reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Nikki - gratulacje! :-) Kolejny synek na styczeń a datę masz boską :-D
Odwrócilo się od poprzedniego USG, nie mam nic przeciwko aby i u mnie się zmieniło - choć już do chłopca się przyzwyczaiłam :-)

Martadu - przykro mi, że miałas takie doświadczenia, teraz będzie wszystko dobrze, myśl wyłącznie pozytywnie :-)
 
Jezu, jaka jestem zla:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:. Wlasnie poklocilam sie z moim G. Naprawde czasami sie zastanawiam, czy to on nie jest przypadkiem w ciazy:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
i jeszcze mi mowi, ze mniej wiecej co 10 dni mam humor, ze mam przepodly humor :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Witam, jestem już po usg połówkowym, z pół godziny oglądałam malucha, lekarka wszystko objaśniała, na szczęście wszystko super, prawidłowo, termin wg usg na 1.01.2010, czyli maluch ciut większy niż z OM. Dostałam masę fotek, wkleję na wątek wieczorem. Poza tym nie wiem, czy pimiętacie, ale moja ginka na NFZ obstawiała dziewczynkę, byłam trochę rozczarowana, bo wolałabym chłopca, a tu dziś pokazał się dzwoneczek, będzie drugi synuś, jesteśmy przeszczęśliwi!!!


suuper gratuluje synka:-):-):-) no prosze jednak te wczesne usg są mylne co może u mnie dzwoneczek to wargi sromowe:-D:rofl2:



Dziewczynki mam pytanko do was ;-)od jakiego tc jest najlepiej robić badanie połówkowe czy w 19 tc także można:confused::zawstydzona/y:bo mojemu M pasuje bardzo jechać w czwartek ten no a ja będe koniec 19 tc a początek 20 tc:sorry2:no ale niewiadomo jak usg jeszcze pokarze i może okazać się 19 tc i powiedzcie czy mogłabym iść w takim tc:confused:
 
Jezu, jaka jestem zla:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:. Wlasnie poklocilam sie z moim G. Naprawde czasami sie zastanawiam, czy to on nie jest przypadkiem w ciazy:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
i jeszcze mi mowi, ze mniej wiecej co 10 dni mam humor, ze mam przepodly humor :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Karoli, nie jesteś sama, mój od trzech dni ma okres :baffled::rofl2:

Dziewczynki mam pytanko do was ;-)od jakiego tc jest najlepiej robić badanie połówkowe czy w 19 tc także można:confused::zawstydzona/y:bo mojemu M pasuje bardzo jechać w czwartek ten no a ja będe koniec 19 tc a początek 20 tc:sorry2:no ale niewiadomo jak usg jeszcze pokarze i może okazać się 19 tc i powiedzcie czy mogłabym iść w takim tc:confused:

patrysiu, mi ginka kazała w 22 tc, ale zastanawiam się, czy czasami nie pójde w 21. Bo wizyte u ginki mam 8 września, a 14 września zaczyna mi się 22 tc. Więc chyba pójde wszystko za jednym razem w 21 tc, ale zobacze jeszcze, czy wypłate będe miała już wtedy na koncie :dry:
 
Ostatnia edycja:
ANDZIA a mój gin powiedział abym przyszła za miesiąc a to wychodzi równe 20 sierpnia:tak:i to by nawet pasowało mojemu M czyli czwartek ;-)ale ja chciałam iść 24 bo poniedziałek(wole w te dni jeździć )no i wiedziałam że to będzie taki już środek 20 tc:tak:hmm i weź teraz tu pomyśl:confused:wiecie kobitki ja wierze że dzidzia zdrowa i że wszystko jest dorze ja głównie chce aby się dowiedzieć że maluszek sobie spokojnie rośnie w brzuszku i przy okazji płeć i ogólnie się zbadać:tak:ale prosze doradźcie mi czy poczekać te 4 co będe już bardziej tak w 20 tc czy moge iść w czwartek:sorry2:bo ja sama nie wiem:confused:
 
wydaje mi się Patrysiu, że te pare dni nie zrobi różnicy, więc jeśli bardziej ci pasuje poniedziałek to idz


jeszcze porozmawiam z M:tak:ale widze jak mu pasuje no i sam mówi że chciałby już jechać do ginekologa bo jakoś mu się dłuży a sam się martwi:sorry2:hmm ale jeszcze przemyśle to;-)
 
reklama
Ja ide 31 sierpnia i to bedzie moj 18 tyd nie wiem czy bede mial robione polowkowe , ale napewno potwierdza mi plec i wtedy sie wpisze a teraz czekam az mala zasnie i tez sie klade taka zmeczona jestem.
 
Do góry