reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Na pewno będzie dobrze, trzymam kciuki:tak:
Golanda z tym syropkiem to wypróbuję, bo niestety przeszło mi juz na krtań:zawstydzona/y:, a takiego przepisu to nie znałam:tak:
Do jutra Dziewczynki

Nio pamietam kiedys w liceum zlapala mnie jakas infekcja gardla i krtani, praktycznie nie moglam mowic, bo skrzypialam i to tak szeptem, ten syrop to judyne co mi wtdy pomoglo, wiec polecam, mysle ze i Tobie pomoze. Trzymaj sie!






Jesli chodzi o bole kłujące to ja niestey nie pomoge, sama czasem mam cos takiego ale to nie tylko jak wstaje, ale w kazdej pozycji i mysle ze u mnie to jest raczej przez wzdecia.
Dorcia moze jakas tunika zakryje brzuszek tak zeby nie bylo widac, ale powiem Ci szczerze ze ja bym powiedziala i sie mimo wszystko przyznala do ciazy. Moze babka, babke zrozumie.
Powim Ci jednak ze musisz to dobrze rozwarzyc. Ja mialam taka sytuacje ze chcialam zmienic prace i akurat trafila sie fajna oferta poszlam na rozmowe, a potem dowiedzial sie ze jestem w ciazy, firma chciala mnie zatrudnic, a ja sie przyznalam ze jestem w ciazy. Jak myslisz jaki byl efekt>? Oczywiscie nie zatrudnili mnie. Powiedzieli ze sa zbyt mala firma zeby moc sobie pozwolic na zastapienie kogos kims innym na okres 20tyg macierzynskiego.
Pocieszyli mnie tylko ze beda ze mna w kontakcie i ze bede pierwsza ktora beda mieli na uwadze w przyjeciu na kolejny etat. Zobaczymy ile w tym prawdy. Dyrektorka firmy byla kobieta ok 60tki. Stalo sie tak,ze zostalam w starej firmie gdzie umowa tez mi wygasa i za pewne firma zamiast mi ja przedluzyc to zda sie na prawo ze nie musi i po prostu umowa sie przedluzy do dnia porodu i wygasnie wtedy samoistnie:(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam Dziewczyny, ależ mi szybko weekend zleciał, wczoraj goście a dziś cały dzień na działce, Wiki się wyszalał, a ja poleżałam na leżaku. Idę poczytać, co u Was!
 
A my mieliśmy siedzieć w domu a w końcu byliśmy na prawie 2 godzinnym spacerku i wróciłam wykończona a młoda jak padła spać tak przespała 4 godziny w dzień wiec teraz szaleje a ja zaglądam na chwilkę :happy2:;-):tak:
 
Ja dzisiaj caly dzien przelezalam w domku sobie maz siedzial przed kompem a w telewizji nic nie bylo sila mojego odsunelam od kompa bo chcialam zobaczyc co tam u was slychac.I jeszcze dal mi na dodatek 10 min bo on musi jeszcze cos sprawdzic.koszmar mam z tym moim przez sobote i niedziele to nie mam wcale dostepu w tygodniu predzej bo jak jest w pracy to komp jest moj.A my czujemy sie dobrze jutro ide badania zrobic bo w srode mam wizyte kontrolna.Dobranoc wszystkim.
 
Ja dzisiaj caly dzien przelezalam w domku sobie maz siedzial przed kompem a w telewizji nic nie bylo sila mojego odsunelam od kompa bo chcialam zobaczyc co tam u was slychac.I jeszcze dal mi na dodatek 10 min bo on musi jeszcze cos sprawdzic.koszmar mam z tym moim przez sobote i niedziele to nie mam wcale dostepu w tygodniu predzej bo jak jest w pracy to komp jest moj.A my czujemy sie dobrze jutro ide badania zrobic bo w srode mam wizyte kontrolna.Dobranoc wszystkim.


Hehe, znam ten problem z autopsji. Ale ja go rozwiazalam 2 lata temu i kupilam sobie laptopa jak musialam pisac magisterke, musialam sie prosic o komputer nawet w tygodniu, wiec nie bylo wyjscia jak kupno drugiego.
Ja tez jutro robie badanka, a wizytke mam w piateczek i usg:)
Dobranoc kobitki
 
Witam porannie i zapraszam na kawe , ja dzis dzwonie do lekarki i um awiam sie mna wczesniejsza wizyte , bo pare rzeczy mnie nie pokoju , ale to wam opisze jak juz zadzwonie.
 
Witam porannie zaraz zmykam do pracy, chętnie bym jednak poleniuchowała w łóżku:-(
Ale tu cicho:-(

a ja się zamartwiam, bo zaraz idę wybrac jakieś ciuchy ukrywające dzidzię, bo jutro spotkanie w szkole i ta okropna umowa:baffled: i normalnie się cykam:baffled:
dziewczyny, czy można zawrzeć umowę na czas nieokreślony przy niepełnym wymiarze godzin?
:baffled:ja ja dzisiaj zasnę:baffled:
kurczę cieżko mi już brzuszek zakryć, po prostu jak się nie uda to trudno a jak będzie chciała mi określic czas pracy w umowie to z nią chyba pogadam jak baba z babą, i najwyżej zrezygnuję z wychowawczego pod warunkiem, ze mi ułoży plan maksymalnie na dwa dni we wrześniu
kurczę ja juz nic nie wiem!!!!:-:)-:)-:)szok::szok::szok:
Trzymam kciuki za pomyślne podpisanie umowy:-)
 
Dziedoberek,
ja witam w chyba zapowiadajacy sie znosnie pod wzgledem upalu dzien. Jesli sie utrzyma tak jak jest teraz to sobie zrobie swietny spacer do pracy:tak:

Zycze Styzczniowki milego poniedzialku i udanego tygodnia:-)
 
reklama
witam babki za krótkie te weekendy no nie;-)
ja mam umowę w pracy do 2012 więc na razie się nie martwię z tym małym szczegłółem, że dwa tyg wypowiedzenia więc tyle co nic, ale chociaż w czasie ciąży nie ma problemu:tak:
a ja wczoraj zostałam skopana i dobrze mi z tym:-) po raz pierwszy dostałam kopa bo tak to czułam fikołki albo się wypinał a wczoraj to był dwa razy kopal:-p i tak stwierdziłam, że jak nabierze sił to później będzie to bolało:sorry2:
powodzonka dzisiaj ze wszystkim babki
pa pa do pracy rodacy
 
Do góry