reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

czesc cieżarówy.
ja dziś chyba pobiłam wszelkie rekordy bo obudziłam się o... 12ej :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
ale to tylko dzięki temu,że w nocy i rano półprzytomna wstawałam na siusiu i kładłam się dalej do łózka ;-) w ogóle mam dzis okropny humor.. pokłóciłam się ze swoim młodszym bratem. Gówniarz,ma tylko 16lat a wyskakuje do mnie z tekstami typu "Nie trzeba było sobie bachora robic" itp. A wszystko dlatego,że rodzice swoją uwage z niego na mnie przerzucili. Jest zazdrosny,ale nic nie usprawiedliwia takich słów. Już widzę jak teraz mowi takie rzeczy,a za pół roku bedzie siostrzeńca/siostrzenice na rączkach nosił :no: phi.. nie ma szans. Nie chce zeby w ogole patrzył na Dzidzię, nawet w szpitalu w odwiedzinach nie chce go widzieć. Jakiś szacunek mi się w końcu należy. Najśmieszniejsze jest to,że rodzice nie zareagowali.. a mi zrobiło się tak przykro, że poszłam płakać do drugiego pokoju. Dziś mój D ma z nim przeprowadzić poważną rozmowe ... a właściwie to powiedzieć mu,co na jego temat myśli. Zapowiada się ciekawa niedziela.. :no:

przynajmniej wam zycze dobrych humorków, miłego dnia ;-)
 
reklama
Witajcie laski:-)
jak to dobrze, ze dużo nie pisałyście, bo szybko nadrobiłam;-);-);-)
Ja wczoraj cały dzień biegałam po mieście i mam nową lodówkę Indesit BAN 13VS Srebną. Jutro ją przywiązą. Dziś muszę tylko rozmrozić mój stary złom, bo jutro go zabierają.
A poza tym trafiłam w triumpfie na przecene, i sataniki były po 40-60 zł i az mi się oczka zaświeciły:-D.Mierzyłam trzy, ale żaden nie pasował,:wściekła/y: dwa za małe,a pisało, że mój rozmiar,:wściekła/y: a jeden za odrobine za duży i tak myślałam o tym większym, bo przecież jeszcze mi tam coś podrośnie, ale jakoś dziwnie leżał:wściekła/y:

A poza tym internet mi coś szwankuje, bo już któryś raz z kolei mam problemy z połączeniem:no: ale za miesiąc kończy mi się umowa i trzeba będzie poszukać, gdzie mają jakieś ciekawe promocje:-D:-D:-D

I strasznie mnie dziś głowa boli:no: Wczoraj tryskałam energią, a dziś jestem jakaś taka niedorobiona. Zrobiłam sobie kawusie, to może postawi mnie na nogi.:confused:

Dziewczyny, czy wy też macie takie odpały i oglądacie się za każdą dzidzią w wózku? i jak zobacze jakąś ciężaróweczke, to od razu porównuje brzuszki:-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, czy wy też macie takie odpały i oglądacie się za każdą dzidzią w wózku? i jak zobacze jakąś ciężaróweczke, to od razu porównuje brzuszki:-D:-D:-D

Ja tak mam - na wszystkie maleństwa patrzę i myślę o swoim w brzuszku, że jeszcze trochę i będzie z nami:tak: Ale mam chyba jeszcze lepiej niż Ty bo się oglądam na wózki-patrzę jaka firma i czy mi się podoba i jak wygląda w użytkowaniu (funkcjonalność typu skecanie, itp.)
Natomiast z lekka mnie irytuje jak się wszyscy na mnie gapią na ulicy - rozumiem, że w dopasowanej bluzeczce widać brzusio, ale ludzie tak beszczelnie się gapią, że mnie to drażni - nie rozumiem czy kobieta w ciązy jest sensacją jakąś?
Rozumiem, że dziewczyny w ciązy to zawsze się porównują, ale cała reszta to nie wiem czego wypatruje...:wściekła/y:
 
Witam kobietki :-)

Asiowo kurde, ja wierzę, że wszystko będzie dobrze!!! Musi być!!! Trzymam mocno kciuki za Was!!!

Nudny ten dzień dziś jest...Jakaś taka śpiąca ciągle jestem...chyba walnę w kimono...:baffled:

Pozdrawiam!
 
Witajcie laski:-)
jak to dobrze, ze dużo nie pisałyście, bo szybko nadrobiłam;-);-);-)
Ja wczoraj cały dzień biegałam po mieście i mam nową lodówkę Indesit BAN 13VS Srebną. Jutro ją przywiązą. Dziś muszę tylko rozmrozić mój stary złom, bo jutro go zabierają.
A poza tym trafiłam w triumpfie na przecene, i sataniki były po 40-60 zł i az mi się oczka zaświeciły:-D.Mierzyłam trzy, ale żaden nie pasował,:wściekła/y: dwa za małe,a pisało, że mój rozmiar,:wściekła/y: a jeden za odrobine za duży i tak myślałam o tym większym, bo przecież jeszcze mi tam coś podrośnie, ale jakoś dziwnie leżał:wściekła/y:

A poza tym internet mi coś szwankuje, bo już któryś raz z kolei mam problemy z połączeniem:no: ale za miesiąc kończy mi się umowa i trzeba będzie poszukać, gdzie mają jakieś ciekawe promocje:-D:-D:-D

I strasznie mnie dziś głowa boli:no: Wczoraj tryskałam energią, a dziś jestem jakaś taka niedorobiona. Zrobiłam sobie kawusie, to może postawi mnie na nogi.:confused:

Dziewczyny, czy wy też macie takie odpały i oglądacie się za każdą dzidzią w wózku? i jak zobacze jakąś ciężaróweczke, to od razu porównuje brzuszki:-D:-D:-D

ja mam podobnie. Wczoraj bylam w swietnej frmie. Wyszlismy wieczorem sie wyluzowac, wrocilismy do domu o 24, a dzis jestem detka i nie mam sily. Slabosc jakas mnie ogarnela. Moze tez wina pogody, bo byla duchota nie do zniesienia, a teraz byla burza i leje niesamowicie... wreszcie:tak:

Co do malych dzieciaczkow na ulicy, to gapie sie na wszystkie, zwlaszcza na te ciupenkie i na kobitki w ciazy tez sie gapie i zawsze stawam sie obstawic, w ktorym jest miesiacu. Malo tego analizuje jak wyglada, czy ladnie jej z brzuszkiem. :-)
 
Co do malych dzieciaczkow na ulicy, to gapie sie na wszystkie, zwlaszcza na te ciupenkie i na kobitki w ciazy tez sie gapie i zawsze stawam sie obstawic, w ktorym jest miesiacu. Malo tego analizuje jak wyglada, czy ladnie jej z brzuszkiem. :-)
:) mam to samo. oglądam wszystkie kobiety w ciazy i zastanawiam sie ktory to miesiac :)
 
Ja jak widzę dzieciaczki w wózeczkach to muszę zerknąć do środka i się uśmiecham jak głupia do sera..., a jak widzę jakąś ciężarówę to sie zastanawiam czy ja też będę taaaka gruba i kiedy to będzie...:sorry2::blink:
 
Małe dzieci są słodkie :). Też zaglądam do wszystkich wózków. Namiętnie też odwiedzam wszystkie znajome które mają małe dzieciaczki.
Byłam dziś nad jeziorem i postanowiłam pójść do toalety, a że dużo ludzi to była straszna kolejka. I Panie wpuściły mnie przed siebie :-D No to chyba już poważnie widać że w ciąży jestem.
Leżałam na słoneczku, bo na naszej łódce ciężko o cien. Ale brzuszek cały czas przykrywałam wilgotnym ręcznikiem. Plus do tego wysoki filtr.
 
Ech ja też tak mam, że zaglądam do wózków, zresztą w tym kraju to nikogo nie dziwi, bo tutaj wszyscy mają lekkiego fisia na punkcie malutkich dzieci :-) Standardem jest, że jak idzie się z wózkiem to ktoś musi Ci do niego zajrzeć i pogadać z Tobą i się dzieckiem pozachwycać, nie powiem miłe to jest, chociaż czasem krótki spacerek przeciąga się w długaśny spacer jak za bardzo ktoś jest rozgadany ;-)

Aniu u nas też dzisiaj nudy, też mi się spać chce, ale Oliś jakoś nie ma takiego zamiaru :-)
 
reklama
Witajcie laski:-)
jak to dobrze, ze dużo nie pisałyście, bo szybko nadrobiłam;-);-);-)
Ja wczoraj cały dzień biegałam po mieście i mam nową lodówkę Indesit BAN 13VS Srebną. Jutro ją przywiązą. Dziś muszę tylko rozmrozić mój stary złom, bo jutro go zabierają.
A poza tym trafiłam w triumpfie na przecene, i sataniki były po 40-60 zł i az mi się oczka zaświeciły:-D.Mierzyłam trzy, ale żaden nie pasował,:wściekła/y: dwa za małe,a pisało, że mój rozmiar,:wściekła/y: a jeden za odrobine za duży i tak myślałam o tym większym, bo przecież jeszcze mi tam coś podrośnie, ale jakoś dziwnie leżał:wściekła/y:

A poza tym internet mi coś szwankuje, bo już któryś raz z kolei mam problemy z połączeniem:no: ale za miesiąc kończy mi się umowa i trzeba będzie poszukać, gdzie mają jakieś ciekawe promocje:-D:-D:-D

I strasznie mnie dziś głowa boli:no: Wczoraj tryskałam energią, a dziś jestem jakaś taka niedorobiona. Zrobiłam sobie kawusie, to może postawi mnie na nogi.:confused:

Dziewczyny, czy wy też macie takie odpały i oglądacie się za każdą dzidzią w wózku? i jak zobacze jakąś ciężaróweczke, to od razu porównuje brzuszki:-D:-D:-D

Hehe, ja tez tak robie i ogladam sie za kazdym wózkiem, zerkając jak dzidzia wyglada w srodku:)Staram sie to robic delikatnie i nie nachalnie, ale jakby ktos to widzial z boku to by sie chyba usmial:)
Ja nie pije kawy juz z dobre 2 lata, od kiedy doszlam do ilosci 10 filizanek dziennie, potem przerzucilam sie na zielona cherbate, pilam takie siekierki zeby stawialy na nogi, a teraz egzystuje bez kaw i herbat zielonych, bo czytalam ze zielona w ciazy o dziwo nie jest wskazana, a bez ciazy jak najbardziej.
Podobno w ciazy hamuje w płodu wzrost komórkowy, ale nie wiem ile w tym prawdy. Mimo to teraz preferuje drzemki zamiast uzywek:)Dzis tez spalam sobie jakies 2-3h. Ale jak ktos ma juz dziecko i jest w ciazy z kolejnym to nie wiem jak ma sobie radzic bez kawy, to chyba nie wykonalne:(:confused:

Ja tak mam - na wszystkie maleństwa patrzę i myślę o swoim w brzuszku, że jeszcze trochę i będzie z nami:tak: Ale mam chyba jeszcze lepiej niż Ty bo się oglądam na wózki-patrzę jaka firma i czy mi się podoba i jak wygląda w użytkowaniu (funkcjonalność typu skecanie, itp.)
Natomiast z lekka mnie irytuje jak się wszyscy na mnie gapią na ulicy - rozumiem, że w dopasowanej bluzeczce widać brzusio, ale ludzie tak beszczelnie się gapią, że mnie to drażni - nie rozumiem czy kobieta w ciązy jest sensacją jakąś?
Rozumiem, że dziewczyny w ciązy to zawsze się porównują, ale cała reszta to nie wiem czego wypatruje...:wściekła/y:

Hehe, ja tez patrze na marki wózkow , bo wlasnie za miesiac planuje kupic i rozgladam sie po necie i po sasiadach:)A co do brzuszkow, to ciezarne raczej zawsze przyciagaja uwage, wiec sie nie dziw:) teraz wzbudzasz sensacje:) Mysle ze czasem to mile, ale czasem masz racje pewnie czlowiek moze sie zle poczuc.
Mnie to nieco denerwuja panie ktore chodza w bluzkach zakrywajacych im tylko pol brzucha. Sory, ale ladna obcisla bluzeczka jak najbardziej, ale na caly brzuszek!
Ja tez tak chodze, ale jeszcze czekam na reakcje ludzi, mysle ze niedlugo bo zaczyna mnie uwypuklac:) A na razie nie mam czego jeszcze eksponowac:) Puki co wyrosl mi tylko ogromny biust, ktorego nie lubie bo wyglada jak nie moj:-(Ale zaraz zacznie sie 20tydz i mysle ze brzuszek smignie do przodu:)

:) mam to samo. oglądam wszystkie kobiety w ciazy i zastanawiam sie ktory to miesiac :)

Wlasnie ja bym najchetniej kazda zaczepiala i sie pytala:)
Ostatnio juz prawie sie zapytalam takiej co czekala przede mna w kolecje do lekarza, ale nie wygladala na mila i rozmowną:no:
Zaczepilam jednak ostatnio panią na basenie, bo juz miala taki brzuszek ladny, wygladala na koncowke 6mies,albo nawet 7, a ona mi powiedziala ze to dopiero 4,5 mies.i sie zalamalam, ale powiedziala ze to jej druga ciaza, to na pewno dla tego:)Wygladala super!

Anaklim gratulujemy synusia!:)

czesc cieżarówy.
ja dziś chyba pobiłam wszelkie rekordy bo obudziłam się o... 12ej :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
ale to tylko dzięki temu,że w nocy i rano półprzytomna wstawałam na siusiu i kładłam się dalej do łózka ;-) w ogóle mam dzis okropny humor.. pokłóciłam się ze swoim młodszym bratem. Gówniarz,ma tylko 16lat a wyskakuje do mnie z tekstami typu "Nie trzeba było sobie bachora robic" itp. A wszystko dlatego,że rodzice swoją uwage z niego na mnie przerzucili. Jest zazdrosny,ale nic nie usprawiedliwia takich słów. Już widzę jak teraz mowi takie rzeczy,a za pół roku bedzie siostrzeńca/siostrzenice na rączkach nosił :no: phi.. nie ma szans. Nie chce zeby w ogole patrzył na Dzidzię, nawet w szpitalu w odwiedzinach nie chce go widzieć. Jakiś szacunek mi się w końcu należy. Najśmieszniejsze jest to,że rodzice nie zareagowali.. a mi zrobiło się tak przykro, że poszłam płakać do drugiego pokoju. Dziś mój D ma z nim przeprowadzić poważną rozmowe ... a właściwie to powiedzieć mu,co na jego temat myśli. Zapowiada się ciekawa niedziela.. :no:

przynajmniej wam zycze dobrych humorków, miłego dnia ;-)

Oj faktycznie tez bym sie za pewne poplakala, zwlaszcza jakby rodzice pozostawili to bez komentarza!Mysle ze ktos go powinien do pionu postawic, bo chyba jest nieco rozpuszczony i na zbyt wiele sobie pozwala!!! Acha to mlodsze rodzenstwo.
Mysle jednak ze jak sie dzidzia juz urodzi to bedzie dla niego super wujkiem!Mysle ze 16lat to trudny wiek, musi dojrzec do pewnych rzeczy.A za pare lat to juz na pewno zrozumie o co chodzi.Głowka w góre!:blink:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry