reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Byłam u ginki...
Oczywiscie dostałam jakies tabsy na te bakterie w moczu, oprócz tego jakies globulki dowcipne, bo cos tam siedzi, skierowanie na badania hormonów, bo tarczyce mam powiekszoną, z cukrem mam isc do internisty i on ma zacedydowac i ekg zrobic:zawstydzona/y:
Skierowała mnie tez na badania prenatalne,ale mój wybór, bo w rodzinie nie było zadnych przypadków chorób,patologii no i jestem młoda...wiec pewnie nie pojde, bo skad mam 200zł wziac:zawstydzona/y:ale czuje z dzidziusiem jest ok.

Dzis zobaczyłam serduszko, nózki,raczki, itp... i malenstwo fikało na wszystkie strony:biggrin2: i pomachało mamusi...
i dzis termin USG 4.01.2010
 
reklama
Witam

No przeczytalam wkoncu co od rana stworzylyscie ale zapomnialam juz co bylo na poczatku:zawstydzona/y: Wiec moze sie grzecznie przywitam tylko, marudzic nie bede bo czulam sie dzis wysmienicie, tylko troche sie przejadlam:sorry2: Ale wiecie co???? Dobrze ze mi nic w tylek nie wlazlo:-D Buzka
 
Hej dziewczynki, nie odzywałam sie bo komputerka nie miałam , no ale juz jestem.

Witaj nam:-)

Witam

No przeczytalam wkoncu co od rana stworzylyscie ale zapomnialam juz co bylo na poczatku:zawstydzona/y: Wiec moze sie grzecznie przywitam tylko, marudzic nie bede bo czulam sie dzis wysmienicie, tylko troche sie przejadlam:sorry2: Ale wiecie co???? Dobrze ze mi nic w tylek nie wlazlo:-D Buzka

Dobrze albo i nie dobrze...zalezy kto co lubi;-):-D:-D:-D
 
Cześć kobitki
Ja dzisiaj miałam kiepski dzień, stresy w pracy i jeszcze mój mały mnie dobija bo nie chcę spać i dodatkowo sika na pokój:no: (jest w trakcie treningu czystości).
Co do bóli w pośladku to ja też czasem je miewam, nie jest to zbyt przyjemne, ale nie sądzę, że to ma związek z ciążą, bo ja te bóle od czasu do czasu miewałam. Same przechodzą tylko trzeba trochę się pobyczyć:tak:
Za to jutro postanowiłam, że biorę wolne i nic nie będę robić, tylko muszę znalezć jakiegoś jelenia, któremu podrzucę Pierona:-D:-D:-D
Dobranoc
 
Cześć kobitki
Ja dzisiaj miałam kiepski dzień, stresy w pracy i jeszcze mój mały mnie dobija bo nie chcę spać i dodatkowo sika na pokój:no: (jest w trakcie treningu czystości).
Co do bóli w pośladku to ja też czasem je miewam, nie jest to zbyt przyjemne, ale nie sądzę, że to ma związek z ciążą, bo ja te bóle od czasu do czasu miewałam. Same przechodzą tylko trzeba trochę się pobyczyć:tak:
Za to jutro postanowiłam, że biorę wolne i nic nie będę robić, tylko muszę znalezć jakiegoś jelenia, któremu podrzucę Pierona:-D:-D:-D
Dobranoc

Ja też się dzisiaj marnie czuję przez tą zmienną pogodę... A mój Wiki owszem, na nocniku siedzi, tylko nic do niego nie robi, a jak znowu mu pieluchę ubiorę, to zaraz nasika albo kupkę.... :angry:
 
Witajcie Kobietki :-) Litości nie macie, tyle naskrobałyście ;-)
Młody mi oszalał, nie chce w ogóle spać, ciągle psoci i generalnie w ciągu dnia nie mam ani chwili spokoju:sorry2:
Labamba jakbyś znalazła chętnego dla swojego Pioruna to zapytaj się czy nie chciałby się też takim drugiem Piorunem zająć, chętnie podrzucę na jeden dzień ;-)A tak z innej beczki, to z którego Mullagh jesteś, tzn. z którego county? Może kiedyś byśmy jakieś spotkanko sobie zorganizowały? ;-)
 
reklama
Kacha wawa jestem z co. cavan do belfastu mam jakieś 2h, to w końcu nie koniec świata:-) Wybieramy się tam w sb na wycieczkę ale będziemy cała bandą. Ale myślę, że możemy coś kiedyś zorganizować:-) Pozdrawiam
 
Do góry