reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Ja czekałam 6 tygodni:baffled: niestety, a remont stał w miejscu...
My wynajmujemy 60m2 3 pokoje za 800z k+media wiec opłaty za miesiac ok 1200zł:baffled::baffled::zawstydzona/y:a wypłaty było 2000zł... a teraz jestesmy bez wypłaty:zawstydzona/y:ale za 2 miesiace wprowadzamy sie do mojego brata by tu juz nie płacic i szybko skonczyc remont naszego mieszkanka!

Anulka... przykro mi!domyslam sie co przezywasz...\
Ja wolałam wynajac niz meczyc sie z rodzicami badz tesciami. Jak swoja rodzina to tylko na swoim:zawstydzona/y:
Asiowo przepraszam ,ze pytam ale dali wam kredyt na mieszkanie przy jednej pensji?
 
reklama
nie moge sie juz doczekac... nie wazne co najwazniejsze zeby bylo zdrowe... a styczen jeszcze tak daleko.. w sumie brzuszek juz widac.. jeszcze takich mocnych ruchow nie czuje .. narazie takie stukania ojoj jak to nazwac .. a jak u Was czujecie juz maluszka..??
Ja już czuję ruchy dzidzi bardzo wyraźnie, zwłaszcza wieczorami...
 
p. doktor mowi ze pierworodki czuja takie mocne ruchy dopiero po 20 tygodniu wiec sie pocieszam ze jeszcze maluszek ma czas... :-)

:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Anulka bardzo mi przykro, ale tak jak dziewczyny pisaly, na swoim zawsze lepiej, chociaz na paru metrach ale wlasnych.
Mam nadzieje ze wszystko Wam sie ulozy jak najlepiej i ak najpredzej.


Justka witamy w gronie brzuchatych styczniówek:)
 
Anusia przykre jest to co Cię spotkało ze strony własnego ojca :-( Trzymam kciuki, żeby Wam się wszystko ułożyło i żebyście coś szybko sobie znaleźli :tak:

Padam dzisiaj na pysk po zakupach, normalnie się starzeję, 4 godziny chodzenia po mieście, a ja się czuję jakbym miała za sobą co najmniej drogę krzyżową:sorry2: Szkoda tylko, że Oliś jeszcze pełen werwy i ani myśli o spaniu:sorry2: Nie wiem skąd on czerpie energię, chyba z kosmosu;-)
 
Sorki ze zasmiecam bo mi sie pokickało i napisałam to na brzuszkach pomozcie jesli cos wiecie...Mam gorączkę od rana nie wiem jak zbić czy macie jakieś sposoby Już mi troszke przechodzi ale boje sie ze wroci? i czy mogę brac jakieś leki na grype bo zadne gripexy nie wchodza w gre bo pytałam czy lepiej jechac do szpitala?
 
Ostatnia edycja:
Kruszynka może spróbuj wziąć letnią kąpiel, albo zrobić sobie okłady? Ja w razie gorączki podbieram też Młodemu Calpol dla dzieci (paracetamol) ;-)
A tamtego posta z brzuszków usunęłam ;-)
 
Sorki ze zasmiecam bo mi sie pokackało i napisałam to na brzuszkach pomozcie jesli cos wiecie...Mam gorączkę od rana nie wiem jak zbić czy macie jakieś sposoby Już mi troszke przechodzi ale boje sie ze wroci? i czy mogę brac jakieś leki na grype bo zadne gripexy nie wchodza w gre bo pytałam czy lepiej jechac do szpitala?
Na gorączę tylko paracetamol:tak:a jak jest wysoka to może lepiej pokaz sie lekarzowi:tak:
 
reklama
Do góry