reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Ale afera sie zrobila. kopciuszekczy ktoras z nas napisala kiedykolwiek ze cie nie chce? Albo jak to ujelas ktos cie zignorowal? Chyba dzis odpisalam ci na pytanie? Wczesniej ktos mogl poprtostu nie zwrocic uwagi. Bo piszemy tu glownie o ciazy i malenstwach a nie o watku zamknietym. Wiec nie rozumiem czemu straszysz nas ze "nie bedziesz pisala z kims kto cie nie chce i nie bedzies sie wpraszala"? Kazda z nas jest tutaj z wlasnej woli. Sorki jesli cie urazilam ale dla mnie troche dziecinne to jest.

I to chyba tyle o watku zamknietym bo twierdze ze nie warto sobie nerw psuc;-)
Zreszta zaraz jade na lotnisko po kuzynke:rofl2:
 
reklama
dziewczynki bylam na USG i wzystko jest OK. dzidzia się machala do mnie łapką i kreciła główką;-) no i widziałam jak serducho bije wiec jestem juz spokojna!!!za 2 tyg USG połówkowe.

Super!! Bardzo się cieszę, że wszystko ok.

Co do wątku zamkniętego to powiem tylko tyle, że on nie jest po to, aby dzielić, tylko łączyć i każda dziewczyna, która pisze regularnie na forum dostaje zaproszenie, bo ta grupa łączy styczniówki, które chcą pisać, pokazać swoje fotki, opowiedzieć więcej o sobie, niż tu na otwartym wątku. I nikt, kto jeszcze nie dostał zaproszenia nie jest dyskryminowany i jak pisze tu, to i na grupie się znajdzie, a ja też cierpliwie czekałam i każda z nas, bo tam pokazujemy fotki swoje, dzieci, mężów i chcemy, by były tam dziewczyny, które naprawdę chcą pisać z nami i zaproszenie dla takich osób to kwestia czasu a nie dyskryminacja!!:tak::tak::tak:
 
Ale afera sie zrobila. kopciuszekczy ktoras z nas napisala kiedykolwiek ze cie nie chce? Albo jak to ujelas ktos cie zignorowal? Chyba dzis odpisalam ci na pytanie? Wczesniej ktos mogl poprtostu nie zwrocic uwagi. Bo piszemy tu glownie o ciazy i malenstwach a nie o watku zamknietym. Wiec nie rozumiem czemu straszysz nas ze "nie bedziesz pisala z kims kto cie nie chce i nie bedzies sie wpraszala"? Kazda z nas jest tutaj z wlasnej woli. Sorki jesli cie urazilam ale dla mnie troche dziecinne to jest.

I to chyba tyle o watku zamknietym bo twierdze ze nie warto sobie nerw psuc;-)
Zreszta zaraz jade na lotnisko po kuzynke:rofl2:

Nie sadze, ze Kopciuszek miala intencje kogokolwiek straszyc. Raczej wyrazila pisemnie to, co w danej chwili czula.
Ale nie mam prawa wypowiadac sie za innych.
 
dziewczynki bylam na USG i wzystko jest OK. dzidzia się machala do mnie łapką i kreciła główką;-) no i widziałam jak serducho bije wiec jestem juz spokojna!!!za 2 tyg USG połówkowe.
Beti no to super że wszystko ok:tak:

co do zamkniętego to ja nie będę się denerwować wiec napiszę tylko raz ....założyłam to nie myśląc że tak się obrazicie :no: każdy może sobie taką grupę założyć wiec to zrobiłam z myślą o tym że podamy tam telefony dane do n-k .....:no::-(
(....edytowano...)
co do zaproszeń wysyłam co jakiś czas za zgodą innych i nie do wszytskich odrazu bo jest na liście 80 osób a te co piszą napewno je dostaną no chyba że widziałam niektóre nie chcą wiec nie muszą przyjmować zaproszeń ...
 
Ostatnia edycja:
Nie sadze, ze Kopciuszek miala intencje kogokolwiek straszyc. Raczej wyrazila pisemnie to, co w danej chwili czula.
Ale nie mam prawa wypowiadac sie za innych.

Tak wlasnie o to mi chodzilo ale widze ze nie ma sensu juz o tym mówic,juz wszystko jest powiedziane.Widocznie co niektorzy jeszcze nie zasłuzyli.

GOSIA gdybym nie chciala to bym o to nie pisala ale widze ze nie ma sensu wiec nie bede sie upierac.
 
Tak wlasnie o to mi chodzilo ale widze ze nie ma sensu juz o tym mówic,juz wszystko jest powiedziane.Widocznie co niektorzy jeszcze nie zasłuzyli.

GOSIA gdybym nie chciala to bym o to nie pisala ale widze ze nie ma sensu wiec nie bede sie upierac.
Na pewno byś nie chciała, będąc już w grupie, po umieszczeniu tam fotek i info o sobie, żeby zaproszenie dostała jakaś zosia75oo, bo się do styczniówek zapisała, parę postów naprodukowała i teraz sobie Twoje prywatne fotki ogląda, a potem znika i tylko co miesiąc podczytuje...dlatego jest kryterium czasu, wydaje się najlepsze dla ochrony prywatności a nie chodzi o dyskryminowanie...
 
GOSIA gdybym nie chciala to bym o to nie pisala ale widze ze nie ma sensu wiec nie bede sie upierac.

wywnioskowałam tak z tego co napisałaś tu :

A najlepsze jest to co jest pod ta grupa napisane

Styczniówki 2010 :)
Wszystkie mamy z terminem na styczeń 2010 :)

Z tego co widze to nie wszystkie ale ja juznie prosze o zaproszenie bo go juz nie potrzebuje!!! [/QUOTE]


i sorki ale że napisałam pod Styczniówki 2010"wszystkie" bo widzę że nawet to było mi wypomniane :cool:
 
Ostatnia edycja:
dziewczynki bylam na USG i wzystko jest OK. dzidzia się machala do mnie łapką i kreciła główką;-) no i widziałam jak serducho bije wiec jestem juz spokojna!!!za 2 tyg USG połówkowe.

Super wiesci:-):-)

Ja rozumiem wasze wzburzenie. Szczerze mówiąc jak po raz pierwszy któraś napisała o ty wątku - bardzo się zdziwiłam. Pomyślałam też odrazu, że w życiu na niego zaproszona nie będę ponieważ odbiegam wiekiem i czasem poglądami. :szok::-D
QUOTE]

O matko jedyna Kaja jak ty bys wiedziala jak ja sie roznie pogladami:-D:-Dwieloma,nie tylko dotyczacymi ciazy...;-)


Witam popludniowa pora..Karoli chyba sie zblizamy do Wloch temperatura...U nas jest teraz 39 stopni....:szok:...Jak jechalam autem to pokazywalo 44...Modle sie o deczcz....
Wrocilam od lekarza.Rekord dzis pobilam,u mojej lekarki zawsze dlugo siedze ale dzis ...1,5 h:-)Wszystko sprawdzone,mozg,mozdzek,zaladek,jelita,nerki,pecherz moczowy,nozki,raczki,kosci,przeplywy,akcja serca,przeplywy ode mnie do malego..Wszystko w jak najlepszym porzadku:-)Maly rozwija sie prawidlowo i nie ma prawie zadnej roznicy w wieku ciazy pomiedzy USG i OM.Wg. OM mam 20t1d wg. pomiarow z USG 20t0d:-)Nie chcial tylko sie do zdjecia ladnie ulozyc..lobuz jeden;-)zaslanial buzke raczka,drapal sie po uszach,tylek wypinal,fikolki robil..kupa smiechu:-).Moje wyniki moczu i krwi tez super.
Teraz siedze i pije,pije,pije..bo wysycham...Deeeszcuuuuuuu przybadz!Tylko nie od razu na tydzien....
 
reklama
Na pewno byś nie chciała, będąc już w grupie, po umieszczeniu tam fotek i info o sobie, żeby zaproszenie dostała jakaś zosia75oo, bo się do styczniówek zapisała, parę postów naprodukowała i teraz sobie Twoje prywatne fotki ogląda, a potem znika i tylko co miesiąc podczytuje...dlatego jest kryterium czasu, wydaje się najlepsze dla ochrony prywatności a nie chodzi o dyskryminowanie...


podpisuje się:tak:i kobitki naprawde dajcie sobie spokój :confused2:"zaraz zrobi się jak w przeczkolu ja chce a jak nie to bede niegrzeczny":confused2:

Kobitki już zaczynało się głosowanie i już szło fajnie ale raptem trzeba było zrobić taki szum i po co przecież jeszcze chwile a duuuża grupa osób by miało dostęp a teraz to się nieźle porobiło i to bez powodu:sorry:

AGBAR sduuuper wieści no i na takie czekamy kto jeszcze:-)ps.a płec znasz lub coś ominełam:-p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry