reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

a ja w ciagu miesiaca zamiast przytyc schudlam 1 kg... a brzuszek rosnie i rosnie... moze mi dzidzia zjada cale jedzonko ktore jej tam wrzucam i dla mnie juz nic nie zostaje wiec waga w gore nie leci:-D
 
reklama
cześć kochane nie mam siły pisać ale czytam na bieżąco, dalej nie wiem co mam w brzuszku, gin mowił że jest kropka i powie za 3 tygodnie na połówkowym,
czegoś nie rozumiem, zamierzam 6 lub 7 miesiącu iść na zwolnienie już do porodu i co zabiorą mi te miesiące z macierzyńskiego?!:confused:
 
A powiedzcie mi dziewczyny orientujecie sie moze czy w ciazy mozna uzywac kremu z kofeina? Bo jezeli picie napojow z kofeina nie jest zbytnio wskazane to czy dostarczanie jej przez skore nie jest szkodliwe? Bo mam taki fajny kremik na cellulit ale zawiera kofeine i sie wlasnie tak zastanawiam czy moge go uzywac czy lepiej nie...

ja się dowiadywałam i usłyszałam że absolutnie nie wolno. ani kremów anty celulitowych, ani balsamów brązujących. generalnie lepiej uważać z kosmetykami.

Dziewczyny wejde ni z gruchy ni z pietruchy ale potrzebuje pomocy!
nie wiem co mam robic czy panikować chociaż chyba juz zaczelam ogolnie 2dni mialam dosc spore wzdęcia a dzisiaj pobolewa brzuch caly dzionek wszystko byloby okej gdyby nie fakt że poczulam tak jakby przechodzący prąd w szyjce macicy!!!! boje sie bo czytalam ze to moze miec zwiazek z poronieniem czy z skracaniem sie szyjki macicy! pomóżcie
unsure.png
unsure.png
unsure.png

czy to było podobne to bardzo silnego "kłucia" w pochwie? Jeśli tak, i jeśli przeszło, to nie masz się czym martwić. Z tym samym problemem jechałam ostatnio do lekarza - częściej bolał mnie brzuch i do tego kłucie.. Jednego dnia kłuło mnie z godzinę co chwilę, takie mocne było że aż noga mi podskakiwała :shocked2: Ginka powiedziała mi że kłucia, ciągnięcia, rwania - mogą być i będą, bo tam się wsyzstko rozrasta i rozciąga.

Niepokoić teraz się powinnam jeśli ból będzie mega silny (na taki super mocny okres), ciągły i z dodatkiem krwawienia lub plamienia. Ból zarówno brzucha jak i krzyża :tak:w takim przypadku - lecieć na pogotowie. Innymi bólami się nie martwić ;-)
 
hehhee i teraz krzyczmy wszystkie razem:
JESTESMY PIĘKNE, z CELULITEM, TŁUSZCZYKIEM i PRYSZCZAMI!!
:-D:-D:-D:-D:-D
 
cześć kochane nie mam siły pisać ale czytam na bieżąco, dalej nie wiem co mam w brzuszku, gin mowił że jest kropka i powie za 3 tygodnie na połówkowym,
czegoś nie rozumiem, zamierzam 6 lub 7 miesiącu iść na zwolnienie już do porodu i co zabiorą mi te miesiące z macierzyńskiego?!:confused:
Absolutnie nie, zwolnienie lekarskie masz normalnie liczone jako chorobowe, a macierzyński od urodzenia dziecka, chyba, że zażyczysz go sobie wcześniej (chyba 2 tyg przed terminem już można iść).
 
Nikki, dzięki, to super wiadomość bo juz się martwiłam w końcu w tym kraju wszystko sie nam zabiera;-)
ide jutro na zakupy, dostałam bonusa od babci hehe za magistra i kupie coś absolutnie ślicznego maluszkowi kimkolwiek jest i może skuszę się na jakieś fajne jeansy w h&m mama choć cena mnie odpycha ale jak miałabym w nich smigać jakieś pół roku i byc może w drugiej ciąży to chyba warto:-D w każdym razie perspektywa jutrzejszych zakupów choćby miało się skończyć na cieszeniu oka poprawia mi humor,
hehe a dzidzia dzisiaj fika już naprawdę wyraźnie to niesamowite, a wg usg kończę 17 tydzień już naprawdę nie nadążam za moja ciążą:-D:-D:-D:-D
 
Nikki, dzięki, to super wiadomość bo juz się martwiłam w końcu w tym kraju wszystko sie nam zabiera;-)
ide jutro na zakupy, dostałam bonusa od babci hehe za magistra i kupie coś absolutnie ślicznego maluszkowi kimkolwiek jest i może skuszę się na jakieś fajne jeansy w h&m mama choć cena mnie odpycha ale jak miałabym w nich smigać jakieś pół roku i byc może w drugiej ciąży to chyba warto:-D w każdym razie perspektywa jutrzejszych zakupów choćby miało się skończyć na cieszeniu oka poprawia mi humor,
hehe a dzidzia dzisiaj fika już naprawdę wyraźnie to niesamowite, a wg usg kończę 17 tydzień już naprawdę nie nadążam za moja ciążą:-D:-D:-D:-D
No to Cię czeka miły dzień jutro, udanych zakupów!! Ja całą ciążę praktycznie jestem na L4, także by mi macierzyńskiego brakło, jakby tak było, także nie ma się czym martwić!!
 
ja też próbuję podsłuchać stetoskopem, ale nic nie słyszę oprócz moich dźwięków



sukieneczki są przecudne :tak: a podstawowa rzecz to taka, że są oryginalne !!!! a nie wszystkie na jedno kopyto, na prawdę ładniuchne:-)



ja mam kota i od razu powiedziałam, że nie oddam, nawet nikt ze mną nie rozmawiał, bo wiedział, że nie dam się przekonać, to jest mój kociak i koniec kropka :tak:

coś na forum mamy jakiegoś pecha ostatnio, najpierw stłuczka później zwolnienie mężuśka, później kłótnia z tatem a teraz mój T. miał stłuczkę i to taką, że autko pójdzie na złom bo najprawdopodobniej nie da się go wyklepać :-( a do tego 500zł mandat, bo jego wina i 6pkt tylko zatłuc tego mojego faciora :wściekła/y: kurde pół kasy na wózek poszło się bip a do tego jeszcze bez samochodu jesteśmy jestem wściekła :wściekła/y:
p.s. nic mu się nie stało i tej babie też nie to tak na marginesie:sorry:

NADINECZKO ciesz sie ze twoj mezulek jest caly i zdrowy,to jest w zyciu najwazniejsze;-)
 
reklama
a teraz zajadam kanapki to juz piata masakra mam straszna ochotę na pomidory:-D dzidzia sie pewnie cieszy gorzej z moim tyłkiem, już mie 2 osoby mowiły że bardzo przytyłam i było mi przykro bo to 4,5kg ale gin mowił że jestem w normie
 
Do góry