reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Witajcie:-) U nas pogoda marzenie zaraz wylegam na słońce bo w sierpniu jedziemy na weselicho i nie chce wygladac jak śmiertka:-). Trzeba korzystać poki mamy słońce, bo tu nigdy nic nie wiadomo:tak:.
Witam nowe mamuski, anaklim z której części ie jesteś?
Dormark dobrze Cię rozumiem, ja też chodzę jak bomba ale ja raczej wydzieram się na mojego małego pierona:zawstydzona/y:, co jest chyba gorsze, czasem watpię w swoje zdolności wychowawcze, a tu nastepny w drodze:szok:
Wczoraj miałam nieciekawy wieczór, mój K miał wypadek na motorze, jedzie teraz do szpitala na usg stopy, mam nadzieję, że obejdzie sie bez gipsu:happy2:. Czy Wy też uważacie, że chłopy to wieczne dzieciaki?! Ja niedługo oszaleję, po wypadku mój K jedynie czym sie martwił to stanem motoru i czy będzie w stanie w Nd jechać się ścigać na tor:nerd: Co gorsza mój syn(wiek na suwaczku) też szaleje za motorami, sam na nie wchodzi i uwielbia przejażdżki, nie mówiąc już o zabawkach, same motory:sorry2: To dlatego chcę córeczkę...
No dobra już nie narzekam na tych samców, idę się lepiej opalać (oczywiście znowu nie idę do pracy, mój manager mnie zabiję;-))
O kachana jak ja sie z Toba zgadzam ja zawsze mowilam ze mam w domu 2 dzieci Nicol i mojego M a teráz bede mial 3 , pozatym nie czytalm co napisalyscie wczoraj bo nie mam sily , a dobra rada na nerwy wypic magnes mi pomga pije o 2 dni i jest duzo lepiej dzidi nie zaszkodzi a nam pomo:tak:ze.
 
No i jednak sie zebralam i was przeczytralm 15 str super
Basienka strasznie mi przykro az sie sama poplakalam ale zgadzam sie z dziewczynami musisz byc siln ai nie tracic nadzieji co do sasiaski to sama bym jej przywalila . Jesli chodzi o jakiekolwiek leki to ja jestem przeciwna braniu jakikolwiek no chyba ze witaminki i magnes pomaga tez na nerwy wyprobowalam i jest lepiej oczywiscie po kolsuntacji z lekarzem a teraz ide troche pogladac tel., pogoda do ktu ja chce lato.
 
reklama
Witam sięserdecznie,
czy mogłabym się przyłączyć??? ja również mam teramin na styczeń - 6-tego :)
to moja druga pociecha będzie, bo pierworodna zaraz 4 lata końćzy, na stanie jeszcze trikolorka - Paskuda i mąż :-D
Pozdrawiam wszystkie ciężarówki z terminem styczniowym w 2010!!!
 
Do góry