reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
podpisuje się:tak:i kobitki naprawde dajcie sobie spokój :confused2:"zaraz zrobi się jak w przeczkolu ja chce a jak nie to bede niegrzeczny":confused2:

Kobitki już zaczynało się głosowanie i już szło fajnie ale raptem trzeba było zrobić taki szum i po co przecież jeszcze chwile a duuuża grupa osób by miało dostęp a teraz to się nieźle porobiło i to bez powodu:sorry:

AGBAR sduuuper wieści no i na takie czekamy kto jeszcze:-)ps.a płec znasz lub coś ominełam:-p

Ominelas Patrysiu;-)Znam od jakiegos czasu,robilam amnio.Synus bedzie,dzis nam raczka i ptaszkiem machal:-D:-D
 
ja właśnie mojego opierniczyłam tak się wkurzyłam:-( i aż się popłakałam nie ma to jak hormony w ciąży :cool:


nie jesteś sma ja przez to że M zrobił mi taką niespodzianke po nakręceniu na wizyte dzisiaj i przesunął ją spowrotem na poniedziałek musiałam niestety mu powiedzieć co nieco:sorry:kobitki jak patrze na zegar już bym było po i bym wiedziała jak maluszek się ma i może płeć konkretna znała:sorry:ale jak się mówi "jeśli coś sie psuje przed to później ci jest to wynagrodzone" co licze na to że wizyta uda na bedzie i to bardzo;-)

AGBAR no widzisz ale ze mnie gapa:-pno to jeszcze raz gratuluje synka:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ominelas Patrysiu;-)Znam od jakiegos czasu,robilam amnio.Synus bedzie,dzis nam raczka i ptaszkiem machal:-D:-D
Zdolny człowieczek. Patrysia rzeczywiście synek agbar jest już wpisany na listę.:tak:
124/83 ;-) puls 124

a jak u was z pulsem w ciąży czy to ma jakieś znaczenie jaki jest :confused:

Ja się teraz tak objadłam, że nie jestem w stanie się ruszyć. A puls mam teraz przyspieszony. Normalnie jak u trupa, a teraz sama czuję, że jest więcej. I właśnie czuję, jak mnie moje dziecię po tym obiedzie boksuje.:-)
 
Super wiesci:-):-)

O matko jedyna Kaja jak ty bys wiedziala jak ja sie roznie pogladami:-D:-Dwieloma,nie tylko dotyczacymi ciazy...;-)

Witam popludniowa pora..Karoli chyba sie zblizamy do Wloch temperatura...U nas jest teraz 39 stopni....:szok:...Jak jechalam autem to pokazywalo 44...Modle sie o deczcz....
No patrz... to już mniej jak dziwoląg się czuje :-D
U nas też upał.... właśnie myślę, czy juz wyleźć do lekarza czy nie. Moj lekarz nie podaje dokładnej godziny - i to mnie denerwuje. Przypomniało mi się jak miesiąc temu poszłam w upał a tam pełno kobietek, po godzinie wróciłam i już było pusto, więc jak on przyjmuje od 17.00 to pójde najwcześniej za godzine.
:-DDziś jak przykładna mama w ciązy kupiłam pismo "M jak mama" :-D:-D
Myślałam, że mnie w tym wieku takie pisemka nie chwycą i prosze... i co czytam... 6 cech dobrego ginekologa - komunikatywny, delikatny, taktowny, kompetenty, wzbudzający zaufanie i dostepny! Dostępność tyczy się też wyznaczania godzin wizyt aby nie czekać w poczekalni :wściekła/y:
No ewidentnie nie spełnia tego kryterium :-D

agbar - gratuluję udanej wizyty moja to najdłuższa chyba 15 min trwała :szok::-D

Ok. A teraz wszystkie zmierzmy sobie ciśnienie i piszemy:;-)
Moje chyba w normie :-)
Dziewczyny na luz już wrzućmy z tym :-)
 
reklama
No patrz... to już mniej jak dziwoląg się czuje :-D
U nas też upał.... właśnie myślę, czy juz wyleźć do lekarza czy nie. Moj lekarz nie podaje dokładnej godziny - i to mnie denerwuje. Przypomniało mi się jak miesiąc temu poszłam w upał a tam pełno kobietek, po godzinie wróciłam i już było pusto, więc jak on przyjmuje od 17.00 to pójde najwcześniej za godzine.
:-DDziś jak przykładna mama w ciązy kupiłam pismo "M jak mama" :-D:-D
Myślałam, że mnie w tym wieku takie pisemka nie chwycą i prosze... i co czytam... 6 cech dobrego ginekologa - komunikatywny, delikatny, taktowny, kompetenty, wzbudzający zaufanie i dostepny! Dostępność tyczy się też wyznaczania godzin wizyt aby nie czekać w poczekalni :wściekła/y:
No ewidentnie nie spełnia tego kryterium :-D

agbar - gratuluję udanej wizyty moja to najdłuższa chyba 15 min trwała :szok::-D


Moje chyba w normie :-)
Dziewczyny na luz już wrzućmy z tym :-)


Ja jeszcze nigdy nie weszlam u niej o godzinie na ktora mialam termin,srednio jakies pol godziny a nawet wiecej sie czeka.Poczekalnia jest klimatyzowana wiec zabieram gazetke albo ksiazke i czekam,Wole czekac ale miec swiadomosc,ze jestem dokladnie przebadana,odpowiada na kazde moje pytanie i naprawde mam do 100% zaufanie...I wogole lubie ja,te moja el dohtorke.I tak w tajemnicy powiem;-)ze ona Polka jest..wiec jak sie zabierzemy do gadania to hoho:-D


Kaja my dziwolagi musimy sie trzymac razem;-)
 
Do góry