reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Niestety tak to jest z dziećmi, cały czas się o nie boimy i chyba nie ma na to rady...


tak tak:sorry:ze synkiem nie bałam sie aż tak bo jak to się mówi przebiegała ciąża książkowo a ta ciąża niestety daje mi strachu:sorry:


ZYCZE NAM PRZYSZŁYM MAMUSIOM ABY NASZE DZIECIĄTKA BYŁY ZDROWE I DOTRWAŁY DO DNIA PORODU:tak:
 
reklama
Co ma być to będzie - swoje dzieciątko kocha się zawsze niezależnie od wszelkich wyników badań, prawda?

Dokładnie tak, miłość to dziecka to najsilniejsze uczucie, jakiego w życiu doświadczyłam. I kocha się dziecko, za to, że jest, a nie za to, że jest zdrowe, piękne czy mądre...
A kocha się dziecko nawet jak go już nie ma.... To piękne i straszne zarazem...:-:)-:)-(
 
oj to prawda, póki maluszek nie będzie w naszych ramionach, będziemy się zamrtwiać, a potem będziemy się dalej martwić.;-) taka rola matek.
 
Ania98765 zdrowka bidulo

ja mialam przeziernosc sprawdzana dokladnie na etapie 13 tygodni i 6 dni i wyszla 1.3mm!!!!!

calkowicie sie z wami zgadzam co do ewentualnej wiedzy tzn. wczesnej diagnozy i wczesnego zaplanowania leczenia

agagsm wcale sie nie dziwie ze nie wypoczelas, jak mam jechac do Lublina 170km to mnie to okropnie meczy..

nadineczka na nastepna wizyte mam tylko mocz zrobic

karnitynka witaj :-)
 
Witam wszystkie stycznióweczki!
Długo mnie nie było, ale już wróciliśmy z wakacji i szczerze mówiąc, to wcale nie wypoczęłam za dobrze. Z ciągłymi mdłościami ciężko znieść francuskie żarcie, a do tego 2 tys. km autem to męczące jest, nawet jak się na noclegi staje :( Jedynie pogoda była piękna i słoneczna, nawet za bardzo, więc się zastanawiam czy nam ciężko będzie w wakacje jak upały będą - chociaż kto te upały w Polsce widuje?:) Warszawa dziś taka ponura i deszczowa, że się wszystkiego odechciewa...
Brzuszek leciutko mi się zaokrąglił, wypryski o których pisaliście też mnie męczą, ale jak troszkę słoneczka dostałam to jest lepiej, niż przed wyjazdem.
W czwartek mam wizytę kontrolną u ginki i odbiór wyników, a w piątek USG genetyczne i też się trochę stresuję, Co ma być to będzie - swoje dzieciątko kocha się zawsze niezależnie od wszelkich wyników badań, prawda?

Witam Was kochane bardzo serdecznie. agagsm mam pytanie do Ciebie jak znioslaś tak długą podróż samochodem?? Masz jakieś sposoby na przetrwanie tyle czasu w aucie??? Pytam bo ja jutro jade do Polski a jestem w Norwegii. Najpierw 3h15min promem i tu sie boje bo mam chorobe lokomocyjna a niemogę wziąć Aviomarinu no i po promie z Danii przez Niemcy i do Polski troszke kilometrów to jest i boje sie bo jak wspomnialam bez leku pojadę. Zle znosze jazde autem a szczególnie odkąd jestem w ciąży od razu boli mnie głowa kreci mi sie w niej i po ok 25km musze wysiaść z auta bo normalnie padam. Wiadomo na autostradzie niebede mogła co chwile wołać ze chce wysiąść bo mi słabo lub cos podobnego. Pozdrawiam serdecznie biegne się dalej pakować :)
 
reklama
Do góry