reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

sylwia - ja miałam raz białą a raz żółtawą... przez kiilka dni nic nie swędziało, potem zaczęło, a w efekcie we wtorek ginka potwierdziła zakażenie grzybiczne i biorę antybiotyk...
Kiedy masz wizytę u gin? Może udałoby Ci się o to zapytać?
Ivi wizyte mam w poniedziałek,na ostatniej dostałam gynalgin dowcipnie co 2 dni ale jaka była taka jest wiec moze taka moja natura?:confused:
 
reklama
hej hej
ja tlyko na moment
przyszlam zameldowac sie i powiedziec ze zyje :-D
doslownie zaraz spadam
maly jeszzce spi wiec ide konczyc pierogi z kapusta i grzybami...

dobra lece .... :cool2:
 
witajcie,
po dwóch dniach lenistwa dziś dostałam przyspieszenia, wszędzie mnie pełno. Wpadłam się przywitać i lece gotować obiadek dla mężusia, bo cały ranek włuczyłam się po sklepach.
 
Ivi wizyte mam w poniedziałek,na ostatniej dostałam gynalgin dowcipnie co 2 dni ale jaka była taka jest wiec moze taka moja natura?:confused:
Raczej nie taka woja natura, tylko ten lek nie podziałał, musisz dostać inny, bo infekcja w ciąży szybko się rozwija, zwłaszcza grzybki.

Ja miałam normalną białą wydzielinę, tylko w dużej ilości, zero swędzenia i dostałam clotrimazol.
 
reklama
Do góry