reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

no i teraz sie witam...
jeszzce dzis tylko jeden zastrzyk malego i koniec... a potem po 27 do kontroli...
dzisiaj bylam z moczem morfologia... jutro wyniki po 10 wiec sie przejde
bo pogoda sie robi wiec mam nadzieje ze jutro bedzie cieplo... :tak:
 
reklama
Witam kobietki.

Ale dziś się beznadziejnie czuję...:baffled::baffled::baffled: od rana wymiotuję, boli mnie brzuch i plecy i głowa i jeszcze do tego mi słabo:baffled: nie pamiętam, żeby było aż tak źle...

Idę się położyć, potem wpadnę.
Pozdrawiam kobietki.
 
Witam w ten ponury dzień...
U mnie samopoczucie tez nie najlepsze, nie mam sil na nic, a w domku bałagan;/
Do tego stosujac sie do zalecen lekarza odstawilam na dobre duphaston i cos nie najlepiej sie czuje:-(nie wiem czy podjal dobra decyzje... na szczescie jutro mam wizyte z usg to zobaczymy co powie... biore jutro płytke żeby mi nagrał moje maleństwo,bede sobie dziennie ogladac:)))
 
Ostatnia edycja:
HELLO:-)

witam wszystkie mamuśki:-)

jeżeli ktoś nie robił badania na tokso czy żadnych innych, bo mu lekarz nie powiedział to przepraszam, ale gdzie ten ktoś ma głowę? jesteśmy dorośli, owszem lekarz mógł nie wspomnieć z różnym powodów, ale języka w gębie nie ma żeby się spytać co mam zrobić, co muszę zrobić, a co mogę dodatkowo z własnej kieszeni?
ja chodzę na nfz już miałam robione 2 usg, bo dwa razy byłam, wyniki podstawowe już robiłam teraz lekarz powiedział, że nie muszę robić, bo poprzednie miałam rewelacyjne, ale to zależy ode mnie, trochę on mi mówi o badaniach, a o resztę sama się pytam, wszystko zależy jak MY dbamy o nasze fasoliny, a nie gadka, że mi lekarz nie powiedział:wściekła/y:

no uff ulżyło mi;-)

a tak w ogóle to witamy nowe na forum tak przeważnie to piszę milej:-) tylko tak mnie tutaj to troszkę zdenerwowało:-p
ok idę na obiadek dziesiaj mam golonkę:-):-):-)


zgadzam się z tobą tylko jak jest pierwsza ciaża a nie ma się neta to niestety jak było w moim przypadku za wiele nie wiedziałam ale jak coś usłyszałam o toksoplazmozie to wspomniałam ginowi że mam psa i chciałam zrobić to badanie i teraz tez dmucham chucham na zimne bo niestety ciaża ciąża ale ryzykow tym naszym świecie jest duże:sorry2:ja widzicie w pierwszej ciaży wszystko super a tu patrz dobrze że zbadałam się na cytomegalie i mam przeciwciała ale wynik IGM jest ujemny co już przeszłam wcześniej ten wirus i ufffffffffff ale widzicie gdybym nie zbadała się a mogłam teraz zachorowac na wirus to doopa dzidzia by była chora dlatego trzeba powtarzać nie ważne czy się robiło przy pierwszej ciaży bo można w każdej chwili zachorować no a nie wiem czy wiecie na toksoplazmoze zachorujemy nawet jak nie są domyte owoce warzywa tak więc trzeba uważać na wszystko:sorry2:


Dziewczyny powiedzie mi czy wy tez macie takie nerwy mnie roznosi mam krople uspakajajace lecz lekarz kazal mi je brac jak najzadzej wiec skutekim tego sa ciagle klotnie z M potem mi przykro ale z byle powodu dostaje bialej garaczki


hehe kochana ja wogóle wstaje lewą nogą i M już wie żeby nienakręcać mnie z rana bo mu się obrwie słowami:zawstydzona/y:



Witam jestem nowa i to jest moja pierwsza ciąża i musze sie przyznac ze naprawde mało o tych sprawach wiem jedyne co wyczytam na forum! Poradzic sie tez nie mam kogo bo wszyscy z mojego najbliższego otoczenia jeszcze dzieciów nie mają! Niektóre z was pisza ze maja zakaz seksu mi lekarz nic na ten temat nie mówił a ja głupia nawet nie pomyslałam zeby sie zapytac taka byłam szczescliwa ze usłyszałam bijące serduszko ze wyfrunełam tylko z gabinetu! Wiec nie wiem czy mi można ! Niby mam małego krwiaczka i lekarz zalecił duphaston tak na wszelki wypadek ale zapewniał mnie ze to tylko tak profilaktycznie bo jest naprawde niewielki! Dobrze ze mam za dwa dni nastepna wizyte chyba musze sobie spisac wszystkie pytania na kartce bo anów strace głowe! A terza chyba wezme M na małe wstrzymanie !! :)


witaj i GRATULACJE ps odpoczywaj a z serduszkowania narzie zrezygnuj:tak:


Witam dziewczynki, ja już szczęśliwa po USG, dzięki Bogu wszystko w porządku:-), serducho wali, przezierność w normie, dzidzia ma 6 cm, moja Pani doktor powiedziała że płeć poznamy za miesiąc.
Wracam jutro do pracy, ponoć wszyscy nie mogą się na mnie doczekać.
Zdjęcia wrzucę innym razem bo padła mi ładowarka do akumulatorków.
Jak wracałam z Wawy to była straszna ulewa, mam nadzieję że jutro będzie ładnie.


suuuuuper:-)


Witam,
Przyszedł czas i na mnie:-)))
Mam na imię Anka i jestem już podwójną mamą:-) Mój starszy syn ma na imię Kajetan i w sierpniu skończy 7 lat, a młodszy - Sasha ma dopiero 9 miesięcy. Mała fasolinka w brzuchu ma ok 11 tyg. ale lekarze nie są zgodni, bo karmiłam i nie możemy precyzyjnie określić daty porodu na podstawie ostatniej miesiączki, hehehe...
Teoretycznie termin jest od 28.12 do 10.01, ale ze zdecydowanym wskazaniem na 10.01.
Nie ukrywam, że boję się okropnie czy sobie poradzę, ale w końcu jak nie ja to kto?????
Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie do swojego grona i będę mogła od czasu do czasu z Wami popisać:-)))


witaj i GRATULACJE:-)



Kurcze ja właśnie też pamiętam z pierwszej ciąży jak to jest, a jak wy macie podobnie to może lekarze się mylą:tak:

Ja dokładnie jestem w 13 tygodniu to znaczy 12 pełnych tygodni i 3 dni


no właśnie nie pisałam na ten temat bo myślałam że się myle ale wam powiem że np.w nocy się obudze bo jak synek chce mleczko(a ja zafajnie nie śpie)co czasami poleże chwile a tu malenkie stuk w brzuszku:-)lub na dniu jak tak sobie siedze i tu stuk ale to tylko tak raz poczyje i wiem że to nie są flaki bo to nie takie uczucie tylko takie maleńkie puknięcie mnie od środka:-)a potym jak fikał tymi nóżkami tam w brzusiu to różnie różnie bywa że możliwe to mój skarbuś mnie tam stuka:-)a za miesiąc to pewnie coś poczuje to będzie tak 15 tc to napewno bo mówi się że w drugiej ciąży o miesiąc szybciej czuje sie ruchy ale takie już wiecie kopniaczek bardziej czuły;-)
 
Witam w ten ponury dzień...
U mnie samopoczucie tez nie najlepsze, nie mam sil na nic, a w domku bałagan;/
Do tego stosujac sie do zalecen lekarza odstawilam na dobre duphaston i cos nie najlepiej sie czuje:-(nie wiem czy podjal dobra decyzje... na szczescie jutro mam wizyte z usg to zobaczymy co powie... biore jutro płytke żeby mi nagrał moje maleństwo,bede sobie dziennie ogladac:)))
Mi też lekarka kazała luteinę odstawić, ale ja po kryjomu nadal biorę...
 
Mi też lekarka kazała luteinę odstawić, ale ja po kryjomu nadal biorę...

No włąśnie tak planuje zrobić-brac po kryjomu, z tym ze juz nie duphaston a luteine, bo mam jej jeszcze paczke....ale co jak sie skonczy?-niestety to jest na recepte...
mam metlik w glowie, moze go jutro przekonam, zeby mi ta luteine zapisal... jaka dawke stosujesz??
 
No włąśnie tak planuje zrobić-brac po kryjomu, z tym ze juz nie duphaston a luteine, bo mam jej jeszcze paczke....ale co jak sie skonczy?-niestety to jest na recepte...
mam metlik w glowie, moze go jutro przekonam, zeby mi ta luteine zapisal... jaka dawke stosujesz??
Mi też tylko ta paczka 30 szt luteiny została, ale receptę bez problemu będę mieć. Biorę po 1 co 8 godzin, wcześniej po 1 rano i wieczorem.
 
no właśnie nie pisałam na ten temat bo myślałam że się myle ale wam powiem że np.w nocy się obudze bo jak synek chce mleczko(a ja zafajnie nie śpie)co czasami poleże chwile a tu malenkie stuk w brzuszku:-)lub na dniu jak tak sobie siedze i tu stuk ale to tylko tak raz poczyje i wiem że to nie są flaki bo to nie takie uczucie tylko takie maleńkie puknięcie mnie od środka:-)a potym jak fikał tymi nóżkami tam w brzusiu to różnie różnie bywa że możliwe to mój skarbuś mnie tam stuka:-)a za miesiąc to pewnie coś poczuje to będzie tak 15 tc to napewno bo mówi się że w drugiej ciąży o miesiąc szybciej czuje sie ruchy ale takie już wiecie kopniaczek bardziej czuły;-)

Ja też coś czuję, tylko czy to dziecko? W tej poronionej ciąży, jak nosiłam martwego maluszka to też niby coś czułam, nie wiem, co o tym myśleć... a też czuję takie puknięcia i jakby rozpychanie...:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry