reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Dobra kochane zawijam się spać, chociaż dzidziol dokazuje:-D, buziole i samych milych snów życzę, bo ja to sie raczej nie wyspię, jestem u rodziców cala chata wczasowiczów i śpimy w jednym pokoju a moj ojciec chrapie jakby mi koło ucha pilą cięli bez przerwy i nawet rzucanie poduszka nie pomaga masakra jak dzis nie wytrzymam to biore materac i kłade się w kuchni dobrej nocy:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Wiecie co nigdy bym wczesniej nie podejrzewala że tak będzie ale moja teściowa kompletnie zwariowała i kupiła mi juz prawie całą wyprawkę:-D moja mam jest teraz zajeta będzie szaleć we wrześniu ale boi się, że zanim to się stanie nie zostanie jej nic do kupienia:-D mówię Wam, codziennie dzwoni tesciowa i chwali się zdobyczami:-D moj M już nie ma siły nas słuchać:-D

ale tu się dzisiaj już cicho zrobiło wszystkie śpią? ;)

Mam to samo,moja tesciowa wogole sie nie przejmuje moim obecnym dzieckiem ani moja ciaza,nigdy nie kupila nic dla dziecka,no chyba ze na gwiazdke:-(tesciu z kazdej emerytury za to daje mojej corce 20 zł,zawsze cos na pocieszenia a ona jak by mogla to by kase w mysia dziure schowala:tak:sknera jak choler..:-Dzadnego ciuszka od nie nie dostalam i pewnie nie dostane.Wyobrazcie sobie ze jezdzi razem z nami na zakupy ale ani razu nawet wnusi lizaka nie kupi:tak:
 
Nikki - dzidzia w końcu dała o sobie znać? moja też od rana jakaś niewyraźna.. :( chwała że mam to urządzonko do podsłuchiwania dzidziusia bo wariowałabym z nerwów ..

Dorcia - super udanego dnia dla Ciebie!! :tak::tak:i pochwal się koniecznie zdobyczami:tak:

Ivi a tak z ciekawosci, to ile kosztuje to urzadzonko???? tez bym z checia kupila:)

ide spac kobitki, do jutersa! Slodkich synów i córek i snów!
 
Ostatnia edycja:
Ja już po teście potrójnym i po usg :-) Teraz dwa tygodnie czekania na wyniki, ale jestem dobrej myśli :tak: Córcia generalnie potwierdzona :-D Żadne jajka i trąbka między nóżkami nie wyrosły, więc teraz to chyba tylko na cud mogę liczyć;-) Młoda dwa tygodnie większa niż wynika z terminu OM i ma straaasznie duże stopy (po tatusiu) i długi nos (po mamusi) :-) No cóż może kolejny synek następnym razem się uda ;-):-p Ważne, że wszystko ok i moja infekcja na dzidzię nie ma żadnego wpływu :-)
GRATULUJE DZIEWUSZKI:-):-):-)

Nikki nie spocznę dopóki jeszcze drugiego synka się nie dorobię ;-):-p:-D:-D:-D
Mój M też nie spocznie jak nie będzie miał syna i mówi, że moje zdanie go w ogóle nie interesuje:-D:-D
 
hejka , rok temu byłam w waszym stanie i szalałam bo nie mogłam się doczekać narodzin mojego drugiego synka. Teraz czytam wasze opisy i też szaleję , ogromnie zazdroszczę tego pięknego stanu. Mój malutki za 9 dni kończy 7 miesięcy i ma już 4 zęby . Dziewczyny, ciąża jest czymś wspaniałym co warto przeżyć ale moment kiedy wchodzę do pokoju a mój synek aż pieje z radości na mój widok jest nie do opisania. Życzę aby czas się wam nie dłużył i był najpiękniejszym do dnia narodzin. pewnie będę tu jeszcze zaglądać. Mama Seweryna i Aleksandra
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam babki, ja jak zwykle zaraz śmigam do pracki:-(
co do tego macierzyńskiego to faktycznie tak jest niestety dlatego ja sobie zostawiłam urlop na te ewentualne dni pomiędzy:tak:
a ja znowu chudne kurde blade :wściekła/y:
bya bya
 
Do góry