reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Witam serdecznie Was wszystkie!

Kilka dni temu mój test wyszedł pozytywnie i lekarz potwierdził moja pierwszą ciążę ,wg mnie powinnam rodzić w połowie stycznia 2010 ale usg to zweryfikuje.
Jestem przerażona moim samopoczuciem:-(Zaczytuje się na tym forum ostatnio i dziś nadszedł czas na rejestrację bo myślę ,ze razem raźniej.
Pozdrawiam
Ewa rocznik 82

SercaDwa witamy kolejną styczniową mamę! Sporo styczniowych brzuchatek;-) Nie przejmuj się na zapas. Dla każdego dziecko to rewolucja, nawet jak się do tego przygotowuje latami. Uwierz. Będzie dobrze.

Patrysia86 masz świetny suwaczek.:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Patrysia,
tak u nas to szczerze mówiąc typowo wpadka.Jeszcze nie staraliśmy się dzidzię,ale zycie samo zdecydowało ..tak nagle..chciałam jeszcze kilka rzeczy poukładać a później może nastawić sie psychicznie na ciążę.Teraz muszę to zrobic w ekspresowym tempie;-)

Macy Witaj i wzajemne gratulację:)

pierwsze USG mam miec dopiero 26 czerwca,chyba bedę chodziła po ścianach do tego czasu:tak:
 
Patrysia,
tak u nas to szczerze mówiąc typowo wpadka.Jeszcze nie staraliśmy się dzidzię,ale zycie samo zdecydowało ..tak nagle..chciałam jeszcze kilka rzeczy poukładać a później może nastawić sie psychicznie na ciążę.Teraz muszę to zrobic w ekspresowym tempie;-)

Macy Witaj i wzajemne gratulację:)

pierwsze USG mam miec dopiero 26 czerwca,chyba bedę chodziła po ścianach do tego czasu:tak:

Wpadka nie wpadka - masz jeszcze sporo czasu na ułożenie sobie wszystkiego zanim Twój dzidziuś opuści Twoje królestwo. A ja też czekam na usg już od dawna, więc czekamy razem. ;-) Myśl pozytywnie.
 
Oczywiście ,ze bede myslała pozytywnie.Mimo wielu dolegliwosci w głebi duszy wierzę w zmiany na lepsze...

Dolegliwości wkrótce miną, jeśli mówisz o nudnościach. Jeśli jest Ci bardzo źłe, poproś lekarza o pomoc, może Ci coś przepisze, czasami pomaga. Ja piłam herbatę miętową, wodę z cytryną, maślanka też na mnie dobrze działała. :tak:
 
Zgapiłam się na tej pierwszej wizycie u lekarza ..ale tez nie myslałam ,ze będzie jeszcze gorzej.Pije miętę,jem migdały,kefiry,maslanki ,mleko,wode z cytryna..wszystko o czym tylko usłyszę..i niestety nic mi nie pomaga.Nie mam takiej godziny w ciagu doby zebym mogła zapomniec ,że jestem w ciazy.
 
A mozna miete pic w ciąży:eek:bo własnie tez sie zastanawiałam czy na te mdłości sobie nie wypic tylko kurka to jest jednak tzw.zioło no i nie wiem czy mozna bo ogólnie zabardzo ziólek nie mozna co moze wy wiecie na ten temat wiecej co;-)
 
Ja wcześniej piłam ,ale nie wiedziałam ,że moga być jakieś przeciwskazania,dopiero później zobaczyłam na opakowaniu ,że nie jest zalecana..ale i tak mi nie pomagała więc bez smutku odstawiłam
 
reklama
Zgapiłam się na tej pierwszej wizycie u lekarza ..ale tez nie myslałam ,ze będzie jeszcze gorzej.Pije miętę,jem migdały,kefiry,maslanki ,mleko,wode z cytryna..wszystko o czym tylko usłyszę..i niestety nic mi nie pomaga.Nie mam takiej godziny w ciagu doby zebym mogła zapomniec ,że jestem w ciazy.



wiesz z jednej strony sie cieszyc że sie je ma bo wiadomo że jak sa mdłosci wymioty to hormony prawidłowo działaja aby ciąża była zdrowa;-)ja nie miałam z poczatku ani troche i pobolewał mnie brzuch i okazało sie ze zaczełam plamic co ciaża zagrożona no a teraz mam mdłości wymioty o i ciąża także ok co maja te objawy i swoje dobre strony:tak:co oczywiści nie powiem jest i tak że się czuje super objawów brak a ciąża także super:tak:
 
Do góry