reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

golanda, zeby bylo Ci wygodniej, to zeby odpowiedziec kilku osobom na raz klikaj przy kazdej odpowiedzi plusik po prawej stronie, a potem odpowiedz.
W ten sposob mozesz czytac wszystkie odpowiedzi bez przerywania sobie, a na koncu odpisac po kolei wszystkim:-)
 
reklama
Witam wieczornie :-)

Byliśmy z mężem i córcią na spacerku i ledwo z niego wróciłam...tak mnie boli kręgosłup, ze masakra. Boli mnie tak nisko, tam gdzie kość ogonowa, tragedia:no:

Pogrilowaliśmy sobie trochę, moja mama zrobiła przepyszne szaszłyszki, były tak cudowne, że paluszki lizać...:-D

Jutro jadę z bratem i mamą na małą wycieczkę. Potem na zakupki do galerii i do kina i będzie gitowa wycieczka :-D

Pozdrawiam!!!
 
golanda, zeby bylo Ci wygodniej, to zeby odpowiedziec kilku osobom na raz klikaj przy kazdej odpowiedzi plusik po prawej stronie, a potem odpowiedz.
W ten sposob mozesz czytac wszystkie odpowiedzi bez przerywania sobie, a na koncu odpisac po kolei wszystkim:-)

Racja bede tak robic:)Obiecuje ze sie poprawie!:)
 
Hello dziewczynki

Ja dzis sie wyjatkowo dobrze czuje, pewnie daltego bo chlodnie j sie zrobilo.

Nie martw sie, ja tez nie czuje jeszcze zadnych kopniaczkow, moze czasem bulgotki takie jakby jelitowe a z dzidzia wszystko ok bo w sr bylam u gina, i nawet jest 5 dni starsza od terminu

No to troche mnie pocieszylas bo juz sie martwilam:tak:

Hej - ja tylko na chwilkę.
Byłam we wtorek na usg. W moim brzuszku mieszka zdrowy chłopczyk:-)Jeszcze nie mamy imienia, ale za to wyprawka do szpitala już prawie spakowana:-)

Gratuluje synka:-)
 
witam i pa pa :baffled: rodacy do pracy, kurde ale się rozleniwiłam przez ten urlop :-(
za oknem chłodniej i nie wiem co ubrać bo nie wiem co będzie później, ale mi się nie chce :wściekła/y:
miłego dzionka
 
ja za dwa dni wracam do pracy i już mam nerwa czy dam radę ;)

miłego dnia kochane!!

anaklim -gratuluje synka!! :-):-)
 
reklama
Do góry