reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Dziendobry mi juz Nicola zrobila pobudke ale korzystajacz okazji ze maz w domku budze go a sama jeszcze sie klade odezwe sie jak wstane poraz drugi.
 
reklama
cześć stycznióweczki :)
ja na razie jestem na wakacjach, ale potrzebuję waszej pomocy...
mam możliwość korzystania z kąpieli "leczniczych" = borowinowej, morskiej lub ługowej.. Ale nie wiem czy ciężaróweczkom wolno z nich korzystać? Temperatura wody nie przekrasza 38stC, więc jest ok, ale bardziej obawiam się substancji które mogą przedostać się przez skórę, czy dzidzi nie zaszkodzą... Czy któraś z was wie może coś na ten temat?

Borowiny nie można stosować w następujących przypadkach:


  • ostre stany zapalne
  • urazy kości i stawów (początkowy okres)
  • ciąża, krwawienia z dróg rodnych
  • żylaki, wrzody
  • niewydolność krążenia, choroba wieńcowa
  • stany po zawale i wady serca
  • zaawansowana miażdżyca naczyń
  • niestabilne ciśnienie
  • niewydolność oddechowa
  • stany osłabienia i wycieńczenia
  • nadczynność tarczycy
  • choroba nowotworowa
nic o pozostałych nie znalazłam, ale chyba bym nie ryzykowała
 
Dzien dobry paniom:-)Zapowiada sie ladny dzien dzis u nas.Na 13:30 jade do lekarza, a na razie odpoczywam po spacerze z psem,przegonil mnie przez pola,laki i lasy ;)
Pozdrawiam
 
Witam w ten okropny mokry poranek. siedze teraz w pracy ale jak by mi ktoś dał poduszkę to spałabym od razu.. :)
termin mam ustalony na 8 styczeń.
co do cery to - coż bywało lepiej. ale piling raz w tygpdniu i puder pozwalają pokazać się ludziom :) na plecach mam trochę więcej krostek, ale nie chodze w odsłaniających plecy bluzkach więc ich nikt nie widzi.
 
cześć stycznióweczki :)
ja na razie jestem na wakacjach, ale potrzebuję waszej pomocy...
mam możliwość korzystania z kąpieli "leczniczych" = borowinowej, morskiej lub ługowej.. Ale nie wiem czy ciężaróweczkom wolno z nich korzystać? Temperatura wody nie przekrasza 38stC, więc jest ok, ale bardziej obawiam się substancji które mogą przedostać się przez skórę, czy dzidzi nie zaszkodzą... Czy któraś z was wie może coś na ten temat?

Ja odradzam, w zeszłym roku byłam w podróży poślubnej na żródłach termalnych na słowacji nie świadoma że w ciąży nie wolno i tydzień później poroniłam, powód mógł być inny al lepiej dmuchać na zimne...
 
Ja bym tez nie ryzykowala , ja dzis jestem rospieszczana przez mojego M napierw posiedzial z NIcol ateryz jedziemy na miasto i on zostaje z urwiskiem a ja do fryziera.
 
WITAM LASKI:-)
Ja mniałam dzisiaj komplet badan robionych co teraz czekać na wyniki:tak:


Jestem po wizycie i wszystko jest dobrze!!!:-) dzidzia ma sie dobrze,ma 28 mm,serduszko bije, mam zdjecie wkleje je jutro.Według USG to 9tydz i 4 dzien.Jestem przeszczesliwa:-):-):-)

A ja byłam na usg, dzidzia ma 4,97 cm i fajnie było widać rączki, nóżki, serduszko biło pięknie. Usg genetyczne mam 3 lipca wyznaczone.
Poza tym chciałam pod wieczór z synkiem pospacerować a tu leje i duszno koszmarnie, mam dość tej pogody....

A co do porodu to moja lekarka mówi- jak weszło to i wyjdzie.. no strasznie zabawne...
Poród to nic przyjemnego, a doświadczyłam tylko skurczy, a rozwarcie nie postępowało, męczyłam się ze skurczami pół dnia i noc i w końcu na cięciu się skończyło, także nie każdej jest dane urodzić naturalnie...


suuuuper:-):-):-)ps.ja juz parłam a i tak na cc wyladowałam co mi tez nie dane naturalnie rodzić:sorry:


Ja mam wizyte 22 czerwca i bede miała badane przezierność karkową a bedzie to 11 tydzien :tak:
 
Witam kobietki :-)

Kurde...wiecie co? Już prawie byłam zdrowa...no i od wczoraj mam znów taki przerażający kaszel, katar i w klatce piersiowej mnie boli...:crazy::crazy::crazy:

Ale dziś brzydko...jak pada:confused2:

Nic mi się nie chce...jeszcze do tego brzuch mnie boli...znów muszę się uczyć, a już mi się tak nie chce, że od razu mam taki zły humor...:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Na razie zmykam, bo jeszcze Was zaraże złym humorem...:-(
 
reklama
Macy do którego kraju wyemigrowałaś?

Cześć labamba.

Jestem w Anglii, konkretnie w Londynie. Może mało oryginalnie, biorąc pod uwagę liczbę rodaków tu przesiadujących, ale mężulo znalazł tu pracę, więc wyjechaliśmy.:sorry: A Ty jak widzę Irlandia? Więc trochę znasz realia tego kraju.;-)
 
Do góry