reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

dziewczyny wlasnie wrocilam od lekarza. bylam na pierwszej wizycie i poszlam do lazienki i zobaczylam ze mam sluz lekko podbarwiony krwia. czy to mozliwe ze to po badaniu i usg? do tej pory wszystko bylo ok lekarz tez powiedzial ze jest ok. strasznie sie denerwuje :(

najważniejsze to się nie denerwuj, też mi się wydaje że lekarz za mocno wybadał ale wszystko będzie ok. Oczywiście jeśli nie minie plamienie to udaj się spowrotem do lekarza. Pozdrawiam
 
reklama
dziekuje dziewczyny za odpowiedzi. chyba spanikowalam. to na pewno bylo po badaniu bo tylko raz sie troche krwi pojawilo. nawet tego plamieniem nie moge nazwac. bylo troche krwii na papierze. teraz juz wszystko ok :) chyba troche spanikowalam :) jeszcze raz dziekuje za odpowiedzi :)
 
czesc dziewczyny....strasznie sie ciesze ze moge korzystac i czerpac informacje z Waszysch porad, opowiesci, przezyc....dzieki za swietna stronke.
Dzic moj pierwszy raz:)
Jestem w 5 tyg ciazy:):) mieszkam w Dublinie, wybralam sie dzis po raz pierwszy do lekarza ogolnego - mila pogawedka z mloda Polska lekarka ktora zrobila mi test ciazowy (na tej podstawie stwierdzaja czy ciaza to nie wymysl kobiety), wywiad na temat rodzinnych chorob przewleklych, diety, wyboru szpitala w dublinie itp.
Dzis wieczorem mam wizyte u polskiego ginekologa, mam nadzieje ze potwierdzi moje przypuszczenia i bede miec najpiekniejszy prezent na dzien matki:) pierwsy raz w zyciu:)
Planowany porod mojego dzidziusia to 24 stycznia 2010- wiec powodzenia dziewczyny i trrzymajcie sie cieplutko
 
Ostatnia edycja:
mam pytanko, mierzycie sobie może temperaturę ciała? chodzi mi o to jaka temperature jest uznawana za prawidłową u kobiet w ciąży?
 
madzisek witaj :-) odezwij się jak tylko wrócisz od ginekologa :tak:

justg też bym pewnie panikowała :) zdarza mi się często zaglądać do wc tylko po to aby zobaczyć czy wszystko ok ;)
 
Ostatnia edycja:
Witam Was dziewczyny:-)
Jestem tu nowa ale nikomu jeszcze nie mówiłam i muszę to gdzieś z siebie wyrzucić;-) Otóż robiłam test w niedzielę czyli 2 dni temu i wyszła druga bledsza kreseczka co oznacza , że pewnie jestem w 3 tygodniu:-))) Nazrazie jakoś tak ciężko mi w to uwierzyć:-)bo to było nasze pierwsze staranie i nie wiem kiedy iść do gina.... Poczekać czy iść jak najprędzej??? Czytałam gdzieś, że lepiej nie tak od razu ale mnie korci.... Chyba chciałabym już to usłyszeć od kogoś:tak: Jak myślicie???
 
Witam Was dziewczyny:-)
Jestem tu nowa ale nikomu jeszcze nie mówiłam i muszę to gdzieś z siebie wyrzucić;-) Otóż robiłam test w niedzielę czyli 2 dni temu i wyszła druga bledsza kreseczka co oznacza , że pewnie jestem w 3 tygodniu:-))) Nazrazie jakoś tak ciężko mi w to uwierzyć:-)bo to było nasze pierwsze staranie i nie wiem kiedy iść do gina.... Poczekać czy iść jak najprędzej??? Czytałam gdzieś, że lepiej nie tak od razu ale mnie korci.... Chyba chciałabym już to usłyszeć od kogoś:tak: Jak myślicie???

Ja nie wytrzymałam i poleciałam zapisać się tego samego dnia w którym 4 testy i 8 kresek zobaczyłam, wizyta za 4 dni i .......tylko 6mm pęcherzyk i oświadczenie p. doktor, że tak się czasem zdarza ,że pęcherzyk możne być pusty i kolejna wizyta za 2 tygodnie (kolejne 150 zł). Dziewczyno co ja przeżyłam przez te 2 tygodnie to nawet nie pytaj. Oczywiście 2 tygodni nie wytrzymałam i poleciałam po tygodniu do innego gina - pęcherzyk 13mm(zarodka brak) nerwy mało mnie nie zeżarły. Później umówiona wizyta po 2 tygodniach i WRESZCIE 9MM CZŁOWIECZEK Z BIJĄCYM SERDUSZKIEM.
Nie warto było tracić tyle nerw, ale wiem że nie łatwo też siedzieć w domu i czekać, choć teraz myślę że poczekałabym do tego 5 tygodnia(zapłodnieniowego). Gratuluję i wierze,że wszystko będzie ok. Dbajcie o siebie:-):-)
 
Witam dziewczyny!
o tym, ze jestem w ciazy dowiedzialam sie juz 7 maja, pozniej wizyta u gina i pecherzyk bez zarodka wiec wstrzymywalam sie z przylaczeniem do Was, zwlaszcza, ze ostatnia ciaze poronilam ...
wczoraj piekny prezent na Dzien Matki bijae serduszko dzidziusia :tak::-)
bardzo sie ciesze!!!
Termin mam narazie na 21 stycznia.
pozdrawiam Was i serdecznie GRATULUJE wszystkim fasolek !!!!
 
reklama
Czytam i czytam te wasze posty i czuje się strasznie zielona, mimo tego, że jest to moja 2ciąża. Ja moje pierwsze usg bede miała dopiero ok 12tyg. Czy myslicie, że są konieczne te wszystkie badania, które macie juz na poczatku ciąży, tym bardziej że po ingerencji ginekologicznej niektóre z was krwawią?- troche mnie to przeraża.:-( Ja z pierwszą ciąża ani razu nie byłam badana ginekologicznie i wcale nie uważam, że to zle.
Coraz wiecej mówi się też że usg wcale dobrze nie wpływa płód i im mniej scanów tym lepiej oczywiście mam na myśli ciązę bez powikłań.
Mam pytanie do MADZISEK czemu wybrałas polskiego lekarza, nie ufasz irlandzkim?
 
Do góry