reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

witam ,jestem w domu bo Dorian chory...

witaj Jola24 i kaskag wśród styczniówek :-)

nemi to już jutro masz usg, trzymam kciuki za dobre wieści :-D

co do cery to mi na szyi coś powysypywało :zawstydzona/y:

ale miałam sen dziwny...urodziłąm drugiego synka który był przez chwilę noworodkiem bardzo podobnym do Dorianka a potem się nagle zrobił pulchnym kilkumiesięczniakiem...nieswojo mi się zrobiło bo Dorian był zawsze chudziakiem :eek:
 
reklama
Co do cery to mi wyskoczyło na twarzy kilka wyprysków, ale póki co tragedii nie ma. Z Julką miałam do 6 miesiąca ciąży CAŁE czoło w pryszczach, dobrze, że mam grzywkę, bo wyglądałabym jak kosmita :-D

Dziewuszki my uciekamy na szczepionko :tak:
 
Co do cery to mi wyskoczyło na twarzy kilka wyprysków, ale póki co tragedii nie ma. Z Julką miałam do 6 miesiąca ciąży CAŁE czoło w pryszczach, dobrze, że mam grzywkę, bo wyglądałabym jak kosmita :-D

Dziewuszki my uciekamy na szczepionko :tak:
Ja mam cerę bez zmian, tzn kilka krostek ale przed ciążą to samo było... Trzymam kciuki, żeby gładko szczepienie poszło!!

nemi, no właśnie chyba z blondami jest ten problem, że kolor może nie złapać albo wyjść w ogóle jakoś inaczej... Ja farbowałam na blond w 6 miesiącu ciąży, wszystko było ok. A te problemy to ponoć tylko w pierwszym trymestrze, ale nie wiem dokładnie...

Witam Was Dziewczyny i zaraz wychodzę do lekarza, mam nadzieję, że wszystko ok i wrócę z dobrymi wieściami i fotką maluszka do Was!!
 
Ostatnia edycja:
Nikki ja tez mam dzisiaj wizyte u gin,strasznie sie boje czy wszystko o.k. pierwszy raz zobacze moja dzidzie i pewnie tez dostane zdjecie.Ide na 13.50 a Ty?

Jesli chodzi o cere to na twarzy w miare o.k. za to cały dekold wysypany:-( ale to nic
 
Nikki ja tez mam dzisiaj wizyte u gin,strasznie sie boje czy wszystko o.k. pierwszy raz zobacze moja dzidzie i pewnie tez dostane zdjecie.Ide na 13.50 a Ty?

Jesli chodzi o cere to na twarzy w miare o.k. za to cały dekold wysypany:-( ale to nic
Ja na 12 i też się martwię, choć usg już miałam w tej ciąży robione... Trzymam kciuki za Twojego maluszka!!
Idę się zbierać do wyjścia, pa!!
 
No to przebrnęłam przez to, co żeście tu kobiety napisały przez weekend. Trochę się tego uzbierało. Myślę, że jak będziemy miały takie tempo pisania w styczniu będzie sporo na liczniku.:-)

Witam wszystkie nowe mamy, które do nas dołączyły ostatnio mantezowa, kaskag i jola.24! Będzie więcej pisania i czytania!!!

jola.24 jeśli wymiotowałaś krwią, zapytaj lekarza, czy wszystko ok. jeśli często wymiotujesz, możesz mieć podrażnioną śluzuwkę, ale lepiej mieć wszystko pod kontrolą. już niedługo wymioty będą wspomnieniem.:tak: chociaż moja koleżanka cierpiała przez całą ciążę...

A teraz tematy poruszane:
co do płci - chyba chciałabym wiedzieć, co mi tam w brzuchu pomieszkuje. Nie dlatego, że chce mieć różowe ubranka dla dziewczynki a niebieskie dla chłopaka, bo to uważam za głupotę. Pamiętam, jak kupowaliśmy wyprawkę dla naszego synka, to ekspedientka zaciekle próbowała do mnie dotrzeć, że kwiatki są dla dziewczynek a motylki dla chłopców. Chyba do mnie do dziś nie dotarło, dlaczego:crazy: Chyba same próbujemy sobie robić pod górkę, jak zaczyna się w to wierzyć. Mój synek dostał w prezencie komplet śpioszkowo-kaftanikowy w kolorze różowym, żeby przełamać konwenanse i wyglądał w nim jak dziecko:-p Też mi się marzy córka, zawsze chciałam mieć trzy córeczki, ale to już mi chyba nie wyjdzie, bo mam jednego syna.:sorry: Kto będzie to będzie, a jak się córeczka teraz nie uda, będzie następnym razem, bo nie wiem, czy zakończymy produkcję na dwójce.;-);-);-)

Co do cery... Zawsze miałam gładką jak pupa niemowlaka. Nigdy nie miałam żadnych większych problemów - chyba że alergiczne na kosmetyki, ale to bardziej na własne życzenie. A teraz wyglądam jak bym się przez sito opalała. Same wypryski. Pocieszam się, że nie ja jedyna - jak tu czytam.

nadineczka 28 to rzeczywiście piękny wiek! wiem coś o tym. na początku lipca właśnie w taki wiek wskoczę;-) cieszę się, że komunia się udała i nie było większych przygód żołądkowych.

blackwizard dobrze, że gin zdjął celibat. teraz możesz poszaleć. ja w pierwszej ciąży nie dawałam spokoju mężusiowi nawet nad wczesnym rankiem. po prostu go musiałam budzić, bo hormony szalały. teraz też nie narzekamy, chociaż myślę, że przeraża go myśl, że za jakiś czas ja będę chciała jeszcze więcej...:-p

dormark kryzys dwulatka trzeba przeżyć. moje dziecko miało go przez półtora roku. teraz jest ok.:tak: czasami warto trochę odpuścić i zdecydowanie warto policzyć choćby do miliona. :eek: kiedyś córci przejdzie. a potem zacznie się dojrzewanie:laugh2:

anusia 8309 mam nadzieję, że z brzuszkiem ok. wiesz już na pewno, czy to przepuklina czy coś innego? nie miałaś tego w pierwszej ciąży?

asiowo i gosia k23 współczuję chorych maluszków. oby szybko doszły do siebie. blackwizard życzę spokojnego szczepienia i brak reakcji poszczepiennych;-)

catmate i nikki trzymam kciuki za usg i wizyty. wszystko będzie dobrze. ja mam swoje usg -pierwsze w piątek, więc wiem, co to znaczy się niecierpliwić. napiszcie, jak tam się mają Wasze maluszki.

uff... chyba przebrnęłam. mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam.;-) teraz postaram się być na bieżąco.:laugh2:
 
HELLO:-)


Witam wszystkie przyszle mamy, znalazlam to forum i postanowilam zagladac. Rowniez mam termin na styczen. Gratuluje wam wszystkim i zdrowka zycze, bo ja jak na razie znosze nie najlepiej:crazy: Pozdrawiam


witam i GRATULACJE:-)


Dziękuję dziewczyny za powitanie w waszym gronie :-).

Jeśli chodzi o cerę to jestem mile zaskoczona ponieważ mimo dojrzałego wieku (28lat) moja cera lubiła mnie nieprzyjemnie zaskakiwać zwłaszcza przed miesiączką, wysyp na całej twarzy jak u nastolatki a teraz widoczna poprawa, cera gładka i bez przebarwień oby tak zostało.

Czy wiecie coś na temat farbowania włosów w ciąży bo słyszałam że w pierwszym trymestrze to nie wskazane??


ja farbowałam przy pierwszej ciazy i teraz takze i nic sie nie dzieje;-)



Chciałam się przywitać i dołączyć do grona styczniówek 2010. jestem tu po raz pierwszy. mam nadzieję że mnie przyjmiecie :)


witaj GRATULACJE:-)



ale miałam sen dziwny...urodziłąm drugiego synka który był przez chwilę noworodkiem bardzo podobnym do Dorianka a potem się nagle zrobił pulchnym kilkumiesięczniakiem...nieswojo mi się zrobiło bo Dorian był zawsze chudziakiem :eek:



a ja miałam sen że urodziłam bliźniaki i oba to chłopcy i było mi smutno i cały czas patrzałam czy jednak nie ma kaczuszki:sorry:ech troszku się za bardzo przejmuje za bardzo chce miec teraz córeczke:sorry:
 
reklama
[/QUOTE] a ja miałam sen że urodziłam bliźniaki i oba to chłopcy i było mi smutno i cały czas patrzałam czy jednak nie ma kaczuszki:sorry:ech troszku się za bardzo przejmuje za bardzo chce miec teraz córeczke:sorry:[/QUOTE]

Ale Ty chyba dwójki nie oczekujesz?;-) Grunt to się nie nastawiać, teraz już i tak nie masz wpływu, a zawsze można spróbować raz jeszcze.:laugh2:
 
Do góry