reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Dziękuję dziewczyny za powitanie w waszym gronie :-).

Jeśli chodzi o cerę to jestem mile zaskoczona ponieważ mimo dojrzałego wieku (28lat) moja cera lubiła mnie nieprzyjemnie zaskakiwać zwłaszcza przed miesiączką, wysyp na całej twarzy jak u nastolatki a teraz widoczna poprawa, cera gładka i bez przebarwień oby tak zostało.

Czy wiecie coś na temat farbowania włosów w ciąży bo słyszałam że w pierwszym trymestrze to nie wskazane??


Teraz to mnie zdenerwowałaś:wściekła/y: w wieku 28 lat jest się pięknym i młodym, a nie "dojrzały" wiek akurat tak się składa, że mam tyle samo więc zapamiętać to jest piękny wiek!!!!!:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
a Tak w ogóle to Dzień doberek:-)

a ja wczoraj po komunii, objadłam się tak, że uff, dobrze że mogłam tzn tak jak zawsze gdzieś do 16, bo później to już blokada, bo mnie mdli na całego, ale zdążyłam;-)

co do cery to witajcie w gronie, na początku mi się poprawiła miałam śliczną jak pupcia niemowlaczka, ale szybko mnie wysypało i to nie tylko twarz, ale dekold:-(

a tak spytam jak już został poruszony ten niesmaczny temat czy jest ktoś w pierwszej ciąży starszy niż My tzn 28 wiosen? chociaż ja i tak uważam, że jest to piękny wiek DOPIERO 28:-):-):-)

uciekam do pracy, nie na produkujcie dużo do 16 bo znowu mi się obiad opóźni, bo będę czytać;-)
 
a tak spytam jak już został poruszony ten niesmaczny temat czy jest ktoś w pierwszej ciąży starszy niż My tzn 28 wiosen? chociaż ja i tak uważam, że jest to piękny wiek DOPIERO 28:-):-):-)

uciekam do pracy, nie na produkujcie dużo do 16 bo znowu mi się obiad opóźni, bo będę czytać;-)

Owszem,jest ktos starszy;-)
 
witajcie:tak:

Ja dzis od 4:30 na nogach... meczymy sie z biegunką u córy:-(Którys dzien z kolei, ale wczoraj juz było lepiej i mam nadzieje, ze jej w koncu przejdzie, bo ja juz padam...

Anulko... Ja bede rodzic w Świętochłowicach... dla mnie ten szpital jest najlepszy, wahałam sie przy 1 porodzie miedzy Mikołowem, a Świonami... ale nie załuje decyzji:tak:
 
Asiowo zdrówka dla Paulinki, żeby ta wredna biegunka poszła precz :tak:
Black Wizard trzymam kciuki za córcię na szczepieniu i po nim :tak:
Kaskag witaj wśród styczniówek i rozgość się tutaj :-)

A tak w ogóle to dzień doberek wszystkim w ten piękny słoneczny dzionek :-D
 
reklama
Witam z rana :-)
Dziś ciąg dalszy odpoczywania w domku :)

Mowa była o farbowaniu włosów, rozmawiałam na ten temat z moją zaufaną fryzjerką, powiedziała że wiadomo należy nie używać farb z amoniakiem, jednak większość fryzjerów już dawno zrezygnowało z tego rodzaju środków. Inną sprawą jest to że ze względu na poziom hormonów włosy mogą w szybszym lub wolniejszym tempie się farbować więc należy je cały czas kontrolować.
 
Do góry