u was z wydzieliną dolną:zawstydzona/y:jaki macie kolor biały czy jakiś inny,bo ja raz mam biały a raz żółty i juz nie wiem czy tak ma być-nie swędzi nie piecze :zawstydzona/y:(sorry za takie pytanie jakby kogos brzydziło),czy cos nie tak jest....

sylwia - ja miałam raz białą a raz żółtawą... przez kiilka dni nic nie swędziało, potem zaczęło, a w efekcie we wtorek ginka potwierdziła zakażenie grzybiczne i biorę antybiotyk...
Kiedy masz wizytę u gin? Może udałoby Ci się o to zapytać?
 
reklama
Do góry