reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

cześć kochane
zaznaczam że wstaję już coraz wcześniej, hehe, docelowo 6.30 więc trenuję:-D
szukaliśmy z M wczoraj ciucha, ale niestety we wszystkim widać poza jedną bluzką ale za to ciążową, zobaczymy może przejdzie, stwierdziliśmy, żeby brzucha nie wciągać i co ma być to bedzie, najwyżej szybciej pójdę do pracy:tak:
śniadanko zjedzone, muszę się czymś zająć, ogarnę trochę chatę, ale bez szaleństw chcę być wypoczeta, rada o 12:-D także miłego dzionka laski!!!:-D:-D
 
reklama
Witam wszystkie styczniówki :-)
Widzę Dorciaa, że masz jednak dobry humor to super. Idz na luzie, usmiechnięta, jak się wyda to się wyda. Przecież to nie grzech być w ciązy :-)
Nie zaryzykują, nowy rok szkolny za tydzień - kogo będą szybko szukać :confused: Podpiszą na pewno, nie wiem tylko co z tym niepełnym wymiarem - nie wiem jak taka umowa wygląda.
Powodzenia, trzymam kciuki i pisz jak wrócisz szybko :-)

Miłego tygodnia wszystkim pracującym :-)
 
Witam brzuchatki poniedziałkowo :-) może później uda mi sie nadrobić weekendowe wpisy, choć wątpię :-D
dzisiaj odbieram wyniki badań, ciekawa jestem co wyszło...
 
cześć brzuchatki
Mnie wczoraj brzuch tak urósł że ledwo się w lustrze poznaje :szok::szok:
ale z kolei dzidzia w ogóle się nie odzywa... chyba spróbuję się szybciej do lekarza dostać bo zwariuję z nerwów... :-:)-(

Spokojnego pełnego kopniaczków dnia dziewczyny!!
 
dormark - napisz co cię niepokoi...
ja też w domysłach, parę razy twardniał mi brzuch wczoraj i maleństwo mniej ruchliwe niż dotychczas,
miałam dziwne wrażenie, że coś mnie swędzi w środku i chciałam się podrapać; M mnie rozbawiał, że może małemu włosy rosną i mnie gilga :-D
 
Ja na twardnienie brzuszka biorę No-spe. Tak kazała mi ginka. Wczoraj też musiałam wziąć, bo byliśmy cały dzień w lesie na spacerku, przemęczyłam się i to ostro no i cały wieczór brzuszek robił się twardy, ale po No-spie przeszło. To samo miałam w pierwszej ciąży.

Ja dziś o dziwo wyspana i pełna energii :-D
Oragnę się, zjem i coś i lecę po wyniki badań moczu, mam nadzieję, że białka już w nim nie będzie. Trzymajcie kciuki.

A jutro mam USG :-D:-D:-D
 
dzien dobry laseczki;-)

Dorcia jak wrocisz koniecznie daj nzac jak bylo.ja bym sie jednak nie przyznawala bo mimo iz szefowa to kobieta to znimi tez roznie bywa. moja np obiecala mi ze w sieprniu ze wzg na trudnosci w dojazdach do pracy (ok50km) bede mogla pracowac z domu (mam akurat taka prace ze moge sobie na to pozowlic) ,kazala mi sie do tego przygotowac (probic w biurze papierkowe rzeczy itd) a jak przyszlo co do czego to nagle zdanie zmienila...wiec mozecie sobie wyobrazic jak bylam wsciekla...a ze jestem wybuchowa kobitka i u mnie to z reguly jest krotka pilka wiec zabralam swoje rzeczy i poszlam do lekarza i tyle mnie widzieli;-)

sluchajcie musze sie wam pochwalic co zrobil wczoraj moj maz...az bylam w szoku;-) sam z siebie zabral mnie to kina (to juz cud) i nie zgadniecie na co? zaproponowal film Milosc na wybiegu;-) normalnie w szoku bylam...niewazne ze pol filmu mi marudzil ze mu sie nudzi ale liczy sie gest;-) a swoja droga film nie jest zaciekawy...spokojnie mozna go obejrzec na DVD;-)
 
Witam kochane z rana. wczoraj sie wyspałam, pogoda była sprzyjająca - cały dzień deszcz więc wstałam dopiero o 10. dzisiaj niestety do pracy ciężko było wstać o 5:15. idę czytac co napisałyście przez weekend..
 
Witam porannie i zapraszam na kawe , ja dzis dzwonie do lekarki i um awiam sie mna wczesniejsza wizyte , bo pare rzeczy mnie nie pokoju , ale to wam opisze jak juz zadzwonie.

Dormark,napisz co Cie niepokoi....Moze jakos pocieszymy?

cześć kochane
zaznaczam że wstaję już coraz wcześniej, hehe, docelowo 6.30 więc trenuję:-D
szukaliśmy z M wczoraj ciucha, ale niestety we wszystkim widać poza jedną bluzką ale za to ciążową, zobaczymy może przejdzie, stwierdziliśmy, żeby brzucha nie wciągać i co ma być to bedzie, najwyżej szybciej pójdę do pracy:tak:
śniadanko zjedzone, muszę się czymś zająć, ogarnę trochę chatę, ale bez szaleństw chcę być wypoczeta, rada o 12:-D także miłego dzionka laski!!!:-D:-D

Powodzenia:-)

dormark - napisz co cię niepokoi...
ja też w domysłach, parę razy twardniał mi brzuch wczoraj i maleństwo mniej ruchliwe niż dotychczas,
miałam dziwne wrażenie, że coś mnie swędzi w środku i chciałam się podrapać; M mnie rozbawiał, że może małemu włosy rosną i mnie gilga :-D

Mnie tez sie zdarza to twardnienie,moja kochana pani doktor jak zwykle zalecila: polezec i szanowac sie...I wiecie co?To dziala:-)
 
reklama
Agbar masz rację grunt to być wypoczętym, wtedy wszystko przechodzi, mnie też się to zdarza, ale muszę się porządnie zmęczyć.
 
Do góry