reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

drugie ale na pierwszym usg widziałam tylko pęcherzyk i strasznie się denerwuję czy wszystko ok



no nie dziwie ci się sama czekałam na usg z bijacym serduszkiem a teraz usg powie czy dzidzia bedzie zdrowa:sorry2:ach no niestety każde usg bedzie jednak dla nas stresujace bo czy jest wszysto dobrze to pytanie bedzie za nami chodzic az do dnia narodzin:sorry2:
 
reklama
Ja też wybieram się jutro na usg.... W sumie to te 3 m-ce szybko mi zleciały ale było pełno nerwów i stresów. A to wyszła niedoczynność tarczycy, a to krwiak na macicy koło Dzidzi, więc ostatni miesiąc leżałam.... A jutro.... jestem bardzo ciekawa czy sąsiad mojego Maleństwa się wyprowadził, czy wszystko ok, czy może jednak jest szansa na zobaczenie co tam u Dzidzi rozwija się między nóżkami.....
 
MZETKA a który jestes tydzien bo suwaczek twój tak troche nie pokazuje dokładnie tzn.bym sobie musiała przeliczyć a lubie ułatwiac sobie sprawe:-p
 



no moze coś zobaczysz:-)wiesz ja to tak niewierze w diagnoze płóci w takim tc ale kto wie kto wie;-)ale tak szczerze jak patrze na rozpis tygodni ciazy taki plakat przeważnie wisi i ginekologa itp.to tam właśnie juz pokazuje że w 12 tc mozna się już dowiedzieć jaka płeć no ale jak to bywa ginekolog nie zawsze powie bo tez nie jest dla niego za bardzo widoczne:sorry2:szkoda nie:-p
 
No właśnie szkoda.....Lekarze chyba bywają bardzo ostrożni w tych sprawach, szczególnie na takim etapie.....
Ehhh - przy pierwszej Niuni tak się nie denerwowałam, dostępu do netu nie miałam, bo jeszcze nie był tak rozpowszechniony, czekałam sobie cierpliwie, czytałam książki z opisami - miesiąc po miesiącu.....a teraz....dostęp do informacji taki, że można wszystko śledzić tydzień po tygodniu i chciałoby się jakoś tak bardziej spersonalizować tego Małego Pasażera:-)
 
właśnie ten natłok informacji to nas chyba wykończy...;-) ja też mam jutro usg i to będzie moje pierwsze. nie mogę się już doczekać. nie sądzę, by mi powiedzieli, jakiej płci jest dziecko, bo tu na takim etapie nie mówią, ale dla mnie to jakoś mało ważne kto, ważne, żeby było zdrowe. a w pierwszej ciąży właśnie około 12 tygodnia gin dostrzegła siusiaka u mojego dziecka i rzeczywiście syn się urodził.:tak:
 
Hmm ja wam powiem że synka chyba szybciej dostrzec no bo siusiak bardziej widoczny a u córci te wargi sromowe to własnie różnie mylnie wygladaja i wtedy dlatego gin nie jest tak pewny no a jak siusiak zadynda to wiecie hehe juz zaraz wiadomo:-)no ale ja czekam na wieści czy jest zdrowe dziecko teraz dla mnie jest to najwazniejsze:tak:niedługo wszystko sie okaże:tak:
 
Kochane za porzadne porządki to zabierzemy sie jak czas już wyjść u maluszków a oni nie bedą chcieli:-Dteraz to odpoczynek odpoczynek :tak:
Ja w pierwszej ciąży jak się dowiedziałam że przenoszona i następnego dnia mam jechac na wywołanie, to zabrałam się za mycie okien, stwierdziłam że szybciej urodzę , a tu niestety o 11 rozwarcie było na 2 cm, po kroplówkach i tabletkach o 24 było na 3 cm, kilkanaście godzin się pomęczyłam, więc w moim przypadku zmęczenie nie pomogło.

Dziekuję wszystkim za info w sprawie bólu piersi, uspokoiłam się.
Zmykam bo od kiedy moi teściowie dowiedzieli się że po raz kolejny zostaną dziadkami odwiedzaja mnie co drugi dzień.
 
reklama
Do góry