reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Czescdziewczyny ja nie czytalm waszych dzisiejszych postow bi juz padnieta jestenm i czekam az Nicola pojdzie spac i ja tez zmykam rano mialm problemy z netem nie moglam otworzyc strony.
 
reklama
Kubiaczka ja mam to samo, nawet nie chcę myśleć jak to będzie, a jak sobie pomyślę to mnie aż ciarki przechodzą dlatego nawet nie czytam rzeczy pt. "poród":shocked2:


Pewnie ,ze nie ma,ale chyba kazda ciezarowka sie troche boi:)Ale co wlazlo to i wylezc musi:)Ja jeszcze o tym nie mysle....

Pocieszam się tym co mi koleżanka powiedziała. W ósmym miesiącu to i tak będzie ci już wszystko jedno. Będziesz myślała o tym, żeby jaj najszybciej "wyszło" ;-)
 
Teraz to mnie zdenerwowałaś:wściekła/y: w wieku 28 lat jest się pięknym i młodym, a nie "dojrzały" wiek akurat tak się składa, że mam tyle samo więc zapamiętać to jest piękny wiek!!!!!:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)


Zdenerwowanie ciebie nie było moim celem:-). Chodziło mi raczej o to że w tym wieku cera raczej nie powinna nas zaskakiwać trądzikiem młodzieńczym. A stwierdzenie że to piękny wiek jest zgodne z moimi przekonaniami:tak:. Już się nie złość na mnie bo to może fasolce zaszkodzić.

A tak na marginesie to cieszę się że jest więcej przyszłych mam, które będą miały pierwsze maleństwo w tym wieku bo jak czytam to forum to stwierdzam że więcej tu doświadczonych ciężarówek
 
A ja byłam na usg, dzidzia ma 4,97 cm i fajnie było widać rączki, nóżki, serduszko biło pięknie. Usg genetyczne mam 3 lipca wyznaczone.
Poza tym chciałam pod wieczór z synkiem pospacerować a tu leje i duszno koszmarnie, mam dość tej pogody....

A co do porodu to moja lekarka mówi- jak weszło to i wyjdzie.. no strasznie zabawne...
Poród to nic przyjemnego, a doświadczyłam tylko skurczy, a rozwarcie nie postępowało, męczyłam się ze skurczami pół dnia i noc i w końcu na cięciu się skończyło, także nie każdej jest dane urodzić naturalnie...
 
A ja byłam na usg, dzidzia ma 4,97 cm i fajnie było widać rączki, nóżki, serduszko biło pięknie. Usg genetyczne mam 3 lipca wyznaczone.
Poza tym chciałam pod wieczór z synkiem pospacerować a tu leje i duszno koszmarnie, mam dość tej pogody....

Gratuluję ja mam wizytę w piątek i mam nadzieję że też zobaczędzidzię z bijącym serduszkiem
 
reklama
Nikki super wieści

ja niedawno miałam wrażenie że mi mała rybka smyrnęła tak że poczułam... Dorian mi tak smyrnął w 13 tc... ciekawe czy to możliwe ;-)

Dormark a ktoś się kłóci?

co to za usg to genetyczne?

dobrej nocki, jutro idę już do pracy więc pewnie będę wieczorem :tak:
 
Do góry