reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Kurcza jestem nowa i ciężko mi się tu połapać. Co poniektóre z Was znają się już od ponad 100 stron;). Z tego co widzę każdego dnia przybywa nam nowych mamuś na forum. No a produkcja stron też jest imponująca. Przerażają mnie Wasze straty i niepokoje. Dla paru z Was to kolejna ciąża (po poprzedniej zakończonej wieloma łzami i pytaniem "czemu akurat ja?"). Nawet sobie nie jestem w stanie wyobrazić tego jak teraz się zamartwiacie czy aby wszystko jest w porządku. Mocno wierzę, że tym razem łezki Wam popłyną na dźwięk pierwszego płaczu Waszego maleństwa. Mocno też wierzę, że wszystkie serduszka które uparcie milczą, wreszcie zaczną wybijać swoje 120-140/minutę;). Zwłaszcza Ty elfa75się nie poddawaj. Nie każdy lekarz (ze względu na podejście) powinien nim być. Przecież to możliwe, że owulację miałaś później.Zdarzało mi się parę razy, że wśród samych 28-30 dniowych cykli nagle miałam taki 60 dniowy. O ileż wtedy testów wylądowało w koszu;) Ja z miesiączki powinnam mieć termin na 15 stycznia, natomiast z usg wychodzi, że dzidzia przyjdzie na świat dopiero 26.01. Różnica 11 dni. A serduszko może teraz nie bić a za minutkę zacząć. I oby tak było. Życzę Ci tego z całego serca.
Dziękuję agagagaa, asiowo, zAgatce, patrysi86, za zauważenie mnie i przywitanie;) NIe wiem jak intensywne będzie moje pisanie (mam małego dość absorbującego smyka który gdy tylko zobaczy, że mam laptopa od razu próbuje się do niego dorwać i wcisnąć co się da). Będę się w każdym bądź razie starać być w miarę możliwości na bieżąco.
 
reklama
Elfa.. no to wszystkie czekamy na wynik bety! Daj oczywiscie znać..., ja jestem myslami z Toba i Twoja fasolką:tak:

Aidi... wiem co to znaczy absorbujace dziecko:-Dale damy rade:-p

Miłego dnia!
 
Kurcza jestem nowa i ciężko mi się tu połapać. Co poniektóre z Was znają się już od ponad 100 stron;). Z tego co widzę każdego dnia przybywa nam nowych mamuś na forum. No a produkcja stron też jest imponująca. Przerażają mnie Wasze straty i niepokoje. Dla paru z Was to kolejna ciąża (po poprzedniej zakończonej wieloma łzami i pytaniem "czemu akurat ja?"). Nawet sobie nie jestem w stanie wyobrazić tego jak teraz się zamartwiacie czy aby wszystko jest w porządku. Mocno wierzę, że tym razem łezki Wam popłyną na dźwięk pierwszego płaczu Waszego maleństwa. Mocno też wierzę, że wszystkie serduszka które uparcie milczą, wreszcie zaczną wybijać swoje 120-140/minutę;). Zwłaszcza Ty elfa75się nie poddawaj. Nie każdy lekarz (ze względu na podejście) powinien nim być. Przecież to możliwe, że owulację miałaś później.Zdarzało mi się parę razy, że wśród samych 28-30 dniowych cykli nagle miałam taki 60 dniowy. O ileż wtedy testów wylądowało w koszu;) Ja z miesiączki powinnam mieć termin na 15 stycznia, natomiast z usg wychodzi, że dzidzia przyjdzie na świat dopiero 26.01. Różnica 11 dni. A serduszko może teraz nie bić a za minutkę zacząć. I oby tak było. Życzę Ci tego z całego serca.
Dziękuję agagagaa, asiowo, zAgatce, patrysi86, za zauważenie mnie i przywitanie;) NIe wiem jak intensywne będzie moje pisanie (mam małego dość absorbującego smyka który gdy tylko zobaczy, że mam laptopa od razu próbuje się do niego dorwać i wcisnąć co się da). Będę się w każdym bądź razie starać być w miarę możliwości na bieżąco.
Witaj i pisz jak najwięcej w miarę możliwości. To Twoja druga ciąża? W jakim wieku masz dziecko? Koniecznie wstaw suwaczki!!


Witam Dziewczyny i życzę miłego piątku, ja zaraz do lekarza lecę, ale nie wiem, czy będzie usg, bo tydzień temu miałam, zobaczymy....
 
Elfa... dzis jest czwartek, moja pani doktor przyjmuje... moze podjedziesz do niej? Sama wiesz, ze jest bardzo dobra i USG ma dokładne:tak:
Asiowo a do jakiej lekarki chodzisz i gdzie? Ja jestem zadowolona z mojej lekarki ale może będzie kiedyś potrzeba konsultacji u innego lekarza w szczerze mówiąc mam małe rozeznanie w lekarzach w chorzowie i okolicach
 
Asiowo a do jakiej lekarki chodzisz i gdzie? Ja jestem zadowolona z mojej lekarki ale może będzie kiedyś potrzeba konsultacji u innego lekarza w szczerze mówiąc mam małe rozeznanie w lekarzach w chorzowie i okolicach

chodze do dr Horzelskiej w Świętochłowicach:tak: bardzo sobie chwale...
1 ciazy tez mi prowadziła:tak:
 
ohh kobietki czekam na wyniki bety, jeszcze 4 godziny , siedze jak na szpilkach, co za stres, wiecie co moj lekarz kazal mi dzis pojechac do niego na usg, ale sie boje ze bedzie mnie chcial zatrzymac w szpitalu i nie pojade
 
:baffled:walczyłam z suwaczkiem i NIC...wrrrr :(:(:crazy:

hmm.... również witam NOWE styczniówki 2010:-)
:):):)
muszę wam powiedzieć ze w moim miasteczku to będzie wysyp dzieciątek, bo dużo bardzo dużo znajomych i gdzieś tam znajomi znajomych mają właśnie termin na styczeń 2010....

a ja z moim T. dziś jedziemy na weekend do teściów....z informacją, ze beda dziadkami :):)
mam troszke stresik....ale....jakos to bedzie.... :)

cały czas myślę o moim L4....gin na 1 wizycie powiedziała ze 8 godz przed komputerem to żle..."i co robimy?"...a ja zielona:eek:....i powiedziałam ze jeszcze troszkę poczekamy bo w parcy tez nic nie wiedzą.....
kolejna wizyta 22 czerwca z badaniami.....:-)

aaa i musze wam powiedzieć... ze tak mi było dobrze cały czas a od 4 dni mdłosci....bleee to jest okropne!!!

;-).M
 
Też mam taką pracę że 8 godzin siedzę przy kompie, Ale staram się jak najczęściej ruszać, rozciągać, oczywiście tak aby nie wzbudzić niczyich podejrzeń. O L4 nie myślę, siedząc w pracy przynajmniej nie myślę o tym jak się źle czuję :p

niestety czuję się coraz gorzej, od wczoraj zaczęłam biegać do kibelka :baffled: poranek przywitany w kibelku :baffled: a niedawno było tak bezobjawowo że aż się martwiłam czy wszystko ok.
 
Witam szczesliwe mamusie!! Ja dowiedzialam sie w środe na USG ze będę styczniową mamusią (16.01), bo z miesiączki wychodził mi 31 grudzień ale ze ostatnio miałam bardzo nieregularne miesiaczki wiec stawiam na date z USG.
To moja druga ciąża, jestem szcześliwą mamusią Kubusia który urodził sie 15 marca 2006 roku. Teraz siedzę sobie w domu na urlopie wychowawczym (Kubus urodził sie z wada serca i ma orzeczenie o niepełnosprawności wiec przysługuje mi dłuzszy urlop). Początki tej ciązy bardzo róznią sie od mojej pierwszej, teraz mam lekkie mdłości, bóle w podbrzuszu, przez kilka dni mialam straszne wzdecia i ogolnie jestem baaaardzo leniwa :) W poprzedniej ciazy zaden z powyzszych elementów nie wystepował, zero mdłości, bóli, czułam sie poprostu rewelacyjnie!! No ale mam nadzieje ze wszystko to przejdzie w niedlugim czasie, te kilka miesiecy szybko minie i zobacze moją kochaną zdrową dzidzie juz po drugiej stronie brzuszka czego i Wam kochane mamuśki zyczę.
 
reklama
Asiowo a do jakiej lekarki chodzisz i gdzie? Ja jestem zadowolona z mojej lekarki ale może będzie kiedyś potrzeba konsultacji u innego lekarza w szczerze mówiąc mam małe rozeznanie w lekarzach w chorzowie i okolicach
nemi, kilka postów pod tym, który skopiowałaś Asiowo podaje nr tel do dr Horzelskiej:tak::tak::tak:
 
Do góry