reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

gosia no ja dokladnie caaaaalutkie miasto mam do przejechania ale czego sie nie robi dla malenstwa;) dzisiaj np przez te remonty torow musialam jechac autobusem, jednym tramwajem potem drugim, kocham takie 1,5 godzinne wycieczki szczegolnie jak jest goraco...cos pieknego:-p
 
reklama
Cześć kochane, a ja spać dzisiaj nie mogłam budziłam się od 5, teraz czekam na panią Jadzię, ma mi dzisiaj umyc okna, nie moge się doczekać, hehe w końcu będzie przez nie coś widać, bo mieszkamy na nowym osiedlu i nasza droga to tylko jeden wielki =kurz latem:no:
:wściekła/y::wściekła/y:cholera jasna właśnie zaczęło padać, oby przeszło, mam jeszcze pół godziny, idź sobie parszywy deszczu!!!!:wściekła/y:
 
no i doooopa, Jadzia już nie przyjedzie leje jak z cebra, rodzinka się zjedzie a u mnie bajzel, chyba jednak sama się za nie wezmę:no::-(
to się trzymajcie idę teraz sprzatać buuuu
 
reklama
Dorciaa - nie waż się tknać tych okien! rodzinka jak przyjedzie niech sama Ci pomoże, Ty musisz dbać o siebie i o maleństwo!


Ja odwiozłam mężusia do pracy, obecnie piję kawę i jem jedyną rzeczy na którą mam ochotę ;-)makrele w sosie pomidorowym z puszki:-D:-D
 
Do góry