reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Witam poniedziałkowo...:-D

Uff...przebrnęłam przez weekend...tylko mną trzęsie jak pomyśle o następnym...:szok::szok::szok:

Pisałyście coś o cerze...hm...ja nie miałam problemu z cerą, ale teraz mam...na twarzy nie, jest ok, ale szyja, dekolt, ramiona i troche plecy...:szok::szok::szok: tak sobie teraz myśle, że te krostki to zaczęły mi wychodzić chyba od 1 dnia ciązy...jak jeszcze nie wiedziałam że jestem zafasolkowana to już widziałam jakieś krostki i tak sie zastanawiałam od czego :baffled::baffled::baffled: no to teraz wiem:confused2:

Miałam dziś sen o dzidziusiu, śniło mi się, że urodziłam, ale nie wiem co:-D:-D:-D

Wiecie co? Teraz mam przeczucie na chłopca, chociaż jeszcze kilka dni temu myślałam o dziewczynce. Chyba nie będę mogła polegać na swoim przeczuciu...:no::no::no:
 
reklama
Ale Ty chyba dwójki nie oczekujesz?;-) Grunt to się nie nastawiać, teraz już i tak nie masz wpływu, a zawsze można spróbować raz jeszcze.:laugh2:[/QUOTE]


jedno jedno;-)moze jednak u mnie córcia jest w brzuszku:-pno cóz:tak:a tak ogólnie to o trzecim narazie nie myślimy chcemy przy dwójce no może kiedys ale narazie nie;-)
 
A my trójkę chcemy :tak: Ale z trzecim poczekamy jeszcze troszkę, ja młoda jestem, mam 20 lat i drugie dziecko w drodze, więc na trzecie mamy jeszcze czas. Powtarzam sobie, że jak już będę się starzeć to pomyślimy nad trzecim :-D:-D:-D
Choć w naszym przypadku to nic nie wiadomo, wystarczy jedna wpadka i dzidziuś gotowy - przynajmniej tak było do tej pory, z tym, że dzidzia mieszkająca w brzuszku przypadkiem nie była ;-)
 
No proszę... wystarczy na parę dni na działkę wyjechać, żeby się podotleniać i nie wiadomo jak i kiedy doszło jakieś 70 stron :szok:
W zeszłym tygodniu byłam na USG i już mamy serduszko :-) poprzednio nie było jeszcze widać. ...tak tylko chciałam się pochwalić...:zawstydzona/y::-D:-D
 
i słusznie, jak będziesz w moim wieku to twoje dzieci będą już prawie do gimnazjum szły czy coś takiego :-)

Oj racja. Ale będę najmłodszą laską na wywiadówkach :-D:-D:-D
Moja mama mnie urodziła w wieku 36 lat i niestety kontakt mam z nią dość kiepski, ona kobitka starej daty, różnimy się strasznie poglądami, sposobem patrzenia na świat. Dlatego z jednej strony chciałam mieć szybko dzieci. Julka co prawda była wpadką, ale skoro ona już się pojawiła, to na drugie dziecko zdecydowaliśmy się sami. Przynajmniej będą w podobnym wieku i będą się dogadywać, przynajmniej mam taką nadzieję :-)
 
reklama
Do góry