reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

wiecie co, dzwonil do mnie przed chwilą moj ginekolog bo sie dowiedział ze mnie ze szpitala wypuścili, kurde znow mnie wpędzil w doła, powiedział ze xle zrobili , ze mnie wypuscili, i zebym sobie nie robiła zbyt wielkich nadzieji bo to bardziej boli, powiedzial ze ta beta moze byc taka wysoka bo to juz zawansowana ciąża, ahhh juz nic niewiem co sie dzieje kobietki, kazal mi jutro podjechac na USG do kliniki
 
reklama
elfa75 spokojnie. Zrób po raz drugi betę i wtedy się okaże czy wzrasta czy maleje. A on to jakiś dziwny że niszczy nadzieję. Zawsze trzeba być dobrej myśli do końca. Trzymam kciuki kochana za Twoją dzidzię.
 
Elfa... dzis jest czwartek, moja pani doktor przyjmuje... moze podjedziesz do niej? Sama wiesz, ze jest bardzo dobra i USG ma dokładne:tak:
 
elfa75, jak najbardziej poczekaj, w tak wczesnej ciąśży jednego dnia nie ma serduszka a następnego już jest, ja przez 2 tygodnie miałam nadzieję. Wiem, co teraz czujesz, trzymaj się!
Wiele dziewczyn czekało dłużej na serduszko, a teraz cieszą się ze swoich maluszków


gosia_k23, za bardzo zaufania do tej strony nie mam, każdy tam może sobie różności powpisywać.. 21 dzień od zapłodnienia to jest z książki o embriologii, także bardziej tym danym wierzę.
Oczywiście nie każda z nas wie, kiedy była owulacja, dlatego jednorazowe usg nie powinno nigdy przesądzać, trzeba powtarzać co kilka dni, bo w tak wczesnej ciąży najważniejszy jest rozwój od jednego do kolejnego usg a nie wyliczanie z ostatniej miesiączki.


Fajna stronka z filmikami:
THE BIOLOGY OF PRENATAL DEVELOPMENT
 
aniu mam identyczna sytuacje, we wtorek byłam na usg, mam 8 tydzien, serduszka brak, poszłam do szpitala na zabieg, badali mnie jeszcze dokładnie, mam pecherzyk ciazowy 18x7 mm i struktury zaroka 4 - 5 mm serduszko nie bije, beta wyszła ponad 20 tys i dlatego mnie wypuscili, stwierdzili ze mam wysoke bete i to moze byc wczesna ciaza, ze do zaplodnienia mogło dojsc póżniej, dzis wyszlam ze szpitala, jutro robie znow bete jak spadnie to wiadomo ze polod jest martwy, jak bedzie wyzsza to mam szanse... dali mi tydzien czasu

Doskonale ciebie rozumiem i trzymam kciuki. Ja jestem w 6 tygodniu i 4 dniu. Wczoraj byłam u lekarza i jeszcze zarodek się nie pojawił. Pęcherzyk ciążowy 17 mm. W sumie mój lekarz nie mówił nic niepokojącego, tylko powiedział, że trzeba jeszcze dać trochę czasu żeby się ujawnił zarodek. Tak więc następna wizyta za 2 tygodnie. Nie wiem jak ja to wytrzymam...

Trzymam mocno kciuki za ciebie, aby było dobrze.
 
powodzenia dziewczyny:tak:

te co nie chcą dzieci tzn młode dziewczyny, te które nie wiedzą z kim czy te, które nie mają warunków zachodzą bez problemu i jest wszystko ok a dla tych co na prawdę chcą jest to tak utrudnione:-( co się stało z tym światem:szok:

powodzonka, trzymam kciuki za Wasze fasolki z moją fasolką:-)
 
reklama
Do góry