reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Zapraszam na bezkofeinową :-) Ja dzisiaj siedzę jak na szpilkach, bo mam spotkanie z moim dzieciaczkiem ;-) ciekawość mnie już zżera jak teraz wygląda :-D

Trzymam kciuki za wizytę i usg!! Żeby maluszek płeć pokazał!

Cześć kochane, a ja spać dzisiaj nie mogłam budziłam się od 5, teraz czekam na panią Jadzię, ma mi dzisiaj umyc okna, nie moge się doczekać, hehe w końcu będzie przez nie coś widać, bo mieszkamy na nowym osiedlu i nasza droga to tylko jeden wielki =kurz latem:no:
:wściekła/y::wściekła/y:cholera jasna właśnie zaczęło padać, oby przeszło, mam jeszcze pół godziny, idź sobie parszywy deszczu!!!!:wściekła/y:

U mnie okna myje pani Ania:tak::tak: Mam 11 okien i w ciąży się tego nie podejmę, pani Ania 2 dni te okna myje, koszmar...

Witam z samego rana.A ja zajadam sie ogorkiem kiszonym i buleczka maslana z drżemem truskawkowym, ale mam takie pytanie czy moge wziasc tabletke jakas przeciwbolowa bo od kilku dni boli mnie glowa nie mocno ale wtedy jestem taka nie do zycia. co mi doradzicie

Paracetamol bez dodatków można.
 
reklama
Witam dziewczynki.
Wczoraj od ginki wróciłam o 21 i nie miałam już siły odpalić kompa, moje przeczucia się sprawdziły, na 100% będziemy mieli drugiego synka, jesteśmy przeszczęśliwi bo jest zdrowiusieńki.
Jak wrócę z pracy to wrzucę filmik, jeżeli mi się uda, bo nigdy tego nie robiłam.:tak::tak::tak:
 
O kurce to latwo Ci nie bylo, ale widze ze opieka jest super!
W wawie to lekarz pojawia sie na chwile i znika tak samo szybko jak sie pojawia, na prawde musialyby byc baardzo duze komplikacje zeby byl przy porodzie lekarz.
A położne krążą, chyba ze zdarzy sie cud i akurat w danym szpitalu bedzie tylko 1 rodzaca, to wtedy cala uwaga skupia sie na niej, ale to szansa jak trafienie szostki w totka.
U nas to samo, samemu trzeba urodzić i koniec...

Strasznie leje, więc zamiast spaceru jedziemy na zakupy.
 
U mnie okna myje pani Ania:tak::tak: Mam 11 okien i w ciąży się tego nie podejmę, pani Ania 2 dni te okna myje, koszmar...

Ja na samym początku wylądowałam na podtrzymaniu, więc za okna wziął się mój M i chwała mu za to :-) bo u nas okna szerokości trzech i przy samym suficie, więc trzeba skakać jak kangur jakiś góra-dół.
 
ja ciśnienie muszę kontrolować 3 raz dziennie i z tego co wiem nie może przekroczyć 140/90 wiec na razie w normie się wyrabiam :sorry2:bo ginekolog się martwi że może mi wysokie skoczyć zobaczymy później jak będzie większy brzuch większe zmęczenie itd z córą leżałam w szpitalu przez to że raz wysokie u niego miałam i cały dzień mi w domu nie spadało a teraz nie wyobrażam sobie iść do szpitala i zostawić córę w domku :sorry2:

Ja też mam wysokie, nawet 140/100 i biorę leki, także się normuje. Za wysokie ciśnienie grozi odklejeniem łożyska, więc lekarka cały czas mnie przestrzega i muszę zapisywać kontrolne pomiary.
 
Witam dziewczynki.
Wczoraj od ginki wróciłam o 21 i nie miałam już siły odpalić kompa, moje przeczucia się sprawdziły, na 100% będziemy mieli drugiego synka, jesteśmy przeszczęśliwi bo jest zdrowiusieńki.
Jak wrócę z pracy to wrzucę filmik, jeżeli mi się uda, bo nigdy tego nie robiłam.:tak::tak::tak:

GRATULACJE !!! Mam nadzieję, że uda Ci się wrzucić filmik, my pod koniec miesiąca też będziemy się nagrywać :-)
 
Witam dziewczynki.
Wczoraj od ginki wróciłam o 21 i nie miałam już siły odpalić kompa, moje przeczucia się sprawdziły, na 100% będziemy mieli drugiego synka, jesteśmy przeszczęśliwi bo jest zdrowiusieńki.
Jak wrócę z pracy to wrzucę filmik, jeżeli mi się uda, bo nigdy tego nie robiłam.:tak::tak::tak:
Gratuluję synka!! miałaś robione usg połówkowe już?
 
reklama
Do góry