reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

ja tam nie wiem dziewczyny, ale Wy to jesteście... dziwne:-):-):-) szpila tak zniecka chyba nie atakuje...

a tak poważnie. rwa to poważna choroba. moja mama nie mogła się ruszać. na takie poważne problemy to mamy jeszcze czas. ja cierpiałam w siódmym miesiacu dopiero. przez tydzień mialam problemy z poruszaniem się, ale na takim wczesnym etapie ciąży, chyba nam nic nie grozi:confused: ale lekarzem nie jestem. można zawsze zapytać.

w tym co agbar77 tam znalazła jest wyraźnie napisane "kobiety w zaawansowanej ciąży"


Owszem,tak pisze ale zdarzaja sie wyjatki.Ja takowym jestem:) zawsze bylam wyjatkowa hihi;-)
 
reklama
Zgodnie z obietnicą piszę: jestem prawie w 8 tygodniu ciąży, dzisiaj wyraźnie słyszałam bicie serduszka mojej kruszynki i dostałam śliczne zdjęcie :) jupi
 
co za Baby:-):-):-)

miałam napisać, że coś mi weszło w tyłek, ale znając kobietki zaraz by z tego wyszło, że to coś to mój T.;-) to napisałam delikatnie, że w półdupek, ale to Wam nie przeszkodziło, zboczenice jedne no:-):-):-):-):-):-)
a tak poważnie to już od paru dni to coś (co nie jest częścią ciała mężczyzny) mi siedzi, ale też dlatego, że w pracy się trochę ruszam,a nie siedzę 8h więc na weekend wyleżę to coś:-p
tak czy inaczej dzięki za pomoc;-)
a zdjęcia nie wkleję, bo by się nie zmieściło, no chyba, że zachodnia, górna część mojego półdupcia:-p
 
lepiej się takiej wyjątkowości Kochana nie doszukuj, bo to naprawdę nie jest przyjemne. moja mama po nocach ryczała z bólu.


Juz nie musze sie doszukiwac,mam to zdiagnozowane od dwoch tygodni....Na razie nie do tego stopnia,zebym musiala ryczec ale nieprzespana noc z powodu niemoznosci ruszenia sie mam zaliczona.Teraz staram sie zapobiegac:)Na ile sie da...
 
a ja wcale się zboczeń nie doszukiwałam:-p no co Ty, jestem już stateczna matką. nie w głowie mi takie żarty.

a na poważnie. może potrzebujesz trochę ruchu? nie sądzę, żeby było to związane z ciążą. naprawdę. musiałabyś być już bardziej zaawansowana. życzę zdrówka.:blink:
 
reklama
Do góry