reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Witam szczesliwe mamusie!! Ja dowiedzialam sie w środe na USG ze będę styczniową mamusią (16.01), bo z miesiączki wychodził mi 31 grudzień ale ze ostatnio miałam bardzo nieregularne miesiaczki wiec stawiam na date z USG.
To moja druga ciąża, jestem szcześliwą mamusią Kubusia który urodził sie 15 marca 2006 roku. Teraz siedzę sobie w domu na urlopie wychowawczym (Kubus urodził sie z wada serca i ma orzeczenie o niepełnosprawności wiec przysługuje mi dłuzszy urlop). Początki tej ciązy bardzo róznią sie od mojej pierwszej, teraz mam lekkie mdłości, bóle w podbrzuszu, przez kilka dni mialam straszne wzdecia i ogolnie jestem baaaardzo leniwa :) W poprzedniej ciazy zaden z powyzszych elementów nie wystepował, zero mdłości, bóli, czułam sie poprostu rewelacyjnie!! No ale mam nadzieje ze wszystko to przejdzie w niedlugim czasie, te kilka miesiecy szybko minie i zobacze moją kochaną zdrową dzidzie juz po drugiej stronie brzuszka czego i Wam kochane mamuśki zyczę.
Witam serdecznie, syneczka masz słodkiego!!
 
reklama
:baffled:walczyłam z suwaczkiem i NIC...wrrrr :(:(:crazy:

hmm.... również witam NOWE styczniówki 2010:-)
:):):)
muszę wam powiedzieć ze w moim miasteczku to będzie wysyp dzieciątek, bo dużo bardzo dużo znajomych i gdzieś tam znajomi znajomych mają właśnie termin na styczeń 2010....

a ja z moim T. dziś jedziemy na weekend do teściów....z informacją, ze beda dziadkami :):)
mam troszke stresik....ale....jakos to bedzie.... :)

cały czas myślę o moim L4....gin na 1 wizycie powiedziała ze 8 godz przed komputerem to żle..."i co robimy?"...a ja zielona:eek:....i powiedziałam ze jeszcze troszkę poczekamy bo w parcy tez nic nie wiedzą.....
kolejna wizyta 22 czerwca z badaniami.....:-)

aaa i musze wam powiedzieć... ze tak mi było dobrze cały czas a od 4 dni mdłosci....bleee to jest okropne!!!

;-).M
Wiesz, w ciąży można max 4 godziny przed komputerem, także jeśli chcesz pracować i nie iść na l4, to pracodawca ma obowiązek przenieść Cię na inne stanowisko, bez zmniejszania pensji. Takie jest Twoje prawo i Twojego maluszka!
 
Witam wracam do Was kochaniutkie:-) mam termin na 28 stycznia:-) miło mi, że znów tu zagościłam:happy: pozdrawiam
 
DZIEŃ DOBRY:-)
U mnie w sumie nie aż tak dobry bo dowiedziałam się o smutnej wiadomości :-(moja szwagierka była o tydzien do przodu z ciążą i sobie wczoraj gadałysmy przed jej wizyta u gina co się śmiałyśmy o ciąży opowiadałyśmy i że fajnie z brzuszkami będziemy bo podobnoż kuzyn mojego M ma ślub we wrześniu no i wiecie co pojechała do ginekologa i okazało się że ma martwy płud:-:)-(tak była szczęśliwa że jest w ciążu już była na zwolnieniu bo chciała dbać o dzidzie nie pali nie pije dba o siebie a tu takie coś:-(ach nie wiem ja nie bede teraz dzwonić ani jechać do niej bo na bank nie będzie jej się uśmiechac że ja z brzuszkiem przyjade co narazie wole nie pokazywać się jej,a najgorsze że zabieg łyżeczkowania ma mieć za tydzien:szok:jak ona musi się czuć patrząc na brzuszek a w nim martwy dzidziuś:-(

Przepraszam że tak smuce ale jest mi smutno a komu mam się wyrzalić jak nie wam:sorry:zaczełam się znowu o siebie bac bo jej też wcześniej biło serduszko ach to takie smutne ostatnio tyle kobiet roni bądz zagrożona ciąża bądz martwy płud DLACZEGO:wściekła/y:



Dziękuję agagagaa, asiowo, zAgatce, patrysi86, za zauważenie mnie i przywitanie;) NIe wiem jak intensywne będzie moje pisanie (mam małego dość absorbującego smyka który gdy tylko zobaczy, że mam laptopa od razu próbuje się do niego dorwać i wcisnąć co się da). Będę się w każdym bądź razie starać być w miarę możliwości na bieżąco.


zagladaj jak najwięcej:-)ps.ja tez mam smyka który lubi mamusi poprzeszkadzac:-D


Witam szczesliwe mamusie!! Ja dowiedzialam sie w środe na USG ze będę styczniową mamusią (16.01), bo z miesiączki wychodził mi 31 grudzień ale ze ostatnio miałam bardzo nieregularne miesiaczki wiec stawiam na date z USG.
To moja druga ciąża, jestem szcześliwą mamusią Kubusia który urodził sie 15 marca 2006 roku. Teraz siedzę sobie w domu na urlopie wychowawczym (Kubus urodził sie z wada serca i ma orzeczenie o niepełnosprawności wiec przysługuje mi dłuzszy urlop). Początki tej ciązy bardzo róznią sie od mojej pierwszej, teraz mam lekkie mdłości, bóle w podbrzuszu, przez kilka dni mialam straszne wzdecia i ogolnie jestem baaaardzo leniwa :) W poprzedniej ciazy zaden z powyzszych elementów nie wystepował, zero mdłości, bóli, czułam sie poprostu rewelacyjnie!! No ale mam nadzieje ze wszystko to przejdzie w niedlugim czasie, te kilka miesiecy szybko minie i zobacze moją kochaną zdrową dzidzie juz po drugiej stronie brzuszka czego i Wam kochane mamuśki zyczę.


witaj:-)GRATULACJE:tak:a u mnie tez tak jakoś inaczej bo z miesiączki to 14 styczeń a z usg 18 styczeń:confused:i szczerze powiem wam że nie lubie jak tak jest bo zawsze usg pokazuje dalszy termin a ja wiem kiedy doszło do zapłodnienia tzn owulacji bo to czułam i miesiączke ostatnia miałam 11 kwietnia a tu patrz usg pokazuje inaczej:confused2:no cóż będe brała i poduwage date z usg;-)
 
Nikki zauważyłam numer jak dopiero zaczęłam czytać kolejne strony ;-)

Asiowo dziękuję, jeszcze na mapie poszukam gdzie to dokładnie :)


a ja jestem szczęśliwa bo ja mam także super ginekologa niedosć że potrafi dotrzeć do pacjentki rozmawiać z nia taka ciepłością tzn.zaufanie daje pacjentce i wogóle widac ze jest z powołania położnikiem-ginekologiem seksuologiem:tak:co wiem że musze troche do niego dojechac i zapłacić za wizyte i przez to za badania płace ale wiem że warto a to jest najważniejsze:tak:
 
Też sie boje o to serduszko, słyszałam je już 2 razy i nie wyobrażam sobie żeby teraz mogło byc inaczej, wizyte mam 10 czerwca, nie wiem jak ja do niej dotrwam:no:
 
powodzenia dziewczyny:tak:

te co nie chcą dzieci tzn młode dziewczyny, te które nie wiedzą z kim czy te, które nie mają warunków zachodzą bez problemu i jest wszystko ok a dla tych co na prawdę chcą jest to tak utrudnione:-( co się stało z tym światem:szok:

powodzonka, trzymam kciuki za Wasze fasolki z moją fasolką:-)

Myślałam że tylko ja mam takie wrażenie. Ale rzeczywiście jak się rozglądam wokoło to większość tych dziewczyn, kobiet wpadła i niejedna nawet nie wiedziała że jest w ciąży, nie wspomnę że niektóre nie wiedziała kiedy to wogóle mogło się stać.
 
reklama
elfa - trzymam kciuki!!! mocno!!!

u nas ostatnie przygotowania do jutrzejszego dnia...
właśnie wróciłam z paznokci i jestem wkurzona totalnie.. baba tak niedokładnie zrobiła mi "frencza" że nie wiem czy nie będę szukać kogoś kto mi to naprawi :wściekła/y::wściekła/y:
 
Do góry