reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

bardzo sie ciesze ze do Was trafilam... widze ze tutaj to jak w jednej duzej rodzinie ... sorki ale jak mam wstawic suwak ciazowy... jakos nie moge sie narazie polapac ...
 
Ostatnia edycja:
reklama
A orientujecie sie ile trwa załatwianie tych formalnosci przy kredytach hipotecznych?

Ja czekałam 6 tygodni:baffled: niestety, a remont stał w miejscu...
My wynajmujemy 60m2 3 pokoje za 800z k+media wiec opłaty za miesiac ok 1200zł:baffled::baffled::zawstydzona/y:a wypłaty było 2000zł... a teraz jestesmy bez wypłaty:zawstydzona/y:ale za 2 miesiace wprowadzamy sie do mojego brata by tu juz nie płacic i szybko skonczyc remont naszego mieszkanka!

Anulka... przykro mi!domyslam sie co przezywasz...\
Ja wolałam wynajac niz meczyc sie z rodzicami badz tesciami. Jak swoja rodzina to tylko na swoim:zawstydzona/y:
 
tak na 80% ma byc chlopczyk .. bo cos juz mu sie miedzy mozkami pojawilo ma ostatniej wizycie.. maz stawia na dziewczynke .. i juz nawet pokoj pomalowal na rozowo.. dokladnie bede wiedziala na nastepnej wizycie ... a jak tam Wasze samopoczucie w 2 trymestrze...??
 
nie moge sie juz doczekac... nie wazne co najwazniejsze zeby bylo zdrowe... a styczen jeszcze tak daleko.. w sumie brzuszek juz widac.. jeszcze takich mocnych ruchow nie czuje .. narazie takie stukania ojoj jak to nazwac .. a jak u Was czujecie juz maluszka..??
 
reklama
Do góry