reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Hej dziewczynki.Bylismy wczoraj oglądac miszkanie do wynajęcia i wszystko było by super gdyby facet nie przegiął z ceną.Mieszkanie do malowania:tak:41 metrów-odstepne 3,5 tysiaca,czynsz miesieczny 700 plus inne opłaty:tak:masakra:wściekła/y:Ztym kredytem co wam pisałam nie taka prosta sprawa,bo bedzie potrzebny na początek architekt ,geodeta i notariusz i dopiero z wszystkimi dokumentami(troche nas to będzie kosztowało)trzeba złożyc wniosek do banku plus kosztorys tej przebudowy,a i tak nie wiadomo czy ten kredyt dostaniemy :szok:ale stwierdziliśmy ,że wolimy polatać za tymi papierkami i zainwestowac w to troche kasy ale juz bedzie nasze .Najwyżej jeszcze się pomęczymy troche mieszkając u mamy.Byle do wiosny zdażyć ze swoim:tak:A orientujecie sie ile trwa załatwianie tych formalnosci przy kredytach hipotecznych?Wogóle to mam jakieś nerwy nie wiem na co ,az sie samasiebie boję :shocked2:a sny takie ,że az strach zasypiac normalnie.Anulka rozumiem cie doskonale ja mieszkam z mamą i tez sie nie dogadujemy -nie ma jak na swoim:tak:
W zależności od banku i wymaganej dokumentacji. Czasem formalności zostają dopełnione a i tak można czekać i czekać. Nawet do kilku miesięcy w skrajnych przypadkach. Co do papierków (architekt, geodeta itp). Trochę kosztować nie będą , lepiej się od razu nastawić na dużo:tak:
Anulka współczuję:-(
 
reklama
ANUSIA tak mi przykro:-(są gorsze i lepsze dni co mam nadzieje że wam sie dobrze ułoży:sorry2:a twój tata później będzie żałować swoich słów:sorry2:
 
sylwia100, a o co chodzi z tym odstępnym, to jest mieszkanie własnościowe, czy dopiero będziecie je wykupywać od spółdzielni na własnościowe, a teraz jest lokatorskie?
Nikki chodziło o odstępne za wynajęcie mieszkania,ten pan chciał 3,5tysiąca,według nas to dużo za 41 m i przy czynszu 700 zł plus opłaty.Ogólnie w naszym miescie mozna wynająć mieszkanie w bloku z odstepnym 3 tys przy miesiecznym czynszu 300 zł dlatego nam się to nie spodobało:tak:No i jednak bedziemy kredyt załatwiac na swój domeczek:tak:
 
Nikki chodziło o odstępne za wynajęcie mieszkania,ten pan chciał 3,5tysiąca,według nas to dużo za 41 m i przy czynszu 700 zł plus opłaty.Ogólnie w naszym miescie mozna wynająć mieszkanie w bloku z odstepnym 3 tys przy miesiecznym czynszu 300 zł dlatego nam się to nie spodobało:tak:No i jednak bedziemy kredyt załatwiac na swój domeczek:tak:
Aha, rozumiem... 3,5 tys za samo to, że wynajmuje to faktycznie dużo...
 
Hej dziewczynki

Ja juz po fryzjerze, glowa lzejsza i humor lepszy:-)

no i niestety stara prawda dosiegla mnie "Z rodzina najlepiej sie wychodzi na zdjęciu"!!!!mieszkam sobie w 1 z 2 domow na podworku a w drugim domu mieszkaja moi rodzice i wlasnie wczoraj tata oswiadczyl mi ze mamy se szukac mieszkania..bo bo ma focha o cos ,mam dosc to bezduszny czlowiek jak mozna wywalic na bruk corke z dzieckiem i w ciazy w dodatku a wie ze moj maz racowal tylko 2 tygodnie i dostal polowe wyplaty... jestesmy juz zdecydowani szukamy mieszkania do wynajecia,maz zarabia 2000z czego 1100pojdzie na mieszkanie ,niestety synek mial isc n do przedszkola ale bedzie musial zrezygnowac bo nie mamy kasy...przykra rzeczywistosc...brat wygrał w lotka 4tysie ale on ma mnostwo wydatkow i nie ma na to by pomoc siostrze ,a gdy siostra miala kase a brat nie to mu pomagała...przykre 3 dni przepłakałam ,ale dzis mam wole walki i usilnie szukam mieszkania,w koncu bede zyc tak jak mi sie podoba a nie pod dyktando tatusia:angry::angry::angry:

Anusia wspieram cie w 100% ze znalezieniem wlasnego kacika. WIem ze bedzie ciezej ale mysle ze bedziecie szczesliwsi. A tatus... nie popisal sie facet, oby sie to na nim nie mscilo kiedys. Trzymaj sie cieplutko;-)

Hej dziewczynki.Bylismy wczoraj oglądac miszkanie do wynajęcia i wszystko było by super gdyby facet nie przegiął z ceną.Mieszkanie do malowania:tak:41 metrów-odstepne 3,5 tysiaca,czynsz miesieczny 700 plus inne opłaty:tak:masakra:wściekła/y:Ztym kredytem co wam pisałam nie taka prosta sprawa,bo bedzie potrzebny na początek architekt ,geodeta i notariusz i dopiero z wszystkimi dokumentami(troche nas to będzie kosztowało)trzeba złożyc wniosek do banku plus kosztorys tej przebudowy,a i tak nie wiadomo czy ten kredyt dostaniemy :szok:ale stwierdziliśmy ,że wolimy polatać za tymi papierkami i zainwestowac w to troche kasy ale juz bedzie nasze .Najwyżej jeszcze się pomęczymy troche mieszkając u mamy.Byle do wiosny zdażyć ze swoim:tak:A orientujecie sie ile trwa załatwianie tych formalnosci przy kredytach hipotecznych?Wogóle to mam jakieś nerwy nie wiem na co ,az sie samasiebie boję :shocked2:a sny takie ,że az strach zasypiac normalnie.Anulka rozumiem cie doskonale ja mieszkam z mamą i tez sie nie dogadujemy -nie ma jak na swoim:tak:

W Polsce to ja nie wiem ale niedawno tutaj kupowalismy domek to masakra ile lazenia, banki, prawnik, i tak w kolko ale ile radosci jak juz klucze odbieralismy:-)

Witajcie Styczniowki mam nadzieje ze przyjmiecie mnie do swojego grona... jestem w 17 tygodniu ciazy.. i termin mam na 16 stycznia ...

Gratuluje i witamy:-)
 
reklama
Do góry