reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Witam:) Trzymam kciuki za wszystkie wizyty:-) Nie denerwujcie się bo i dzidzia się denerwuje:-D Ciekawe czy nam się dzisiaj więcej chłopaczków się ujawni czy dziewczynek:-)
 
cześć kochane
zaznaczam że wstaję już coraz wcześniej, hehe, docelowo 6.30 więc trenuję:-D
szukaliśmy z M wczoraj ciucha, ale niestety we wszystkim widać poza jedną bluzką ale za to ciążową, zobaczymy może przejdzie, stwierdziliśmy, żeby brzucha nie wciągać i co ma być to bedzie, najwyżej szybciej pójdę do pracy:tak:
śniadanko zjedzone, muszę się czymś zająć, ogarnę trochę chatę, ale bez szaleństw chcę być wypoczeta, rada o 12:-D także miłego dzionka laski!!!:-D:-D
Trzymam kciuki, żeby poszło po Twojej myśli!!

Witam:) Trzymam kciuki za wszystkie wizyty:-) Nie denerwujcie się bo i dzidzia się denerwuje:-D Ciekawe czy nam się dzisiaj więcej chłopaczków się ujawni czy dziewczynek:-)
Też jestem ciekawa, czy ta miażdżąca przewaga chłopców się utrzyma?
 
Ostatnia edycja:
Ja także życze aby każda przyniosła dzisiaj super wieści z wizyt:tak:

Ja będe tak na 15 ale o 14 już wyruszam musze być pierwsza:-p
 
Jakbym nie brała magnezu, to bym miała koszmarne, bo już na początku ciąży się zaczęło, ale po magnezie to można o tym zapomnieć.

Zauważyłam, że mam skurcze w tygodniu, kiedy pracuję (praca siedząca przy kompie), ale w weekend, kiedy trzymam nogi często na poduszkach i moczę je w chłodnej wodzie nie. Podobno to jest też związane z naciskaniem macicy na żyły i z utrudnionym przepływem płynów w łydkach.
 
reklama
Zauważyłam, że mam skurcze w tygodniu, kiedy pracuję (praca siedząca przy kompie), ale w weekend, kiedy trzymam nogi często na poduszkach i moczę je w chłodnej wodzie nie. Podobno to jest też związane z naciskaniem macicy na żyły i z utrudnionym przepływem płynów w łydkach.
Ja unikam nacisku macicy na żyły śpiąc na lewym boku, a mam problemy z żyłami w nogach, więc się staram tak spać dla własnego dobra.
może magnez spróbujesz jednak?
 
Do góry