reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

sluchajcie musze sie wam pochwalic co zrobil wczoraj moj maz...az bylam w szoku;-) sam z siebie zabral mnie to kina (to juz cud) i nie zgadniecie na co? zaproponowal film Milosc na wybiegu;-) normalnie w szoku bylam...niewazne ze pol filmu mi marudzil ze mu sie nudzi ale liczy sie gest;-) a swoja droga film nie jest zaciekawy...spokojnie mozna go obejrzec na DVD;-)

Ehh ja już nie pamiętam kiedy my byliście ostatnio w kinie :sorry2: A żeby mąż wybrał taki film to mogę pomarzyć :-D

A ja właśnie farbuję sobie włosy, coś mnie tknęło, polazłam do sklepu i kupiłam farbę, bo już na siebie i odrosty nie mogłam patrzeć. Jestem ciekawa co mi z tego wyjdzie :-D
 
reklama
Agbar masz rację grunt to być wypoczętym, wtedy wszystko przechodzi, mnie też się to zdarza, ale muszę się porządnie zmęczyć.


Mnie ostatnio mecza wystarczajaco te upaly;-)
Ale dzis jakby troche chlodniej i juz od rana pomalutku sobie sprzatam...Okien myc nie musze bo w czwartek przyjedza moja mama( hurrraaaa!!) i bedzie sie nudzic po tygodniu wiec jej zostawie;-)Niech ma cos do roboty...bo bedzie marudzic hihi:)
 
Agbar ja upalami to jestem juz wykonczona, ale jeszcze tylko miesiac i bedzie koniec:tak::tak: pozniej juz bedzie mila temperatura

a czesc jesieni w tym roku bede przezywac w Polsce, uwielbiam:tak: zwlaszcza Lazienki w pazdzierniku i te liscie kasztanowca ahhhh
 
Wizyta o 12 45 a m´niepokoja m nie moje omdlenia i rozwolnia , pozatym nerwy mnie zjadaja . Dziekuje za troske.

Hmmm...trzymam kciuki...jak wrocisz daj znac co i jak....

Agbar ja upalami to jestem juz wykonczona, ale jeszcze tylko miesiac i bedzie koniec:tak::tak: pozniej juz bedzie mila temperatura

a czesc jesieni w tym roku bede przezywac w Polsce, uwielbiam:tak: zwlaszcza Lazienki w pazdzierniku i te liscie kasztanowca ahhhh
Ehh uwielbiam jesienne zapachy....te liscie,te kolory,wtedy najbardziej lubie szalec z apartem...
Ja mam nadzieje,ze w pazdzierniku uda sie nam pojechac do Polski....
 
DZIEN DOBRY:-)
Ach a my wczoraj miło spędziliśmy dzień co nawet nie było czasu na BB;-)najpierw kościólek potem po obiadku na gościnke do szwagra i na działke jechaliśmy do nich:-) a wieczorem tak o 21 zrobiliśmy sobie frytki się objadaliśmy:-pNO ALE ALE JAKI DZISIAJ DZIEŃ MOJA WIZYTA U GINA:-D

Kochane te co złapały chorubsko zdrówka jak najwięcej:tak:
DORCIA będzie dobrze zobaczysz najważniejsze to luz;-)
 
Ehh uwielbiam jesienne zapachy....te liscie,te kolory,wtedy najbardziej lubie szalec z apartem...
Ja mam nadzieje,ze w pazdzierniku uda sie nam pojechac do Polski....

tak, ja też, zapachy i kolory, to najpiekszniejsza pora roku jeśli chodzi o kolory. Pod warunkiem że jest ładna pogoda.

Wizyta o 12 45 a m´niepokoja m nie moje omdlenia i rozwolnia , pozatym nerwy mnie zjadaja . Dziekuje za troske.

nie daj się nerwom, będzie dobrze, kciuki trzymam mocno.

Ja mam dziś o 12 wizytę połówkową, doczekać sie nie mogę :-D
 
Witam

ja dopiero na wizytę na 18:30 ale już się robię nerwowa:sorry2: ... jeszcze wyniki muszę odebrać po 11:00 mam nadzieje że będą :tak:

również trzymam kciuki za te co dziś idą do ginekologa

miłego dnia dziewczyny bez bóli i innych niepowołanych przeżyć ;-):-)
 
reklama
Do góry