reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
ania72 przykro mi

elfa75 rozumiem co teraz przeżywasz, ja od pierwszej wizyty na której usłyszałam prawdopodobieństwo martwej ciąży do potwierdzenia tego na 100% czekałam 3 tygodnie. Niestety ostatecznie w moim przypadku zakończyło się to poronieniem.
3mam kciuki aby pęcherzyk ładnie się rozwinąl i abyś usłyszała bijące mocne serduszko.
 
Paracetamol tylko jak bardzo cie przycisnie, jak mialam angine lekarz pozwilil mi polkac paracetamol czysty - apap tylko gdy miałam bardzo wysoka gorączke


dziewczynki prosze napiszcie mi jak to u was bylo z serduszkiem, ile mm miał zarodek jak widziałyscie juz akcje serduszka

ja w tej chwili mam pęcherzyk ciązowy 18x7 ze strukturami zarodka 4 mm
 
Powiem wam że coraz trudniej znoszę poranki, a mianowicie męczą mnie takie zawroty głowy że boję się aż któregoś dnia zemdleję jak tylko wstanę z łóżka lub w drodze do pracy :( macie jakieś sposoby jak z tym sobie radzić? bo jedzenie z rana nie pomaga, wypicie wody również, wolne dźwiganie się tym bardziej :/
 
Witam wszystkie przyszłe mamy
Chciałabym dołączyć do grona szczęśliwych stycznióweczek. Byłam dziś u lekarza. Według usg moje maleństwo przyjdzie na świat 26 stycznia. Bardzo się cieszę, że znów będę mamą. Znów bo mam już 11 miesięcznego synka. Jestem troszku przerażona bo nie wiem czy sobie poradzę z dwójką tak małych smyków. Ale staram się być dobrej myśli;)
 
elfa75

dziewczynki prosze napiszcie mi jak to u was bylo z serduszkiem, ile mm miał zarodek jak widziałyscie juz akcje serduszka

ja w tej chwili mam pęcherzyk ciązowy 18x7 ze strukturami zarodka 4 mm

elfa75 ja mam poród w podobnym terminie ale jakos do tej pory nie zrobiłam usg na razie mam następny termin do gina na 22 czerwca... jakos mi nie spieszno na usg, mam dziwne przeczucie ze to bliźniaki wiec zeby sie nie denerwowac czy przypadkiem którys nie zniknie wole zrobic usg koło 12 tygodnia.
ale ciekawośc mnie strasznie zżera ;-) na razie duzo odpoczywam- chyba nawet za duzo...
 
witajcie:tak:

Dziewczyny, przykro mi z powodu waszych fasolek:zawstydzona/y:Nawet sobie nie wyobrazam co musicie czuc, duzo sił zycze!

Elfa... widze, ze u Ciebie jest jeszcze nadzieja:tak:3mam kciuki by wszystko było ok:tak:

Aidi... witaj, mamy dzieciaczki w podobnym wieku i na poczatku byłam tak samo przerazona jak Ty, ale teraz wiem, ze to najlepsza roznica wieku i na pewno sobie poradzimy:tak:Odpowiednia organizacja i bedzie z górki... najgorsze pewnie pierwsze pół roku bedzie, pozniej dzieciaczki juz sie dogadają;-)

Ja na wizyte ide dopiero ok 18 czerwca... wiec mam jeszcze sporo czasu, ale wtedy juz na usg powinnam wszystko ładnie zobaczyc!
 
reklama
Elfa trzymam kciuki za DZIECIĄTKO....oby beta wzrosła...ja miałam taką sytuację..ja w ciąży byłam 6 tyg ,a na usg nic...ani pęcherzyka..7 tyg pęcherzyk..bez zarodka...7 t3d..pęcherzyk 3mm..za dwa dni do kontroli i lekarz powiedział że jak będą 4 milimetry to wszystko ok...i tak też się stało..a serduszko sprawdzaliśmy dopiero w 10 tyg....WSZYSTKO JEST OK...tylko dzisiaj zamiast 16t4d ,jest 14t4d ciąży:-) tak że Elfa bądż dobrej myśli...TRZYMAM KCIUKI..ja bym na Twoim miejscu w poniedziałek poszła na usg sprawdzić czy zarodek rośnie.
 
Do góry