reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
kochane jesli nie ufacie lekarzowi to idźcie do innego! albo powiedzie obecnemu że dla waszego samopoczucia niech wam przepisze tabletki..
dziwi mnie takie branie hormonów bez wiedzy gina... Bo jeśli mu ufacie i wiecie że wie co robi, to odstawiacie leki i wiecie że będzie dobrze. A jeśli boicie się tego odstawienia to powinien to wziąć pod uwagę i sam zaproponować przedlużenie luteiny czy duphastonu... A jeśli tego nie robi to może trzeba poszukać innego gina?
 
kochane jesli nie ufacie lekarzowi to idźcie do innego! albo powiedzie obecnemu że dla waszego samopoczucia niech wam przepisze tabletki..
dziwi mnie takie branie hormonów bez wiedzy gina... Bo jeśli mu ufacie i wiecie że wie co robi, to odstawiacie leki i wiecie że będzie dobrze. A jeśli boicie się tego odstawienia to powinien to wziąć pod uwagę i sam zaproponować przedlużenie luteiny czy duphastonu... A jeśli tego nie robi to może trzeba poszukać innego gina?


Już na ostatniej wizycie powiedział że duphaston mi nie potrzebny,ale powiedzialam ze sie boje i zapisal mi jeszcze, ale wczoraj skonczyłam opakowanie i jutro ide do niego wiec jeszcze nie wiem co mi powie... ufam mu ale chyba za bardzo uzalezniam ta ciaze od duphastonu, mysle ze to moja psyhika szaleje...na lekarzu jeszcze nigdy sie nie zawiodlam ale... boje sie
 
kochane jesli nie ufacie lekarzowi to idźcie do innego! albo powiedzie obecnemu że dla waszego samopoczucia niech wam przepisze tabletki..
dziwi mnie takie branie hormonów bez wiedzy gina... Bo jeśli mu ufacie i wiecie że wie co robi, to odstawiacie leki i wiecie że będzie dobrze. A jeśli boicie się tego odstawienia to powinien to wziąć pod uwagę i sam zaproponować przedlużenie luteiny czy duphastonu... A jeśli tego nie robi to może trzeba poszukać innego gina?
Ivi, to nie do końca tak, że ja nie ufam, chociaż szczerze to tylko sobie ufam. Poza tym to nie hormony a jeden hormon, progesteron i jego branie na pewno nie zaszkodzi, a może pomóc, a ja po prostu boję się strasznie, bo już dwoje moich dzieci odeszło i teraz zrobię wszystko, żeby to się nie powtórzyło...
 
Dziewczyny chce sie umówic na małe oczyszczanie twarzy do kosmetyczki , ale nie wiem czy nie za wcześnie , gdzieś czytałam , ze nie wolno , może macie jakieś info jak to wygląda , fasolki maja 10 tygodni i rosną:-),
 
powiedz swoje obawy lekarzowi, niech albo Cię uspokoi, albo dla Twojego spokoju przedłuży leczenie...?

I nie martw się :) dzidziolek na pewno jest silny i zdrowy :tak::tak: A chęć brania leków rozumiem - sama jakbym miała je odstawić byłoby mi dziwnie, bo to łykanie tabsów daje nam minimalne poczucie że mamy wpływ na tą naszą ciążę...

moja ginka wczoraj poiwedziała tak:
"wczesna ciąża jest nieobliczalna, ale trzeba zawsze być dobrej myśli" :)
A mój dzidziuś poruszył się podczas USG dopiero jak się roześmiałam, więc nasze samopoczucie mamuśki już teraz jest niesamowicie ważne!!!więc uszy do góry :)
 
w życiu bym nie podważała zdania swojego ginekologa:no: i nie brała bym leków na własną rękę :no: a jesli jak pisze |Ivi nie ufacie ginekologom i bierzecie po kryjomu to lepiej zaczerpnąć opinii innego ginekologa i wtedy będziecie spokojniejsze:confused: ja mojemu w pełni ufam odstawiałam w 1 ciąży tabletki i luteinę i duphaston i wszystko było ok nawet do głowy by mi nie przyszło by brać po kryjomu :sorry2:;-)


teraz pewnie tez luteinę będę odstawiać jak z kosmówką będzie ok :tak:

Ufam mu ale już raz straciłam dziecko, z tym ze to był 5 tydzien... w tej ciazy nie mialam zadnych plamien tylko bole brzucha duphaston mialam brac prowizorycznie... wiec powinno byc ok wszystko, ale boje sie, moze byloby inaczej jakbym nie miala internetu i nie czytala... w ktorym tygodniu odstawiłaś??
 
reklama
Przylazłam się Dziewczynki przywitać, choć długo chyba z Wami nie posiedzę, bo o budziłam się z potwornym bólem głowy - pewnie przez ta pogodę szaro, duszno i ciśnienie leci na łeb. Nie wiecie czy coś przeciwbólowego moge sobie wziąśc?
 
Do góry