reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Nikki - dzidzia w końcu dała o sobie znać? moja też od rana jakaś niewyraźna.. :( chwała że mam to urządzonko do podsłuchiwania dzidziusia bo wariowałabym z nerwów ..

Dorcia - super udanego dnia dla Ciebie!! :tak::tak:i pochwal się koniecznie zdobyczami:tak:
 
reklama
Wiecie co nigdy bym wczesniej nie podejrzewala że tak będzie ale moja teściowa kompletnie zwariowała i kupiła mi juz prawie całą wyprawkę:-D moja mam jest teraz zajeta będzie szaleć we wrześniu ale boi się, że zanim to się stanie nie zostanie jej nic do kupienia:-D mówię Wam, codziennie dzwoni tesciowa i chwali się zdobyczami:-D moj M już nie ma siły nas słuchać:-D

ale tu się dzisiaj już cicho zrobiło wszystkie śpią? ;)
 
Ivi, jest małe pukanko, ale marne... dopiero usg w poniedziałek mnie uspokoi... szkoda, że nie mam tego detektora, a jakiej masz firmy?

firma SUMMER.. Kupiliśmy używany detektor na allegro ;-)Teraz jak go podsłu****ę, to oprócz bicia serca (niestety nie słychać jeszcze wyraźnie ale "bębenki" słychać) są jeszcze pukania i stukoty od kopniaczków:tak:

Ja też czułam dziś tylko lekkie pukanie.. dziwne, bo wczoraj dzidziolek mocno dawał czadu.. Ale wierzę żę wszystko ok, tylko ja nie zawsze te stukania czuję :))

agugucha:-D:-D:-D i o to chodzi! żeby poczuć się lepiej ! :-D:-D

Dorcia - zazdroszczę teściowej... moja ma niezłe probnlemy z pamięcią i mimo że pamięta że jej pierwszy wnuk/wnuczka w drodze, to raczej nie wpadnie na to żeby coś kupić dla maleństwa..
 
Wiecie co nigdy bym wczesniej nie podejrzewala że tak będzie ale moja teściowa kompletnie zwariowała i kupiła mi juz prawie całą wyprawkę:-D moja mam jest teraz zajeta będzie szaleć we wrześniu ale boi się, że zanim to się stanie nie zostanie jej nic do kupienia:-D mówię Wam, codziennie dzwoni tesciowa i chwali się zdobyczami:-D moj M już nie ma siły nas słuchać:-D

ale tu się dzisiaj już cicho zrobiło wszystkie śpią? ;)
Chciałabym mieć taką teściową, moja nic mi nie kupiła, ale chociaż miesiąc przed porodem kasę na mebelki z teściem dali, także im wybaczyłam. A moja mama to szaleje na punkcie mojego synka, pierwszego wnuka i kupuje mu masę rzeczy, zabawki, ciuszki, nie żałuje kasy na nic i już nie może się doczekać wnusi, mówi o niej- będziemy lalunię stroić, już to widzę... Może mi tą kołyskę zasponsoruje, co ją na wyprawce wkleiłam...

ivi, poszukam na allegro, dzięki!
 
cześć kochane nie mam siły pisać ale czytam na bieżąco, dalej nie wiem co mam w brzuszku, gin mowił że jest kropka i powie za 3 tygodnie na połówkowym,
czegoś nie rozumiem, zamierzam 6 lub 7 miesiącu iść na zwolnienie już do porodu i co zabiorą mi te miesiące z macierzyńskiego?!:confused:

Nie tego Ci nikt nie zabierze, normalnie beda Ci placic 100%, ale mozesz miec zwolnienie tylko do 40 tyg. ciazy, bo potem Ci zabierają z macierzynskiego.Jesli by Ci przyszlo urodzic w 42tyg.to juz te 2 tyg Ci leci z macierzynskiego urlopu niestety
 
Nie tego Ci nikt nie zabierze, normalnie beda Ci placic 100%, ale mozesz miec zwolnienie tylko do 40 tyg. ciazy, bo potem Ci zabierają z macierzynskiego.Jesli by Ci przyszlo urodzic w 42tyg.to juz te 2 tyg Ci leci z macierzynskiego urlopu niestety
Hmmm, nie do końca, ja urodziłam 14 dni po terminie i macierzyński zaczęli mi liczyć od momentu przyjścia do szpitala na wywołanie, było to 9 dni po terminie, tyle, że po 40 tc L4 miałam od internisty na kręgosłup, bo ginekolog powiedział, że już nie może wystawić.
 
a teraz zajadam kanapki to juz piata masakra mam straszna ochotę na pomidory:-D dzidzia sie pewnie cieszy gorzej z moim tyłkiem, już mie 2 osoby mowiły że bardzo przytyłam i było mi przykro bo to 4,5kg ale gin mowił że jestem w normie


Dorcia, ja nie mam jeszcze brzucha jestem w 20tyg i przytylam 4,2 kg jedzac tyle co przed ciaza, a moja tesciowa do mnie z tekstem ze jak ja moglam tyle przytyc skoro dziecko wazy 250gram. Normalnie krew sie we mnie zagotowala na ten tekst!
Tak wiec postanowilam sie nie przejmowac i choc zrobilam sie czerwona ze zlosci, to nastepnym razem jak sie mnie zapyta o wage, to jej powiem zeby sie interesowala wlasną. Nie wspomne o tym ze jak mnie widza kolezanki, to mi mowia ze mam cycki jak "dojna krowa" wiec milo nie jest, ale musimy sie liczyc ze ciaza robi z nami co chce, a ludzmi nie warto sie przejmowac!Dobrze ze chco w tej materii moi rodzice mnie nie dołują, chco to dziwne bo tez potrafią!

A co do zakupow, to fajnie Ci, moja tesciowa mowi zebym nawet ja nie kupowala bo to za wczesnie. Bez komentarza:(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dorcia, ja nie mam jeszcze brzucha jestem w 20tyg i przytylam 4,2 kg jedzac tyle co przed ciaza, a moja tesciowa do mnie z tekstem ze jak ja moglam tyle przytyc skoro dziecko wazy 250gram. Normalnie krew sie we mnie zagotowala na ten tekst!
Tak wiec postanowilam sie nie przejmowac i choc zrobilam sie czerwona ze zlosci, to nastepnym razem jak sie mnie zapyta o wage, to jej powiem zeby sie interesowala wlasną. Nie wspomne o tym ze jak mnie widza kolezanki, to mi mowia ze mam cycki jak "dojna krowa" wiec milo nie jest, ale musimy sie liczyc ze ciaza robi z nami co chce, a ludzmi nie warto sie przejmowac!Dobrze ze chco w tej materii moi rodzice mnie nie dołują, chco to dziwne bo tez potrafią!
Ale wredni... no szkoda słów... a teściowej powiedz, że nie tylko dziecko rośnie, ale macica, łożysko i wody płodowe też ważą! A koleżankami się nie przejmuj, bo pewnie zazdrosne, pewnie im się takie marzą, Ty masz za darmo, a silikony kilka tys!
 
Do góry