reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Ty mnie wspolczujesz??Hihi,,jak ja pomysle ze mielismy do Grecji na wczasy jechac to mi slabo.....:szok:


Przyznaje,ze ja latam tylko pssst:)

No patrz a ja i w majtasach latam i w Grecji byłam :-D:-D Tam jest o wiele fajniej niż u nas. U nas to na upał mówię - patelnia :-) a tam było jednak czym oddychac - poza tym to morze i plaża - miodzio :-)

No... gotowa, start - lece do gina :rofl2:
 
No patrz a ja i w majtasach latam i w Grecji byłam :-D:-D Tam jest o wiele fajniej niż u nas. U nas to na upał mówię - patelnia :-) a tam było jednak czym oddychac - poza tym to morze i plaża - miodzio :-)

No... gotowa, start - lece do gina :rofl2:

To ja kciukasy trzymam. I chyba na te majtasy przejdę;-)
 
No patrz a ja i w majtasach latam i w Grecji byłam :-D:-D Tam jest o wiele fajniej niż u nas. U nas to na upał mówię - patelnia :-) a tam było jednak czym oddychac - poza tym to morze i plaża - miodzio :-)

No... gotowa, start - lece do gina :rofl2:

Bo to moze nie daje odczuwac takich upalow. Najgorsze jest miasto i Perugia, ktore jest uwazana za najgoretsze miasto w lato i najzimniejsze i najwilgotniejsze w zime ehhh
 
No patrz a ja i w majtasach latam i w Grecji byłam :-D:-D Tam jest o wiele fajniej niż u nas. U nas to na upał mówię - patelnia :-) a tam było jednak czym oddychac - poza tym to morze i plaża - miodzio :-)

No... gotowa, start - lece do gina :rofl2:

A to prawda,plaze z tym bialym piaseczkiem miodzio..ja bylam w zeszlym roku we wrzesniu i bylo ponad 35 stopni...ale fakt faktem jakos inaczej czlowiek odbiera tam te temperatury.A dwa lata temu mialam taka prace ze co dwa tygodnie bylam w Grecji...uwielbiam ten kraj,a ze jechalismy przez Wlochy a potem promem do Grecji to po drodze zakochalam sie w Anconie,wloskim porcie...Karoli pewnie wie o jakim miescie mowie?:-)
 
Ja tez nie dostalam zaproszenia do zadnej grupy zamknietej i wcale go nie potrzebuje. Nie lubie szufladkowania i podzialow. Co to za zamykanie sie przed reszta ? Przeciez mozna porozmawiac na privie jesli ktos potrzebuje zamienic z kims innym slowo na osobnosci.

A jakie sa kryteria przynaleznosci ?? :szok:

Zgadzam sie! Sadzilam ze udzielajac sie na tym forum tez posiadam pewną prywatność, bo jesli chodzi o to ze moi znajomi mieliby poczytac sobie co ja tam pisze, to i tak nie beda wiedziec ze ja to ja, na tym polega ten plus internetu:)A jak mam ochote sie komus konkretnemu zwierzyc to priv spokojnie wystarcza.
No ale jak komus nie starcza, to jego sprawa.
Rozumiem Ivi, ze uwaza ze tu jak sie wkleja zdjecia itd. to juz takiej prywatnosci nie ma, wiec jesli komus jest potrzebne cos takiego to niech kozysta z wątków zamknietych -o ile dostąpi zaszczytu zaproszenia:)
Ja sie ciesze ze tu na ogólnym dostaje od Was duzo wsparcia i jakos nie zalezy mi tak bardzo na byciu w grupie zamknietej. Moze gdybym faktycznie spedzala 15h dziennie przed kompem, to by mi bardziej zalezalo, bo wtedy osoby z forum to byliby chyba moi jedyni znajomi...
 
Witajcie :-) Ale naskrobane:-) Mnie zmartwienie łapie:-( Dzidzia się nie odzywa. Już się zastanawiam czy ja faktycznie te kopniaczki czułam:-( skoro teraz nic nie czuję. Myślałam że to już będzie cały czas. Bulgocze w brzuszku, ale tylko troszkę:-( i nie wiem czy zmieniła miejsce czy coś jest nie tak.
 
reklama
Do góry