reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Witam ranne ptaszki:-) Można się podpiąć pod tą puszkę z makrelą?:-D Śniło mi się że byłam w szpitalu i lekarka pokazał mi kartkę z dwoma kreskami co niby miało oznaczać że na 100% dziewczynka:-) Będzie na odwrót jak sądzę:tak:
 
Witam ranne ptaszki:-) Można się podpiąć pod tą puszkę z makrelą?:-D Śniło mi się że byłam w szpitalu i lekarka pokazał mi kartkę z dwoma kreskami co niby miało oznaczać że na 100% dziewczynka:-) Będzie na odwrót jak sądzę:tak:

Mnie się niedawno śnił poród, nie dość że szybki i łatwy to jeszcze chłopak sie urodził. Liczę, że będzie na odwrót, bo nawet mój M przekonał się do dziewczynki :-)
 
Makrele z kawą? Ciekawy zestaw ;-)
a co tam, w ciąży jestem to mi wolno robić dziwne zestawy :-D:-D

Pasibrzuch - jak chcesz cytować kilka osób, to uzyj znaczku "+" pod daną wypowiedzią a potem po prostu kliknij "odpowiedz" :) W okienku do pisania odpowiedzi pojawią Ci się wszystkie cytaty które wybrałaś tym "+" :)

Witam ranne ptaszki:-) Można się podpiąć pod tą puszkę z makrelą?:-D Śniło mi się że byłam w szpitalu i lekarka pokazał mi kartkę z dwoma kreskami co niby miało oznaczać że na 100% dziewczynka:-) Będzie na odwrót jak sądzę:tak:

hehe swego czasu śniło mi się że chodziłam z synkiem (!!) po sklepach i szukałam dla niego ciuszków :) Czy to oznacza dziewczynkę?? :))

Mnie się niedawno śnił poród, nie dość że szybki i łatwy to jeszcze chłopak sie urodził. Liczę, że będzie na odwrót, bo nawet mój M przekonał się do dziewczynki :-)

my chcielibyśmy chłopca bo chłopiec - pierworodny to brzmi dumnie ;) i chcielibyśmy dziewczynkę, bo w rodzinie u mojego A. prawie sami chłopcy więc z dziewczynką trudniej :D
 
Mnie się niedawno śnił poród, nie dość że szybki i łatwy to jeszcze chłopak sie urodził. Liczę, że będzie na odwrót, bo nawet mój M przekonał się do dziewczynki :-)
Mój od początku chciał dziewczynkę:tak:Ja cały czas wyczuwam chłopaczka chociaż wszystkie "sprawdzacze płci" mówią że dziewuszka:-) ale jest mi to obojętne.
 
Mój od początku chciał dziewczynkę:tak:Ja cały czas wyczuwam chłopaczka chociaż wszystkie "sprawdzacze płci" mówią że dziewuszka:-) ale jest mi to obojętne.

U nas ja chciałam dziewczynkę, M chłopca, ale z czasem jakoś się zgodziliśmy, ale w sumie też mi wszystko jedno, imiona i tak wybrane, więc tylko czekamy na info, czy siusiak jest czy nie ma :-D
 
Witam z samego rana.A ja zajadam sie ogorkiem kiszonym i buleczka maslana z drżemem truskawkowym, ale mam takie pytanie czy moge wziasc tabletke jakas przeciwbolowa bo od kilku dni boli mnie glowa nie mocno ale wtedy jestem taka nie do zycia. co mi doradzicie
 
Witam z samego rana.A ja zajadam sie ogorkiem kiszonym i buleczka maslana z drżemem truskawkowym, ale mam takie pytanie czy moge wziasc tabletke jakas przeciwbolowa bo od kilku dni boli mnie glowa nie mocno ale wtedy jestem taka nie do zycia. co mi doradzicie

możesz wziąć apap (chodzi o czysty paracetamol). Ale może głowa Cię boli z powodu np niskeigo ciśnienia ? Bo wtedy ruch na powietrzu+kawka na pewno byloby lepsze dla maluszka :)
 
reklama
Ja mam strasznie niskie cisnienie 100/60 na dworze siedze caly czas bo mieszkam w domu a kawy nie pije bo jak jeszcze nie wiedzialam ze jestem w ciazy to juz mi nie smakowala i na sam zapach kawy robi mi sie nie dobrze wiec maz musi sobie kawke sam robic sprobuje zrobic sobie kawe inke z mlekiem jak to nie pomoze to wtedy wezme apap.
 
Do góry