reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Witam jestem nowa i to jest moja pierwsza ciąża i musze sie przyznac ze naprawde mało o tych sprawach wiem jedyne co wyczytam na forum! Poradzic sie tez nie mam kogo bo wszyscy z mojego najbliższego otoczenia jeszcze dzieciów nie mają! Niektóre z was pisza ze maja zakaz seksu mi lekarz nic na ten temat nie mówił a ja głupia nawet nie pomyslałam zeby sie zapytac taka byłam szczescliwa ze usłyszałam bijące serduszko ze wyfrunełam tylko z gabinetu! Wiec nie wiem czy mi można ! Niby mam małego krwiaczka i lekarz zalecił duphaston tak na wszelki wypadek ale zapewniał mnie ze to tylko tak profilaktycznie bo jest naprawde niewielki! Dobrze ze mam za dwa dni nastepna wizyte chyba musze sobie spisac wszystkie pytania na kartce bo anów strace głowe! A terza chyba wezme M na małe wstrzymanie !! :)

witaj,
ja też po raz pierwszy jestem w ciązy więć trochę panikuje. A zakaz sexu mam dlatego, że po stosunku plamiłam. Lekaarz powiedział mi,że orgazm powoduje skurcze macicy i dlatego powinnam się powstrzymać od przyjemnośći :no: Ale jeszcze 4 tygodnie i jak wszystko będzie ok to będe mogła "bzykać" :tak:
 
reklama
ja nie miałam zakasu serduszkowania, byle delikatnie i ostrożnie ;) ale po wczorajszym USG ginka wykryła małego krwiaczka i teraz mamy się wstrzymać...
 
a je właśnie zrobiłam sobie kawe rozpuszczalną z ogromną ilością mleka. Już od miesiąca nie piłam kawy, bo przestała mi smakować, a dziś naszła mnie taka wielka ochota...
 
Ostatnia edycja:
u mnie w pracy przed chwilą kolega zalewał kawę i mi niesamowicie zapachniało...
ale zadowolę się herbatką owocową ..;-)
 
Witam Dziewczyny! U nas bez zmian, leje od rana...
Jak są jakieś problemy, krwiaczek czy plamienia to lepiej się powstrzymać, bo skurcze podczas orgazmu mogą pogorszyć sprawę, nawet jak lekarz nie zaleci, to lepiej dmuchać na zimne...
 
pogoda straszna, gdzie te lato... z chęcią bym się położyła na leżaczku na działce z książką w ręku i powygrzewała się trochę... a tu leje i leje.
Pozdrawiam cieplutko.
 
Witam u mnie znow szaro i ponuro na dworze kurcze gdzie to lato , chumor taki sobie , ale to ma zwiazek z pogoda narazie obiawow ciazowych takich typowych brak jedyne co to nerwy szybko mi puszczaja.
 
Witajcie:-) U nas pogoda marzenie zaraz wylegam na słońce bo w sierpniu jedziemy na weselicho i nie chce wygladac jak śmiertka:-). Trzeba korzystać poki mamy słońce, bo tu nigdy nic nie wiadomo:tak:.
Witam nowe mamuski, anaklim z której części ie jesteś?
Dormark dobrze Cię rozumiem, ja też chodzę jak bomba ale ja raczej wydzieram się na mojego małego pierona:zawstydzona/y:, co jest chyba gorsze, czasem watpię w swoje zdolności wychowawcze, a tu nastepny w drodze:szok:
Wczoraj miałam nieciekawy wieczór, mój K miał wypadek na motorze, jedzie teraz do szpitala na usg stopy, mam nadzieję, że obejdzie sie bez gipsu:happy2:. Czy Wy też uważacie, że chłopy to wieczne dzieciaki?! Ja niedługo oszaleję, po wypadku mój K jedynie czym sie martwił to stanem motoru i czy będzie w stanie w Nd jechać się ścigać na tor:nerd: Co gorsza mój syn(wiek na suwaczku) też szaleje za motorami, sam na nie wchodzi i uwielbia przejażdżki, nie mówiąc już o zabawkach, same motory:sorry2: To dlatego chcę córeczkę...
No dobra już nie narzekam na tych samców, idę się lepiej opalać (oczywiście znowu nie idę do pracy, mój manager mnie zabiję;-))
 
reklama
Witam jestem nowa i to jest moja pierwsza ciąża i musze sie przyznac ze naprawde mało o tych sprawach wiem jedyne co wyczytam na forum! Poradzic sie tez nie mam kogo bo wszyscy z mojego najbliższego otoczenia jeszcze dzieciów nie mają! Niektóre z was pisza ze maja zakaz seksu mi lekarz nic na ten temat nie mówił a ja głupia nawet nie pomyslałam zeby sie zapytac taka byłam szczescliwa ze usłyszałam bijące serduszko ze wyfrunełam tylko z gabinetu! Wiec nie wiem czy mi można ! Niby mam małego krwiaczka i lekarz zalecił duphaston tak na wszelki wypadek ale zapewniał mnie ze to tylko tak profilaktycznie bo jest naprawde niewielki! Dobrze ze mam za dwa dni nastepna wizyte chyba musze sobie spisac wszystkie pytania na kartce bo anów strace głowe! A terza chyba wezme M na małe wstrzymanie !! :)
witaj, gratulacje :tak:
nie wiem bo mi jak nie moge to zaraz powie ze musimy sie p[owstrzymac :tak:
Witam dziewczynki, ja już szczęśliwa po USG, dzięki Bogu wszystko w porządku:-), serducho wali, przezierność w normie, dzidzia ma 6 cm, moja Pani doktor powiedziała że płeć poznamy za miesiąc.
Wracam jutro do pracy, ponoć wszyscy nie mogą się na mnie doczekać.
Zdjęcia wrzucę innym razem bo padła mi ładowarka do akumulatorków.
Jak wracałam z Wawy to była straszna ulewa, mam nadzieję że jutro będzie ładnie.
jeeeeee to fajnie super
Witam,
Przyszedł czas i na mnie:-)))
Mam na imię Anka i jestem już podwójną mamą:-) Mój starszy syn ma na imię Kajetan i w sierpniu skończy 7 lat, a młodszy - Sasha ma dopiero 9 miesięcy. Mała fasolinka w brzuchu ma ok 11 tyg. ale lekarze nie są zgodni, bo karmiłam i nie możemy precyzyjnie określić daty porodu na podstawie ostatniej miesiączki, hehehe...
Teoretycznie termin jest od 28.12 do 10.01, ale ze zdecydowanym wskazaniem na 10.01.
Nie ukrywam, że boję się okropnie czy sobie poradzę, ale w końcu jak nie ja to kto?????
Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie do swojego grona i będę mogła od czasu do czasu z Wami popisać:-)))
witaj, gratki wielkie,
napewno dasz sobie rade :tak:
Dziewczynki mi też wczoraj się wydawało że czuję ruchy, pamiętam z pierwszej ciąży jakie to uczucie i nie pomyliłabym z jelitami, ale moja ginka powiedziała że to niemożliwe, przy drugiej ciąży najwcześniej za miesiąc:no:
a ja to troche za wczesnie... zeby sie wypowiadac
ale czesto mi burczy w brzuchy jednak to nie to co bym chciala poczuc :sorry2:
Kurcze ja właśnie też pamiętam z pierwszej ciąży jak to jest, a jak wy macie podobnie to może lekarze się mylą:tak:

Ja dokładnie jestem w 13 tygodniu to znaczy 12 pełnych tygodni i 3 dni
a mozliwe ja w pierwszej ciazy ruchy poczulam dokladnie w 17 tyg...
a je właśnie zrobiłam sobie kawe rozpuszczalną z ogromną ilością mleka. Już od miesiąca nie piłam kawy, bo przestała mi smakować, a dziś naszła mnie taka wielka ochota...
mnie po kawie jakos nie dobrze wiec ja odstawilam...
ale chcialabym ja pic bo uwielnbiam
Witajcie:-) U nas pogoda marzenie zaraz wylegam na słońce bo w sierpniu jedziemy na weselicho i nie chce wygladac jak śmiertka:-). Trzeba korzystać poki mamy słońce, bo tu nigdy nic nie wiadomo:tak:.
Witam nowe mamuski, anaklim z której części ie jesteś?
Dormark dobrze Cię rozumiem, ja też chodzę jak bomba ale ja raczej wydzieram się na mojego małego pierona:zawstydzona/y:, co jest chyba gorsze, czasem watpię w swoje zdolności wychowawcze, a tu nastepny w drodze:szok:
Wczoraj miałam nieciekawy wieczór, mój K miał wypadek na motorze, jedzie teraz do szpitala na usg stopy, mam nadzieję, że obejdzie sie bez gipsu:happy2:. Czy Wy też uważacie, że chłopy to wieczne dzieciaki?! Ja niedługo oszaleję, po wypadku mój K jedynie czym sie martwił to stanem motoru i czy będzie w stanie w Nd jechać się ścigać na tor:nerd: Co gorsza mój syn(wiek na suwaczku) też szaleje za motorami, sam na nie wchodzi i uwielbia przejażdżki, nie mówiąc już o zabawkach, same motory:sorry2: To dlatego chcę córeczkę...
No dobra już nie narzekam na tych samców, idę się lepiej opalać (oczywiście znowu nie idę do pracy, mój manager mnie zabiję;-))
zdrowka dla Twojego, i to chyba juz tak jest ze faceci to jeszcze dzieci- w dodatku wieczne :sorry2:
 
Do góry