reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

anulka - ja w kwietniu stradziłam dzidzię też w 5 tygodniu
miesiąc później byłam w ciąży i póki co jest dobrze
nawet miałam plamienia - ale znów cytuję moją ginkę - nie wszystkie plamienia są groźne, znaczy powiedziała mi dokładnie czego się bać a przy czym sięnie denerwować tylko zwiększyć dawkę duphastonu

I wierze jej, bo co mam zrobić :) a wiadomości w necie przestałam czytać bo za bardzo wariowałam z nerwów. Teraz trzymam się opinii lekarza prowadzącego i swojej intuicji :)
 
reklama
Przylazłam się Dziewczynki przywitać, choć długo chyba z Wami nie posiedzę, bo o budziłam się z potwornym bólem głowy - pewnie przez ta pogodę szaro, duszno i ciśnienie leci na łeb. Nie wiecie czy coś przeciwbólowego moge sobie wziąśc?



nie wiem co polecić mówi sie ze apap można no ale sama nie wiem:sorry2:

Kobitki mój lekarz kazał odstawic bo juz nie potrzebne jest branie dlatego już nie biore i mysle że też powinnyscie odstawić bo jak jest zdrowa ciąża to też nie jest dobrze brac nadmiar hormonu:sorry2:tak więc posłuchajcie się lekarza a nie na własną ręke bo moze to też źle się skończyć:sorry2:
 
zAgatka - apap, czyli czysty paracetamol. zdaje się że jedną tabletkę co 4 godziny można bezpiecznie
ale może uda Ci się wyciszyć, zamknąć w ciemnym spokojnym pomieszczeniu, ból zelżeje i obejdziesz się bez leków?
 
anulka - ja w kwietniu stradziłam dzidzię też w 5 tygodniu
miesiąc później byłam w ciąży i póki co jest dobrze
nawet miałam plamienia - ale znów cytuję moją ginkę - nie wszystkie plamienia są groźne, znaczy powiedziała mi dokładnie czego się bać a przy czym sięnie denerwować tylko zwiększyć dawkę duphastonu

I wierze jej, bo co mam zrobić :) a wiadomości w necie przestałam czytać bo za bardzo wariowałam z nerwów. Teraz trzymam się opinii lekarza prowadzącego i swojej intuicji :)

Może macie racje, musze mu zaufac w koncu nigdy mnie nie zawiodl....wtedy jak chcial mi juz je odstawic powiedzial ze zapisze mi jeszcze paczke i jakby cos sie dzialo to mam je wziasc... powiem mu jutro o swoich obawach.. a tak swoja droga bardzo sie ciesze na ta wizyte, znowu zobacze moje maleństwo.. bedzie jutro mialo robiona przeziernosc, na ostatniej wizycie lekarz tez juz mierzył z tym ze to wczesnie jeszcze było ale przezierność juz była ok teraz tylko dla pewnosci...
orientujecie sie czy mozna juz plec ustalic w 13 tyg??
 
Dzięki dziewczyny, chyba macie racje położę się i spróbuje narazie bez leków, jak przez godzinę mi nie przejdzie to chyba wezmę bo już z siebie wychodzę:shocked2:
 
wytrzymaj, ja mam migreny i bóle głowy na tle nerwowym ale od kiedy dowiedziałam się o ciąży wytrzymuje bez leków, po prostu spycham ból na dalszy plan :) i udawało mi się wytrzymać migrenę trwającą 1,5 dnia :)

może coś z tego Ci pomoże:
"Klinika ffx"
 
AGATKA ja tak z innej beczki:-pbo wiesz szkoda że nie widzimy który to tydzień i też tam moje oko zauważyło że u góry także masz miły napis na suwaczku co zrób jeszcze raz ten sam suwaczek tylko z innymi kolorami napis np.biały (jak chcesz w takich kolorach)bo nie wiem czy wiesz ale tam można prawdopodomnie sobie kolor pisowni czyli który to tydzień itp.zmieniać co weź na taki co będzie widac co:confused:;-)

A jeśli chodzi o ból głowy to połóż się weź zrób kompres z mokrego ręczniczka i kładz sobie na czoło i napewno minie:tak:
 
reklama
Ufam mu ale już raz straciłam dziecko, z tym ze to był 5 tydzien... w tej ciazy nie mialam zadnych plamien tylko bole brzucha duphaston mialam brac prowizorycznie... wiec powinno byc ok wszystko, ale boje sie, moze byloby inaczej jakbym nie miala internetu i nie czytala... w ktorym tygodniu odstawiłaś??
Anulka, myślę, że każda z nas podejmuje decyzje za siebie, a luteina czy duphaston to nie są leki, które mogą zaszkodzić, ja na pewno nie odstawię, bo tak lekarz powiedział, bo on jest tylko człowiekiem i też może się mylić, a ja wolę dmuchać na zimne niż się sparzyć, bo czasu niestety się nie cofnie...
 
Do góry